Zimní manikúra pro novoroční náladu

Na novoroční svátky se vždy chcete něčím hýčkat a překvapit své přátele a příbuzné. Zimní manikúra, to je přesně to, co potřebujete. K tomu budete potřebovat lehký béžový lak jako základ pro zimní krajiny. Musíte se také vyzbrojit bílým lakem, který bude reprezentovat sněhové vločky.

Nezapomeňte si koupit speciální dekorativní třpyt modré a perlové barvy. A vytvoříte design s tenkým štětcem. Samozřejmě, můžete si vzít improvizované prostředky, jako je párátko nebo jehlu.

Nejdříve si vezměte základní vrstvu a naneste ji na povrch nehtů. Pak budeme potřebovat krásné flitry modrého odstínu, aplikujeme je přímo na špičku nehtu, aniž bychom čekali, až béžový lak zaschne. Jakmile první vrstva zaschne, opatrně naneste bezbarvý lak, aby vaše zimní manikúra byla lépe fixovaná a potěšila vás co nejdéle.

Po tom, barvou s bílým lakem s jehlou nebo štětcem, sněhové vločky. Video tutoriál podrobně ukazuje, jak je vytvořit. Neznamená to spoustu času a úsilí, protože sněhové vločky jsou snadno vyrobitelné. Uprostřed sněhové vločky můžete přidat perlový třpyt.

Takové výkresy nejsou nutné k vytvoření na každém hřebu, stačí, aby obraz byl na dvou nebo třech prstech. Pokud si přejete, můžete nakreslit vánoční strom posetý sněhem. Pak budete potřebovat zelený lak. Experimentujte s radostí a vaše zimní manikúra vám přinese jen radost.