Zimní manikúra: fotografie nehtového designu pro zimu

Moderní svět je zcela závislý na vlivu módních trendů, což platí pro všechny aspekty života, včetně manikúry žen. Móda je nestálá a přechodná, některé trendy nahrazují ostatní, což platí zejména pro design nehtů. Nejvíce nedávno, světlé barvy laku byli vítáni, ale oni byli nahrazení přirozenými pastelovými barvami. Tento článek vás seznámí s módními verzemi zimní manikúry pro rok 2015 a představí zajímavé nápady pro realizaci fantazie, ztělesní nezapomenutelný a originální obraz.

Která manikúra je relevantní v roce 2015

\ t

Na vrcholu módy - přirozenost a zdrženlivost, elegance linií a nehtů obvyklé střední délky. Je žádoucí, aby nehtová deska prakticky nevyčnívala nad špičku prstu o více než 2-5 mm. Taková manikúra je univerzální a ozdobí jakýkoliv obraz. Extravagance a originalita jsou však vždy vítány, takže vytvořením designu manikúra podzim-zima 2015 můžete ztělesnit nejodvážnější možnosti dekorů nehtů.

Můžete použít lesklý nebo matný odstín laku, experimentovat s texturou, s vícebarevnými kamínky, třpytky. Vyberte libovolný design - tučné aoriginální barvy laku, zajímavé obrázky na malém hřebíku, elegantní bunda nebo exkluzivní akt - můžete bezpečně experimentovat a vytvořit si svůj vlastní styl.

Zajímavé nápady na zimní design

Jasné fotografie dekorů zimních nehtů vám pomohou k tomu, aby vaše manikúra byla obdivuhodná. Vybrali jsme nejlepší řešení pro zimní dekoraci nehtů, díky kterým si můžete osvěžit náročnost zimních dnů a okouzlit ostatní svým nenapodobitelným způsobem.

Stříbrný sníh

Pomocí bílého nebo modrého laku s třpytem je možné vytvořit zdání mrazivého okna, takový design s krátkými nehty vypadá obzvlášť krásně. Každý je oblíbený sako, můžete také ozdobit vzor ve stylu zimy, pomocí sněhu pásu.

Zimní stromy

\ t

Vzory, s různými rostlinami, sypané čerstvým prvním práškem vypadají báječně a úžasně. Fotografie z našeho katalogu jasně ukazují jednoduché a elegantní možnosti dekorů nehtů. Stromy na krásném pozadí zasněženého horizontu zdůrazňují příležitostný vzhled a budou skvělým doplňkem slavnostního oblečení.

Lehké sněhové vločky

\ t

Manikúra s nádhernými sněhovými vločkami má v současné době zvláštní význam a je velmi žádaná mezi dívkami. Provádí se v mnoha variantách: bílé nebo černé pozadí, jiskry a kamínky. Každá metoda má svou vlastní chuť, protože je individuální. Na fotografii můžete snadno najít atraktivní nápaddekor nehtů. Speciální dovednosti k dekoraci nehtů s sněhové vločky není nutné, pro tento design můžete použít velké množství technik. Sněhové vločky se snadno aplikují, díky tenkému kartáčku si můžete koupit speciální samolepky nebo šablonu.

Vánoční stromky pokryté sněhem

\ t

V novoročních svátcích je zimní design v duchu akce vynikajícím řešením - jehličnatých stromů, úhledně práškovaných sněhem. Samozřejmě je to poměrně obtížná práce, která vyžaduje umělecké dovednosti, proto je vhodné vyhledat pomoc od dobrého odborníka. Fotografie ukazuje několik variant podobného nehtového umění, provádí se v několika interpretacích: tmavém nebo světlém pozadí, krátkých nebo dlouhých nehtech.

Klidná krajina

Díky takovému nádhernému tématu můžete na nehtech vytvořit celý zimní obraz, kde každý hřebík bude obsahovat fragment celého obrazu. Zároveň jsou kresby přirozené a jedinečné, což vám dává příležitost pocítit vaši jedinečnost a originalitu. Pokud je touha být nenapodobitelný a neodolatelný, stojí za to najít zkušeného mistra svého řemesla, který dokáže jemně vyjádřit náladu zimních dnů. A příklady fotografií s podobným řešením je velmi snadné najít.

Zábavné obrázky

Obrazy s sněhuláky a dalšími pohádkovými postavami, vhodné pro mladé a nezbedné krásy, jako by do vašeho domu přišla samotná pohádka. Tyto nehty jsou roztomilé a uvolněné.přinášejí do vašeho života skutečné zázraky. Podobná možnost je úspěšná i pro novoroční dovolenou a pro svěžest do každodenního života. Hlavní výhodou tohoto designu je schopnost vytvořit zábavný vzor s vlastními rukama, který bude vaše nehty vtipné a originální.

Šťavnaté barvy

Zimní sezóna je prostá jasných barev, aby se váš život zředil teplými a jasnými barvami, můžete navrhovat nehty ve stylu norského vzoru, například v červené barvě, tento dekor dodá pocit pohodlí a tepla. Hlavní věc je, že takový výkres je snadné vytvořit sami, pomocí šablony, nálepky nebo razítka pro nehty. Čas vytvořit to nebere moc. A vynaložené úsilí bude odměněno stonásobně, protože nakonec dostanete stylové, roztomilé a originální umění nail.

Pletená manikúra

Pletená manikúra je originální novinkou ve světě nehtového designu, který si získává popularitu vysokou rychlostí. Kresba se provádí pomocí gelových barviv a v její struktuře se podobá pletené věci. Může být vytvořen na krátkých i dlouhých nehtech. Atraktivita tohoto umění nehtů, v jeho jednoduchosti designu, k jeho vytvoření, není třeba mít umělecká data. Proveďte tuto zimní manikúru pro každou ženu. Fotografie z katalogu jasně ukazují příklad tohoto nehtového designu, vytvořeného v nádherných barvách - světle růžové. Samozřejmostí je použití jakýchkoliv barevných roztoků - bílá, krémová, béžová a sudásvětlé tóny.

Jedná se o nejmódnější návrhy na provádění manikúry pro období podzim-zima 2015. Neexistují žádná omezení, jakýkoli let fantazie, kreativní řešení, použití jasných a pastelových barev, dekorace s doplňkovým příslušenstvím ve formě jisker, kamínky, sametový prach jsou přijatelné. V každém případě bude vaše manikúra jedinečným uměleckým dílem.

A nyní sledujte krátké video, ve kterém jsou nabízeny nejoptimálnější a nejmodernější možnosti zimního designu. Nebojte se snít a experimentovat, pak bude vaše manikúra vždy okouzlující a jedinečná.