Zelená manikúra + foto

Lakování nehtů se zeleným lakem se stalo módní v 80. letech minulého století. Taková jasná manikúra se stala jakýmsi protestem proti šedé kancelářské realitě, kdy požadavek „lak a rtěnka stejné barvy“ zmizel. Zelený lak spolu s dalšími jasnými barvami nyní získává stále větší popularitu. Zelená manikúra, i na fotce vypadá úžasně, co můžeme říci o její kráse na ženských měsíčcích!

Pro koho je zelená manikúra?

Pokud jde o zelený lak, existuje řada mylných představ. Například, to je věřil, že zelený lak není vůbec vhodný pro kancelář manikúru, a to může být použit pouze na dovolenou na pláži v létě. Mnoho lidí si myslí, že zelená manikúra je vhodná pouze pro mladé módní ženy.

To je však pouze spekulace a zelený lak na nehty pro manikúru je vhodný za všech podmínek a je vhodný pro všechny věkové kategorie a roční období. Zelená barva má spoustu různých odstínů a kancelář je dokonale vhodná pro laky bohaté ušlechtilé barvy, připomínající drahokamy. V podzimním období mohou být nehty zdobeny vrstvou hustých jehliček nebo kouřově zelenou barvou.

Studie ukázaly, že ženy, které upřednostňují laky v zelených odstínech, jsou velmi dynamické, otevřeny všem novým a připraveným na dobrodružství. Ve svém životě se řídí mottem„Život je krátký, musíte být včas!“

Tipy a triky

 • Pevný zelený povlak nevypadá dobře na krátkých nehtech a nehtech trojúhelníkového tvaru s prodloužením na volný okraj. V takových případech může být manikúra doplněna uměleckou malbou, která vizuálně prodlužuje nehet;
 • Je lepší, aby ženy středního věku a starší ženy opustily světlé kyselé barvy.
 • Je-li kůže rukou příliš suchá, jsou na ní pigmentové skvrny, pak zelená manikúra tyto vlastnosti pouze zdůrazní. Před manikúrou se doporučuje hydratovat a vybělit pokožku;

Všechny tyto "kontraindikace" jsou samozřejmě podmíněné. Hlavní věc v zelené manikúra je moderování, kompatibilita a relevance.

Myšlenky na zelenou manikúru

 • Ovoce jako meloun, citron nebo kiwi jsou skutečným zdrojem inspirace! Možná je to nejběžnější vzor pro návrh nehtů. Taková manikúra bude zvláště důležitá v létě. Bude nepochybně dávat energii svému majiteli.
 • Zelený lak - ideální pro novoroční manikúru.
 • Růžová je obzvláště dobrá se zelenými. Zelené nehty s pruhy, hráškem nebo klecí z měkké růžové barvy dodají celému obrazu hravost.
 • Na lakové základně bohaté, bohaté zelené barvy dokonale zapadají všechny druhy vzorů s jemnými liniemi. Tato „krajka“ vyrobená z černého laku vypadá obzvláště působivě.
 • Ventilátoryjemné pastelové odstíny by měly věnovat pozornost lakům světle zelené, máty, světle zelené barvy. V tomto případě můžete hrát na kontrastu, stříkat světlé a tmavé odstíny laků při malování nehtů.
 • Obzvláště jasná bude zelená bunda, kde hlavní barva bude béžová a zelená bude zdobit zarostlou část nehtu.
 • Slavnostní událost není důvodem k odmítnutí zeleného laku. Stačí přidat zelenou základnu se zlatým nebo stříbrným vzorem nebo ozdobit jiskry a kamínky a vaše nehty získají luxusní lesk a záři.
 • V poslední době se nevěsty v poslední době stále více vybírají na svatební manikúru vyrobenou v jemných zelených tónech.

Je důležité si uvědomit, že zelená manikúra však stejně jako všichni ostatní neodpustí nedbalost. Při jeho tvorbě je nutné pečlivě odstranit kůžičku, ošetřit povrch nehtu a jemně aplikovat lak.

Jak vybrat správný zelený lak?

Při výběru zeleného laku je důležité vzít v úvahu barvu kůže. K dispozici jsou 4 typy barev: léto, podzim, zima a jaro.

Barevný typ Léto je nejběžnější v Rusku. Kůže žen Léto je něžné, nejčastěji světle růžové nebo světle olivově zelené. Pro tyto ženy jsou perfektní laky tyrkysové odstíny, stejně jako tlumené malachit květiny.

Kůže majitelů barevného typu podzim může být slonovina, broskev, bronz. Pro tyto ženy, manikúra z jehličnatých barev, khaki azelený opál.

"Zimní" ženy jsou snadno identifikovatelné na základě kontrastu mezi barvou vlasů a pokožkou. Nejčastěji mají lehkou kůži a tmavé vlasy. Takovým ženám se doporučuje používat smaragdově zelené nebo ledově zelené laky v zelené manikúre.

Jarní typ barvy je považován za poměrně vzácný. Vyznačuje se jemnou zlatou kůží a růžovým červenáním. Jarní dámy se doporučuje používat lakové barvy, teplé zelené odstíny a odstíny aqua green.

Zelená manikúra se jistě může stát jasným akcentem celého obrazu. Chcete-li jej dokončit a dát jas a individualitu, stačí jen správně přidat příslušenství. Můžete například bezpečně kombinovat zelenou manikúru s nefritovým papírem, obrovský zelený koktejlový prsten, opasek nebo boty v barvě laku.