Zářící lak na nehty: neon, fluorescenční a fosforečná

Průmysl dekorativní kosmetiky nám doposud představil mnoho nových inovativních výrobků. Jeden z těchto nových "zvýrazněných" - série laků, které jsou schopny odrážet a lámat paprsky světla. Jednoduše řečeno, září ve tmě, vytváří velmi neobvyklý a atraktivní obraz svých majitelů.

Takový trend se stane nepostradatelným nalezením pro milovníky nočního města. Takový lak nezanechá lhostejné ty dívky, které rádi tráví noční zábavu zábavným a hlučným způsobem, aktivně se účastní života klubových večírků.

Kritéria pro výběr světelných laků

\ t

Rozhodující pro výběr světelného laku rozhoduje každý svým způsobem. Aby však byla správná volba, nestačí pouze zobrazit palety barev.

Je nezbytné důkladně prostudovat složení tohoto prostředku pro dekorativní manikúru, protože mnohé inovativní technologie v naší době nespravedlivě používají škodlivé složky ve svých lacích, což může později vést k různým druhům onemocnění nehtů: od delaminace po hlubokou deformaci nehtových destiček, nemluvě možné intoxikace organismu.

Nebude zbytečné věnovat pozornost značce výrobce a země výrobce jednoho nebo druhého výrobcelakování. Často pod stejnými znějícími jmény laků leží padělky známých značek. Buďte vždy pozorní, studujte a získávejte další módní fenomén v oblasti kosmetologie.

Kategorie světelných laků na nehty

\ t

Od jaké doby dne nebo v jaké místnosti, podle stupně osvětlení, hodláte použít takový nátěr na nehty - a vaše volba bude záviset na koupi.

Skutečností je, že existuje několik kategorií světelných lakových povlaků: reflexní a odrážející světlo. Oba tyto a ty nám dávají světelný efekt, ale dělají to podle struktury jejich složení různými způsoby. Aby bylo možné pochopit, jaký druh laku vám bude vyhovovat, je důležité pochopit složení prostředku pro manikúru.

Hlavní typy světelných laků

\ t

Existuje mnoho běžných typů světelných laků, ale nejoblíbenější z nich jsou: neonové, luminiscenční a fosforečné složení lakového povlaku.

Fosforečný světelný lak patří do kategorie laků emitujících světlo. Vyznačuje se tím, že nejprve absorbuje světelné paprsky a pak jednoduše vrací světelnou energii. Tento princip fungování je mnohým znám od dětství (fosforické kosmické motivy na tapetě, stropu, samolepkách a postavách fosforu). Během dne lze pod paprsky světla umístit produkt vyrobený z fosforu (slunce, lampa), v noci ve tmětaková věc bude nenápadně svítit příjemným světle zeleným nebo jemně azurovým odstínem. Fosforový lak vypadá jako průhledná gelovitá kapalina se slabým fosforovým odstínem (od světle zelené po modrou). V současné době se doporučuje vyhnout se výrobkům, které ve svém složení obsahují fosforový prvek, a to z důvodu přítomnosti škodlivých složek v takových výrobcích.

Neonové lakování patří do kategorie reflexních laků. Jeho světelný efekt se může projevit pouze pod vlivem ultrafialového záření. Prezentovaná barevná škála takového pokrytí není různorodá, i když stojí za povšimnutí, že vypadá velmi jasně a ne nudně. Paletě dominují ostré, koncentrované "honosné" barvy, od růžového odstínu fuchsie až po toxickou světle zelenou. Podobné vlastnosti neonového laku lze nalézt ve složení fluorescenčních lakových povlaků.

Luminiscenční vzhled lakového povlaku platí také pro reflektory a má širší rozsah vlastností. Takový lak vyžaduje „dobíjení“ z přírodních zdrojů světla po dobu 3-5 minut před použitím, pak je schopen potěšit vás zářivým světlem po dobu alespoň čtvrt dne, postupně mizí a bledne pod podmínkou temné místnosti. Za své úžasné vlastnosti vděčí fosforu TAT 33 - prvku prášku, který nemá nic společného s fosforem, ale zároveň je schopen odrážet světlo nesrovnatelné šťavnaté a světlé, přičemž zůstává naprosto bezpečnou složkou v médiíchpro manikúru. Takový lak skutečně poslouží vašemu obrazu! Bezpečný, netoxický a navíc odolný vůči vodě.

Zářící Nail Art Design

Světelné laky jsou vhodné jak pro přírodní nehty, tak pro použití umělých nátěrů na nehty.

Takové laky je možné použít pro barevný výběr palety a pro použití různých konstrukčních řešení, ve kterých převažují 2-3 barevné odstíny.

Futuristické obrazy, přírodní motivy, kubismus a jasné formy, připomínající náčrty velkých představitelů umění, prostor vesmíru a jednoduché klasické a la zářící sako - to vše je možné s použitím světelného lakování. Neexistují žádná omezení v převodu nejodvážnějších nápadů a fantazií.

Tyto nehty nebudou jen vypadat stylově a dobře upravené, ale také vám poví o vaší náladě, snech nebo touhách. S takovými laky, manikúra dovednosti jsou opravdu prvek umění.

Můžete se seznámit s online fotogalerií různých designérských odvážných obrazů v oblasti nehtového umění a pokusit se tyto fantazie zopakovat nebo proměnit, představit své vlastní představy o použití světelných laků a možná i rozšířit rozsah jejich použití.

Nebojte se vzdát se stereotypů přijatých společností v oblasti manikúry. Experimentujte, poznejte sebe, mluvte o sobě v jazycehry barev a světla. Nechte své nehty stát se nejen šatní skříní, ale také přirozeným doplňkem vašeho jedinečného obrazu. Nezapomeňte také na jednoduchost a eleganci starých dobrých klasiků, je to věčné. A použití zářícího laku, při výběru jakéhokoliv klasického vzhledu v manikúru, jen zdůrazní váš rafinovaný vkus.