Zářící lak na nehty, který si vyberete?

Pokud máte možnost strávit zábavný večer s přáteli, chcete vypadat skvěle. Poté, co strávíte spoustu času snahou „přinést marafet“, je touha být v centru událostí, aby vás obdivovali pohledy.

Vynikající příležitost vytvořit stylový obraz moderních krás dává lesklý lak na nehty. Majitel zářící manikúry vypadá originálně, sleduje ho zájem, pozorný pohled. Světelný lak lze natřít přírodními i prodlouženými nehty. V obou případech se získá jasný efekt. Stejně jako u běžného laku je možné vyzdobit světelné hřebíky, na ně navléknout kresby a vzory. Před nanesením vrchního nátěru mohou dekorační vrstvu pokrýt. K tomuto účelu potřebujete lesklý průsvitný lak. Obraz by měl být viditelný skrz něj. Ve dne se taková manikúra neliší od jednoduché. Jakmile noc padá, projevuje se v celé své slávě.

Klasifikace lesklých laků na nehty

\ t

Povlaky se světelným efektem se liší podle principu působení aktivních složek. Někteří odrážejí světlo, zatímco jiní ho vzdávají. Tam jsou laky, které jsou schopny odrážet určitý druh paprsků, jako je ultrafialové. Další odrůdou je lak, který potřebujete během dne.nabíjení světlem. V noci to bude zářit a vzdát se. Chcete-li získat požadovaný efekt, ne zklamání, musíte pochopit tento rozdíl a používat laky správně. Doporučujeme Vám seznámit se se zvláštnostmi skladby nejznámějších světelných manikúrních laků.

  • Neonový lak je prostředek odrážející světlo dopadající na něj. Působí pouze tehdy, je-li pod ultrafialovým světlem, a nevyzařuje v úplné tmě. Barvy tohoto povlaku jsou relativně málo. Jasně červená, citronová, salátová, růžová a další světlé odstíny. Proto i ve dne vypadají nehty neobvykle. Při vystavení ultrafialové barvě obvykle zůstává, ale stává se světelný. Podobný efekt je charakteristický pro fluorescenční lak.
  • Dalším typem nátěru jsou nátěry, které mají schopnost hromadit světlo během dne a díky tomu svítit v noci. Takové laky se nazývají fosfor. Mnoho dětí je obeznámeno se zelenými hvězdami pro tapety a strop. Podstata působení fosforového laku je stejná. Světelný efekt se dosahuje fosforem v kompozici. Povlak má téměř transparentní gelovou konzistenci s jemným odstínem. Když se stmívá, tento lak vyzařuje modravou nebo nazelenlou barvu. V moderním nehtovém průmyslu se tento nástroj téměř nikdy nepoužívá, protože jeho složky mohou způsobit vážné poškození zdraví.
  • Bezpečnějším protějškem je fluorescenční lak. Svítí a podultrafialové a ve tmě v podmínkách úplné nepřítomnosti světla. Aby bylo možné aktivovat jeho činnost, musíte „nabít“ natřené nehty světlem z přírodního nebo umělého zdroje. I běžná stolní lampa bude dělat. Nabíjení laku je třeba od tří do pěti minut. Složení luminiscenčního povlaku zahrnuje speciální pigment - TAT 33 phosphor (přeloženo z latiny - nesoucí světlo). I když látka není fosfor, svítí asi 20krát jasněji. Podle záruk výrobců trvá aktivní záře 60 minut a před úplným zánikem by mělo uplynout šest hodin. Fluorescenční lak není zdraví škodlivý a je vodotěsný. Fosfor se také prodává jako prášek. S ním si můžete vytvořit svůj vlastní zářící lak. Někteří mistři přidávají fosfor do gelu pro prodloužení nehtu, aby se dosáhlo neobvyklého účinku.

Nyní znáte rozdíl mezi světelnými laky. Při nákupu je neváhejte požádat prodejce o vlastnosti zvoleného pokrytí. Pokud máte v plánu jít do klubu, pak tam bude jistě instalovány UV lampy. Pro takové místo je perfektní neonová barva. Shoda barvy se stylem obrazu a efekt je zaručena. Když je lak již zakoupen, měli byste přemýšlet o výzdobě a kresbách, které chcete vytvořit na nehtech.

Zvláštní účinky na nehty

Použití světelného laku se neliší od použitíobvyklé. Jedinou vlastností je, pokud používáte luminiscenční nátěr, pak nezapomeňte před odchodem „nabít“. Můžete vytvořit celou plochu nehtu a můžete si vybrat jednotlivé prvky obrázku, pak budou svítit ve tmě. Francouzská manikúra vypadá krásně, když je vytvořena, základna se skládá z obyčejného laku a pouze tipy jsou světelné. Ve tmě efektivně svítí. Bude to vypadat neméně krásné, pokud na nehet nanesete tmavý vzor laku a nahoře zářící. Pokud se nebojíte vyniknout mezi ostatními, pokuste se namalovat každý hřebík na rukou v určité barvě.

Buďte opatrní při nákupu

Přečtěte si štítky na krabicích nehtů, pokud něco není jasné - poraďte se s prodejcem. Totéž platí pro návštěvu manikérky. Přítomnost fosforu v laku by vás měla upozornit. Tato látka je velmi jedovatá. Zkuste vyhledat vhodnější možnost. Navzdory skutečnosti, že v moderních obchodech jsou police přeplněné množstvím zboží, výrobci jsou připraveni poskytnout produkt pro každý vkus a barvu, výběr přesně toho, co chcete, není vždy možný. Někdy se stává, že po dlouhou dobu hledáme něco jednoznačného a teď se zdá, že jsme našli, koupili, přišli domů, otevřeli obal, ale není to tak. U světelných laků se to někdy stává. Namísto svítivosti kvůli nezkušenosti lidé často kupují neon. Pokud se vám to stalo - nemyslete ani na to, abyste se rozčilili! Pamatujte, že také svítí, ale pouzeultrafialovým zářením. Tak to je příležitost, abychom se sešli na krásnější a vyrazili do klubu s přáteli.