Zajímavá chevronová manikúra

Prakticky každá móda, která miluje experiment, se domnívá, že manikúra musí být nutně neobvyklá a originální. Byla vynalezena jedinečná manikúra. Je jasný, šťavnatý, hravý a samozřejmě si zaslouží nejvyšší pochvalu. V tomto video tutoriálu se podrobně ukáže, jak udělat takový nádherný design na nehtech.

Chevron je druh francouzské manikúry. Kombinuje dva a více kontrastních odstínů. Proto je nutné se snažit vybrat barvy tak, aby se vešly do sebe.

Chevron má rozdíl. V procesu jeho vzniku uprostřed nehtu se objeví ostrý roh, jako by to byla špičatá vlna. Tam je také velké množství způsobů, jak ozdobit takovou manikúru tak, že se ukáže více velkolepé a zajímavé.

Ve video tutoriálu je ukázáno, že nejprve se na nehty aplikuje mentol. Poté zaschne a na některý z prstů se nalepí speciální šablona, ​​na jejímž povrchu je hřebík natřen černým lakem. Nyní musíte počkat, dokud lak nezaschne a teprve pak můžete odstranit samolepky. Nakonec nezapomeňte použít vrstvu bezbarvého fixátoru!

Pokud se naučíte dělat takovou manikúru, není těžké vyrobit chevron se třemi a bělejšími barvami. Je také možné přidávat kamínky a korálky jako šperky.