Využití posuvníků v manikúru

Každá žena věnuje zvláštní péči péči o ruce a nehty. Pro správný přístup k tomuto musíte znát několik pravidel:

 • osobní hygiena;
 • použití krémů na ruce a nehtů;
 • manikúra by měla být prováděna v závislosti na růstu kůžičky;
 • dělat koupele k posílení nehtů a změkčení kůže rukou.

Velmi často používají ochucené oleje, které mohou být přidány do vody, aby se na chvíli držely ruce. Proveďte tento postup jednou týdně nebo podle potřeby.

V zimě vyžaduje kůže rukou dodatečnou pozornost. Proto v této době používejte speciální ochranný krém.

Péče o nehty

\ t Stav a síla nehtů závisí na správné výživě a pravidelném příjmu vitamínů. Pokud se vaše nehty začaly odlupovat nebo velmi často zlomit, poraďte se s odborníkem. Tyto příznaky mohou indikovat metabolickou poruchu nebo nesprávné fungování celého systému orgánů ve vašem těle.

Pokud dáváte ruce a nehty náležitou pozornost a vypadají zdravě, můžete použít nejen hygienickou manikúru. Chcete-li zdůraznit svou individualitu, můžete provést lakování nehtů pouze běžnými laky. Pro vytvoření umělecké kresby platírůzné příslušenství. Proto návrháři vyvíjejí nové módní trendy a různé způsoby jejich realizace.

Mezi tyto inovace patří jezdce na nehty. Takzvané samolepky, které lze nalepit na hřeb, aby se vytvořily různé výkresy. Tento nátěr lze aplikovat v kabině nebo doma. K tomu se musíte naučit, jak to udělat.

Posuvníky lze přilepit na běžný lak, podklad nebo gel. Aby obraz byl růženec a krásný, musíte znát několik pravidel pro používání posuvníků.

Jak přilepit kluzáky na gel?

Aby bylo jasné, jezdec je obyčejný překladatel. Své jméno získala díky použití angličtiny a prostředků v překladu - k snímku nebo skluzavce.

Existuje několik typů kluzáků, které lze nalepit na nehty.

Chcete-li předat vzorek, který je na štítku, musíte jej přesunout na základně. To by mělo být prováděno opatrně, aby nedošlo k poškození jeho integrity. Takže musíte tvrdě pracovat a naučit se určité dovednosti.

Návrháři vyvinuli jezdce, které zabírají celý povrch nehtu. V tomto případě existuje možnost, že zůstane na nehtu po velmi dlouhou dobu. Můžete použít jakýkoliv odstín a barvu laku. Vzorek se rozšíří po celém nehtu. Při použití bezbarvého laku nebo podkladu můžete použít posuvník s průhlednou základnou. V takových případech je manikúra velmi jemná, diskrétní a může se podobat krajce.

Někteří upřednostňujísamolepky s jasným, jasným vzorem. Mají hustou základnu a před lepením vyžadují pečlivou přípravu nehtové desky. Často se vytváří efekt, který byl výkres aplikován ručně. V tomto případě můžete navíc použít různé doplňky, jako jsou kamínky. Tento přístup vytváří jedinečný vzor a dělá manikúru atraktivní. Před lepením těchto kluzáků je třeba podklad aplikovat na nehet. Můžete použít obvyklý lak, gel nebo akryl. Pokud jsou hřebíky prodlouženy, můžete použít jezdce na celé ploše hřebíku a nebojte se, že se mohou uvolnit.

Pravidla pro používání štítků:

 • určení typu samolepek a barvy laku;
 • je nutné provést hygienickou manikúru a zbavit se zarostlé kutikuly;
 • tvarování hřebu;
 • nalepte nálepku se základnou do vody po dobu 30-40 sekund;
 • pomocí pinzety a oranžových tyčinek odstraňte nálepku ze základny;
 • nalepte nálepku na navlhčený nehet a počkejte, až úplně vyschne;
 • pro upevnění, natřete nehet průhledným lakem.

Klouzačky lze také nalepit na běžný lak. Proces probíhá tak, jak to dělá na přírodních nehtech. Po lakování nehtů je nutné aplikovat jakýkoliv základ na nehet. Pro dosažení rovného povrchu naneste lak ve dvou vrstvách. Pokud vaše dovednosti nejsou velmi dobře vyvinuté, je lepší počkat, až je povrch zcela suchý a teprve potom slepič přilepit. Aby se při lepení zabránilo tvorbě vzduchových bublinŠtítek můžete připnout bavlněným tampónem.

Před použitím jakýchkoliv samolepek a povrchů je nutné provést hygienickou manikúru velmi opatrně a odstranit celou kůžičku. Tato pravidla musí být dodržena při použití gelu. Ujistěte se, že je sušíte ve speciální lampě a teprve po úplném vysušení zasuňte jezdec.

Pro prodloužení doby úsměvu manikúry pomocí posuvníku je nutné ji zakrýt fixačním nebo bezbarvým lakem.