Vytvořte na nehtech vzor s akrylovými barvami

Jedním z nejoblíbenějších materiálů potřebných k vytvoření vynikající manikúry jsou akrylové barvy. Jsou schopny doplnit design nehtů, takže je opravdu jedinečný a nezapomenutelný. Kromě toho jsou akrylové barvy také naprosto bezpečné pro lidské zdraví.

Pokud nechcete navštěvovat drahé manikúry a pedikúru, můžete sami zvládnout techniku ​​malování nehtů. To vyžaduje pouze znalost techniky nanášení akrylových barev na nehtovou desku.

Akrylové barvy lze velmi snadno najít ve specializovaných prodejnách, nebo jednoduše jednoduše objednat online. Poté, co jste jednou zakoupili takové barvy, uděláte velmi výnosnou investici, která bude trvat velmi dlouhou dobu.

Připravte nehty

Než začnete malovat, musíte řádně připravit nehty pro aplikaci barvy. Chcete-li, aby vaše nehty ohromující vzhled, musíte provést řadu činností, a to:

 1. Příprava nezbytných nástrojů;

Chcete-li vytvořit nepřekonatelný design nehtů, budete potřebovat akrylové barvy, pilník na nehty pro leštění, bezbarvý lak na nehty a několik tenkých kartáčků.

 1. Likvidace zastaralé barvy;

Pokud máte na nehtech starý lak, měli byste se ho zbavit.

 1. broušení nehtové desky;

Pro vyleštění nehtů je nezbytné, aby barva ležela rovnoměrně. Abyste toho dosáhli, musíte odstranit vrchní vrstvu co nejvíc opatrně.talíř na nehty

 1. nanesení přípravného pozadí na nehtovou desku;

Než aplikujete pozadí na nehet, musíte přemýšlet o tom, jakou barvu potřebujete. Poté, co si vyberete, je třeba aplikovat lak na nehty ve dvou vrstvách a nechat je důkladně zaschnout.

 1. Aplikace akrylových barev na pozadí;

Na již vyschlém pozadí, s pomocí akrylových barev, musíte dát nějaké kresby a počkat pár minut, dokud neuschne.

 1. Ukotvení.

Po provedené práci naneste na nehty fixační prostředek. To pomůže postavě neztratit svůj původní vzhled a vydrží déle.

P.S. Je třeba také připomenout, že akrylová barva po zaschnutí ztmavne. Tato skutečnost musí být zohledněna při volbě pozadí a barvy samotného vzoru.

Způsoby a typy

\ t

Existuje mnoho způsobů, jak ozdobit nehty akrylovými barvami. Nejoblíbenější z nich jsou:

 1. francouzština, zdobená různými ornamenty;

Zdobení francouzské manikúry akrylovým vzorem je výborným řešením pro ty, kteří chtějí mít dobrou manikúru. Chcete-li vytvořit takový vzor, ​​musíte udělat nejběžnější (bílou nebo barevnou) bundu a ozdobit ji jemnými akrylovými poznámkami. Po této práci je třeba zakrýt nehtovou desku fixátorem.

 1. Popart;

Pop art je přesně ten styl, který je ideální pro mladé, energické lidi, kteří mají hlad po dobrodružství. Manikúra s podobnýmiprvky doplňují váš obraz a dávají skvělou náladu. K dosažení tohoto efektu stačí, když se hřebíky zakryjí bílým nebo nějakým jasným lakem, a na vrchu se nanesou světlé vícebarevné skvrny a zakryje se fixátorem.

 1. Témata lásky;

Aby se kolem vás vytvořila jemná a romantická atmosféra, musíte tuto metodu použít. Pro tyto účely můžete použít libovolné kresby s nádechem milostného tématu: srdce různých barev a velikostí, nebo obrázek Amor, nebo krásný nápis „láska“.

 1. téma Duha;

Velmi atraktivní na nehty jakékoliv délky vypadá duhové téma. Tento vzor je ideální pro mladé, veselé a optimistické lidi. Chcete-li jej vytvořit, stačí pouze natřít nehtovou desku všemi barvami, které máte. Nezapomeňte, že jakýkoliv vzor po jeho úplném dokončení vyžaduje použití fixátoru.

 1. Toto zátiší;

Je-li touha čerpat zeleninu na nehty nebo ovoce - dobře! Pokud si nemůžete namalovat sami, můžete také použít ovocný tisk. Jen si představte, jak zajímavá jablka nebo šťavnaté plátky melounu aplikované na celou plochu nehtové desky budou na nehtech vypadat zajímavě.

 1. Luky;

Na každém hřebíku budou luky vypadat velmi účinně. A vůbec nezáleží na tom, zda jsou namalovány na vrcholu francouzské manikúry nebo jsou nezávislým uměleckým prvkem.Luky na nehtech mohou být natřeny tak, aby odpovídaly oblečení nebo doplňkům, mohou být zdobeny kamínky nebo dekorativními vzory. Pro vytvoření efektu objemných luky na nehty je třeba je natřít světlou barvou a pak zakroužkovat základny černou barvou a natřít malými záhyby.

Všechny tyto techniky dodají vašim rukám zvláštní eleganci a ženskost a pomohou vám podívat se na sto procent.

Pokud jde o další články na výkresech na nehtech, lze je zobrazit na této stránce.