Vytváříme doma nehtový design vlastníma rukama

Udělejte si krásnou manikúru, aniž byste museli navštívit drahé salony, je to velmi reálný úkol. Možná, že poprvé, kdy budete chtít reprodukovat požadovaný design, neuspějete. Ale pokud máte jen trpělivost, vytrvalost a touhu, všechno se určitě ukáže. Klíčem k úspěchu v tomto zdánlivě obtížném podnikání je praxe. Dokonce i bez vrozených uměleckých talentů, učení, jak udělat krásné nehtové vzory doma, může být provedeno s dostatečně dobrou rukou.

Kdo ví, možná se časem takový koníček stane ziskovým.

Nyní existuje mnoho speciálních nástrojů pro nehtové umění. Jedná se o všechny druhy kamínků, samolepek ve formě kreseb a v poslední době laky s různými účinky - holografické, „prasklé“ a další. Všechny z nich se prodávají v běžných kosmetických obchodech a značně zjednodušují proces znovuvytvoření krásných nehtů. Stačí přijít s vlastní myšlenkou návrhu a realizovat ji s pomocí takových „pomocníků“.

Za účelem získání krásné manikúry a úhlednosti můžete postupovat podle několika kroků.

Měsíčky na vaření

\ t

Výsledek závisí také na stavu nehtů. Koneckonců, nestačí jen namalovat nehty a udělat pár curlicues „pro krásu“. První věc, kterou musíte udělat, je hygienická manikúra. Pokud je to dobřehygienická manikúra, pak i bezbarvý lak, nehty budou vypadat krásně a dobře upravené.

Oříznutí nebo přemístění kutikuly pryč, poskytnutí požadovaného tvaru hřebu, odstranění otřepů, broušení nehtové desky je vše, co je třeba udělat před nátěrem nehtu. Tento proces může být učiněn příjemnějším a zajímavějším vytvořením aromatické ruční lázně. Musíte přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje v trochu teplé vody a lázeňské doma je k dispozici!

My fantazírujeme nad designem

To je možná nejzajímavější proces. Existuje několik pravidel, která je třeba vzít v úvahu při volbě budoucího designu nehtů. Je třeba vzít v úvahu roční období - jasné letní a šťavnaté barvy nevhodné vypadají chladně v zimě nebo na podzim. Měli byste také pochopit rysy designu - to, co je krásné na krátkých nehtech, na dlouhých to bude vypadat honosné nebo dokonce vulgární. Obrázky vhodné pro dlouhé nehty mohou zkrátit krátké nehty. A, samozřejmě, pravidla barevných kombinací, také nebyly zrušeny.

Co si vybrat?

Monochromatický povlak. To ve skutečnosti vůbec není nudné. S ohledem na celou barevnou škálu dnes prezentovaných laků můžete vytvořit velmi originální manikúru. Hřebíky různých délek a tvarů vypadají jako lehké, jemné odstíny a tmavé, bohaté. Klasická červená je výhra. V létě je lepší dát přednost dívčím bobulím nebo velmi módním kyselým odstínům žluté, fialové, zelené.

Geometrické ornamenty. Jasné, stručné linie vypadají velmi stylově a moderně. Pro takový design jsou zvoleny převážně tmavé, studené barvy nebo kovové barvy. Pokud jsou nehty krátké, měly by být čáry nakresleny svisle, aby se hřeb maximálně prodloužil. Na dlouhých nehtech můžete nakreslit svislé i vodorovné čáry.

Výkresy. Na krátkých nehtech vypadají velmi jemně různé vzory srdcí, hvězd, květů a jahod. Je třeba mít na paměti, že výkresy by neměly být příliš velké. Velká postava vizuálně redukuje nehty. Pro dlouhé nehty dokonale vhodné detailní a velké kresby květin, krajky, abstraktní vzory.

Příslušenství. Kamínky vypadají velmi stylově. Úhledná svislá čára s kamínky - bude manikúra velmi originální a luxusní.

Manikúra přechodu a měsíce, velmi módní v poslední době, se také může stát dobrým nápadem pro design nehtů. Klasická francouzská manikúra vypadá na nehtech skvěle, stačí se ujistit, že tloušťka vlasu je vhodná pro délku nehtů.

Transformace nehtů

Chcete-li vytvořit krásnou manikúru, musíte zásobit potřebné nástroje. Nejprve si vyberte kvalitní laky. Dobré laky „neodstraňují“, jsou odolnější a poskytují hladký povlak. Aby bylo možné kresby, je třeba zakoupit speciální kartáč pro kreslení. Výsledek kreslení závisí na tom, protože špatné, volné štětce je obtížné vytvořit mistrovské dílo. Proto musíte koupithusté, tenké a ujistěte se, že klky se nedostanou ven.

Odstraňovač laku na nehty a bavlněné tampony jsou potřebné k opravě vzoru. Proto by měli být vždy po ruce. Pro dokončení a zajištění manikúry potřebujete vrchní nátěr.

Před nátěrem by se hřebíky měly otřít odstraňovačem laku na nehty nebo alkoholem, aby se odstranily z pily a odmastily. Každá nová vrstva se aplikuje na již vysušený lak. Na vysušeném povrchu je třeba také kreslit vzory. Pro urychlení sušení můžete použít speciální nástroje nebo ponořit nehty do studené vody.

Dělat manikúru doma není tak obtížné. Hlavní věc je praxe a brzy vaše manikúra nebude o nic horší než ten salon!