Výrobky pro pedikúru

Péče o nohy zahrnuje použití koupele, pravidelnou pedikúru, různé preventivní postupy pro zdraví končetin. Pokud jde o pedikúru, pak potřebuje nástroje, kosmetiku a profesionální dovednosti. Pojďme se tedy zabývat nástroji nezbytnými pro tento postup, jejich správným výběrem a vlastnostmi.

Nástroje pro pedikúru

Kvalita a bezpečnost postupu do značné míry závisí na kvalitě nástrojů. Kvalitní nástroje používané mistrem zaručují ochranu nehtů před poškozením a vlivy prostředí. Pomohou při obnově zdraví nehtové desky. Kromě toho, použití nástrojů v pedikúru, vyrobené na základě moderních úspěchů v kosmetickém průmyslu, dá vaše nehty dokonalý estetický vzhled, pomůže zbavit se dlouhotrvajících problémů (natoptish, hrubé kůže).

Dobré nástroje pro pedikúru pomohou obnovit lehkost a zdraví chodidel.

Všechny nástroje musí být individualizovány, pravidelně sterilizovány varem po dobu 30 minut nebo otřením 70% roztokem lékařského alkoholu.

Norma pro pedikúru zahrnuje nůžky, jejichž konce jsou zaoblené, pilník na nehty, jehož krytí by mělo být smirkové nebo diamantové, pinzety pro boj proti otřepům a slupkám, čepel pro čištění nehtů a tlačení kůže.

Provádění pedikúry je nemožné bez zvláštní lázně, se kterouskutečně začíná tento postup.

Pedikúra

\ t

Vana před zákrokem usnadňuje, usnadňuje a zpřístupňuje péči o nohy.

Pro zachování zdraví chodidel a zároveň pro pedikúru je vhodné si koupit moderní lázně. Dnes je výběr takových koupelí obrovský a jejich cena je cenově dostupná. Vířivka - skvělý nástroj pro zmírnění únavy nohou po náročném pracovním dni, který jim dává lehkost a zdraví. Zpravidla se k tomu používají esenciální oleje, které se přidávají do vody. Kromě toho tento postup výrazně zlepšuje spánek, pokud si to v noci. Taková manipulace dává šanci léčit nemoci a bolesti v kostech, s nimiž lidé nechodí vždy na pedikúru. Hydromasážní vana umožňuje díky vibracím těla a hrotům na dně aktivně ovlivňovat nohy chodidel.

Při výběru koupele byste se měli pečlivě seznámit se svými funkčními vlastnostmi. Kromě vibrační masáže může být tato vana vybavena zařízeními pro masáž vzduchovými bublinkami, akupunkturními účinky na nohy.

Pro nohy, které jsou náchylné k tvorbě kuří oka, bude skvělé sloužit jako lázeň s tryskou pemzy a infračerveným prvkem. Takové funkce umožňují odstranit umírající buňky epidermy, a tedy suché mozoly, bez absolutní bolesti.

Masážní doplňky jsou obvykle součástí balení. Má funkci udržování teploty vody, nohy sprotiskluzový povlak, aby se zabránilo zranění, a hmotnost takové nádoby je malá.

Vana musí být opatřena víčkem, aby se zabránilo rozstříknutí na dno vody.

Kosmetika pro pedikúru

\ t

Aktivní vitamínové komplexy ve složení vysoce kvalitní kosmetiky pro pedikúru dávají nohy, nehty, chodidla a dobře upravený vzhled a návratnost. Začněme s čistícími postupy. Pro tento účel se používají pěny nebo jiné čisticí prostředky na nohy. Mezi ně patří speciální měkké křoviny, které se doporučuje aplikovat dvakrát týdně. Jsou účinné v péči o ztvrdlou kůži, zlepšují její strukturu, pomáhají v boji proti samotnému zhrubnutí, zabraňují vzniku trhlin a slouží jako prostředek prevence plísňových onemocnění chodidel a nehtů. Křoviny pomáhají zmírnit únavu a otok nohou.

Důležitou složkou péče o nohy je hydratační a vyživující. Vysoce kvalitní výživný krém by měl být složen z rostlinných olejů. Proniknou kůží a zároveň se nemluví o lepivosti a obsahu tuku na povrchu. Odborníci doporučují použití krémů pro pedikúru postupy, které zahrnují antibakteriální prostředky, jako je heřmánek. Takový výživný krém na nohy chrání nohy nejen před bakteriemi, ale také před nepříjemným zápachem. Pokud jsou nohy náchylné k pocení, pak krém s heřmánkem zabrání tomuto jevu, za předpokladu, pravidelné používání pro končetiny.

Kosmetika pro pedikúru jsou speciální prostředky pro zdrsněné podešve, mozoly, \ tkřehké nehty, praskliny. Patří mezi ně lipidová mast na nohy nebo krémová pěna, koncentrát pro koupel nohou. Antibakteriální a lékařské kosmetické linky pro pedikúru každé kosmetické značky, ale většina z nich obsahuje propolis. Jeho působení je podobné antibiotikům, ale bez následků. Antibakteriální činidla v takových kosmetických přípravcích chrání nohy a nehty před plísňovými infekcemi.

Máte-li cukrovku, pak dobré podologi odborníci v tomto případě použít speciální prostředky terapeutické léčby v péči o nohy. Mimochodem, doporučuje se používat tyto přípravky v péči o nohy a dermatologů. Aplikace těchto nástrojů v procesu pedikúry je součástí profesionálního a kompetentního individuálního přístupu ke každému klientovi.

Vysoce kvalitní kosmetika pro péči o nohy - příslib postupu na nejvyšší úrovni. Jejím výsledkem budou zdravé, krásné, atraktivní nohy.

Krém na pedikúru

Krémy na nohy a chodidla jsou nezbytné bez ohledu na sezónu. Pokud jsou na patách praskliny, prsty trpí kukuřicí, pak musíte dávat přednost terapeutickému krému v pedikúru. V létě je hydratační krém vhodný pro zdravé nohy, vzhledem k vysoké teplotě vzduchu a nedostatku vlhkosti v kůži.

Výživný krém je prostředkem pro nasycení kůže vitamíny, oleji, změkčovadly.

Všechny krémy na pedikúru lze rozdělit do následujících typů: hydratační krémy na nohy, intenzivně hydratační krémy na vyhlazení podpatků, výživné krémypro nohy, krémy z kuří oka, mozoly, osvěžující krémy, deodoranty z pocení nohou. Použití krému v pedikúru závisí na individuálních vlastnostech ženy.

Lak na nehty pro pedikúru

\ t

Lak na nehty pro pedikúru je prostředkem poslední fáze procedury ošetření nehtů. Volba barvy laku závisí na barvě boty, náladě, vkusu žen. Někteří lidé dávají přednost stylové a klidné klasice, jiní - světlé a módní barvy. Ale ne barva laku je hlavní. Na rozdíl od ručních nehtů jsou nehty častěji poškozené, často v botách, někdy stísněné. Pokud jsou nehty nezdravé: olupovat se, žloutnout, skvrny, pak je lepší obrátit se nejprve na dermatologa a teprve pak udělat pedikúru. Koneckonců, s nemocnými nehty a lak na nehty nebude vypadat krásně, a kromě toho může jen zhoršit problém nehtů, které jim nedovolí "dýchat".

Prevence problémů s nehty zahrnuje použití zpevňujících laků, které vyrovnávají povrch nehtové desky, vybělují, vitamínují. Snad použití pedikúru biogel jako prostředek prevence pro péči o problematické nehty.

Je-li zdraví nehtů v pořádku, pak při výběru laku je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že jeho textura vám umožní malovat kvalitu nehtů. Zpravidla pro to nejsou vhodné perlové laky a laky.

Výběr dobrého lesku pro pedikúru je v souladu s některými doporučeními:

  1. Pro zdravé nehty vyberte čirý lak nebo variantu francouzské manikúry.
  2. Sbírejte lak podle barvy obuvi, oblečení. Barva laku na nehtech musí být v souladu s botami. Pro sandály, třešeň, červená, fialová jsou vhodnější, čokoláda, švestka, modrá pro sandály, korály, růžové, limetky a maliny pro sandály. Mléčné odstíny laku jsou ideální pro každou botu.
  3. Je povinné použít podklad pod lakem nebo nátěrem se speciálním fixačním prostředkem.
  4. Pokud se chystáte do moře nebo chcete, aby lak vydržel déle, dejte přednost pedikúru odolnému laku. Bude trvat 3 až 5 týdnů.

Vysoce kvalitní nástroje pro pedikúru, dobrou kosmetiku a lak na nehty dodají vašim nohám zdravý, dobře upravený vzhled. A po samotném pedikúru s takovými prostředky budou vaše nohy pociťovat druhé mládí a mimořádnou lehkost!