Vyrábíme manikúru pro krátké nehty: moderní design a trendy 2017

Dobře upravené a krásné ženské ruce jsou indikátorem vynikající chuti, krásy a stylu. Často se však stává, že ženy z jakýchkoliv důvodů nerostou dlouhé nehty. Možná kvůli profesionální činnosti, například, hudebníci jsou přísně zakázáno pěstovat své nehty. Možná kvůli praktičnosti, protože vyžadují péči. Aby však i krátké nehty vypadaly krásně a stylově, je důležité vybrat si kvalitu a vhodnou manikúru. Jak to udělat a co jsou hlavní tajemství, čtěte dál.

Moderní manikúra: trendy 2017

Zde jsou uvedeny hlavní myšlenky pro zdobení krátkých nehtů, zvláštní a originální manikúra:

 • Neutrální barvy mohou být dokonalým řešením. Lak růžových, béžových a šedých odstínů bude vypadat živý a přirozený, což je nesmírně důležité. Takže nehty se stanou přitažlivějšími a kvalitnějšími a nebudou přitahovat příliš mnoho pozornosti, to je nejlepší volba.
 • Linky a geometrické dekorace. Hřebíky můžete ozdobit diagonálními pruhy speciálních manikúrových stuh. Vizuálně se pak ukázalo, že nehty se natáhnou a prodlouží. To jevhodná volba pro majitele nejen krátkých nehtů, ale i malých rukou, které chcete udělat větší a rafinovanější.
 • Důraz na jeden nehet je moderní verzí kvalitní manikúry. Na krátkých nehtech, které jsou natřeny v jedné barvě, bude dekor jednoho nehtu s jasným a šťavnatým odstínem vypadat relevantně a stylově.
 • Několik flitrů může zachránit den. Lak s velkými třpytkami je nyní na vrcholu své popularity, takže by měl být bezpečně používán. Zlaté, stříbrné nebo zářivě červené, takové jiskry budou atraktivní a zajímavé. Taková manikúra může být nejlepší volbou pro slavnostní večer.
 • Různé vzory a dekorace nehtů. Se správnými barvami, i ty křehké nehty mohou být perfektní, člověk musí jen vyzkoušet. Vzory nemusí být kardinální odstíny od hlavní barvy. Můžete si vybrat z jedné palety, takže manikúra nebude vypadat honosně.
 • Použití Thermolac je skvělý nápad pro nehty jakékoliv velikosti. Nejasná barva, která mění svůj odstín na kořen nehtu, je skvělým způsobem, jak ozdobit pera tak moderním a populárním způsobem.

Je možné dělat francouzské šaty

Mnozí majitelé krátkých nehtů čelí problému, který chtějí udělat sako, ale je pochopitelné, že to vyžaduje určitou délku, aby nehty nevypadaly směšně a hloupě, ale existuje několik základních tajemství:

 • Používá se na špičkách nehtů.není lak světlých odstínů, ale speciální proužky, které lze použít k oddělení nehtové desky, například odstín růžové barvy a zlaté pruhy, které nahradí hlavní linii bílé. Může být umístěn na jakémkoliv vhodném místě, aby nehty vypadaly déle. V tak složitém způsobu, dokonce i majitelé krátkých nehtů si budou moci dovolit nádhernou bundu.
 • A opět stojí za to vracet se k jiskrám a namísto lehkého laku na špičkách nehtů naneste lak se třpytkami. On bude vizuálně dělat nehty větší a delší, ideální řešení pro dosažení požadované manikúry na nehtech.
 • Reverzní francouzská nebo měsíční manikúra dává příležitost vytvořit krásné a dobře upravené nehty. Díra je natřena jinou barvou a ukazuje se francouzsky. Tato metoda je populární a je považována za určitý trend.

Nezapomeňte na formulář

Je důležité zvolit vhodnou formu pro krátké nehty. Vyvarujte se hranatých a velkých tvarů, které vizuálně dělají nehty ještě kratší. V tomto případě použijte polotovar. Tento tvar bude vizuálně dělat nehty a dlaně delší a více ženský.

U krátkých nehtů je zakázáno řezat talíř příliš na základně pokožky. Mohou být tedy ještě kratší a budou se podobat dětem.

Stojí za zmínku, že tvar krátkých nehtů musí být také kombinován s tvarem rukou, ale profesionální a dobrý mistr bude vždy schopen doporučit ideální volbu. Výběr formy není žádoucí, pokud nejsou žádné zvláštní znalosti.v oblasti manikúry.

Fotogalerie: nápady na manikúru pro krátké nehty

Výběr laku

Stejně jako v loňském roce je v roce 2017 nabízena řada variant, barev a odrůd laku na nehty. Proto si můžete vybrat optimální variantu, která vám bude vyhovovat v barvě a struktuře:

 1. Zbarvení kočičího oka bude nádherným řešením. Má obzvláště silnou a volumetrickou strukturu a bude vyhovovat majitelům křehkých nehtů. Pod takovým lakem budou tvrdší, silnější, jejich růst se zvýší a možnost delaminace se sníží.
 2. Klasický šelak je opravdu dokonalý, i když méně pevný než kočičí oko. Nepoškozujete nehty neustálým tónováním, protože procedura šelaku s dobrým mistrem netrvá déle než jednou za 3-4 týdny.
 3. Nádherný a užitečný lakový biogel, který se usadil v kosmetických pytlích, nejen znalcům přírodní kosmetiky, ale také mnoha odborníkům, kteří nabízejí své služby v oblasti manikúry. Tento lak dokonale vyživuje nehty, je silný a zdravý. Pokud před biogelem byla pouze průhledná barva, nyní si můžete vybrat variantu jakéhokoliv odstínu. Vyberte si nejatraktivnější a nejužitečnější variantu nehtů posílenou takovým nádherným gelem, jaký drží klasický šelak.

Co jiného

Vedoucí postavení je však manikúra v etnickém stylu. Je vyroben zteplé odstíny laku, následované kresbou vzory v etnickém stylu. Vzory se nanášejí lakem na světlejší odstín než hlavní lak, tato manikúra vypadá velmi originální a zajímavá.

Dalším trendem, který zachytil srdce majitelů krátkých nehtů, jsou speciální samolepky, které zcela nahrazují lak na nehty, a můžete si vyzvednout samolepky na nehty jakékoli velikosti, jakékoli barvy. Vše vypadá velmi krásné a atraktivní, perfektní způsob, jak ukázat svou vynikající chuť a styl. Nálepky jsou platné po dlouhou dobu, neumývají se a nebrání procesu práce v domácnosti a domácnostem.

Zdobení kamínky pro neutrální laky je vynikající volbou pro vytvoření zvláštního ženského obrazu. Ideální je zdobit krátké nehty oválnými kamínky a snažit se vyhnout čtvercovým a obdélníkovým, protože s nimi budou nehty vypadat ještě kratší a méně atraktivní.

Video: jak si vytvořit jemnou květinovou manikúru

Z toho všeho vyplývá, že majitelé krátkých nehtů se mohou stát také majiteli krásné, moderní a stylové manikúry. Hlavní věc je udělat co nejmenší úsilí a vybrat si nejatraktivnější a nejkrásnější variantu. A trendy v roce 2017 jsou velmi rozmanité a i ta nejnáročnější dáma bude schopna najít možnost, která plně splní její požadavky a vkus. Nezapomeňte, že ruce jsou hlavní výzdobou každé ženy, takže by měl věnovat zvláštní pozornost tomu, aby vždy vypadal ve výšce, stylově, krásněa moderní!

Fotogalerie: výběr nápadů na manikúru 2017