Vyberte si francouzštinu s obrázkem, co k tomu potřebujete?

V dnešní době není krásná manikúra vnímána společností jako něco neobvyklého, je to spíše pravidlo dobrého vkusu, na které by v žádném případě neměla slušná žena zapomenout. Proto se každá žena vždy snaží udržet ruce v perfektním stavu.

Vztahuje se na vše od čerstvosti a mladistvé pleti až po pečlivě upravované nehtové destičky. V případě, že z nějakého důvodu není možné pěstovat nehty, můžete vždy využít služeb mistra a zvýšit je.

Jedním z univerzálních způsobů, jak učinit vaše ruce opravdu krásnými, je francouzská manikúra. Je ideální pro všechny ženy, bez ohledu na věk nebo délku nehtu. Obzvláště populární je bílá francouzština. To je způsobeno tím, že taková manikúra je schopna dokonale doplnit a ozdobit jakýkoli ženský obraz. Různé kresby vytvořené v jasných barvách vypadají na pozadí bílé bundy velmi jemně a úcty. Drahokamy a flitry jsou schopny dát takovému manikúru zvláštní eleganci. Samozřejmě bychom neměli zapomínat, že vše je dobré s mírou, a proto nestojí za to zdobit všechny nehty, ale pouze jednu nebo dvě na každé ruce. Pro vytvoření takové manikúry budete potřebovat následující materiály:

  1. Základní nátěr pro nehtovou desku;

S pomocí této látky je možné zabránit poškození integrity nehtu a lak na takovém základu spočívá mnohem lépe.

  1. Světle růžový lak;

Tento lak bude muset vytvořit základ.

  1. Bílý lak,vlastně vytvořit bundu;

Stojí za zmínku, že existují různé odstíny bílých laků. Čím bělejší je lak, tím jasnější a efektivnější budou vaše ruce.

  1. Jakýkoliv jasný lak pro vytvoření vzoru;
  2. Další dekorativní materiály (kamínky, korálky, třpytky, flitry atd.);

Technologie pro vytvoření takové francouzské manikúry je poměrně jednoduchá a neznamená to tolik času. Pro tento druh práce to často trvá asi 30 minut, v závislosti na složitosti výkresu. První věc, kterou musíte nasadit na základní nátěr na nehtovou desku a počkejte, až zcela vyschne.

Tato bezbarvá látka nejenže chrání hřeb před poškozením a negativní účinky chemických prvků obsažených v lacích, ale také ho posiluje. Na celý povrch nehtové desky by měl být aplikován světle růžový lak. Není-li barva laku dostatečně nasycena, lze tento postup opakovat dvakrát.

Pak se pomocí bílého laku vytvoří skutečný plášť, na kterém jsou aplikovány různé výkresy (pokud je to žádoucí, design může být ozdoben kamínky nebo jiskrami). Po dokončení všech těchto fází by měly být nehty zakryty fixační látkou a nechat je důkladně vyschnout.

Ne méněbarevné vzory na bílé bundě mají zajímavý vzhled. Tato možnost je ideální pro mladé, aktivní a veselé ženy. Barevné kresby mohou být dokonalým doplňkem k oblečení nebo doplňkům. Nejčastěji se taková manikúra provádí na jaře nebo v létě, protože světlé barvy jsou vytvořeny přímo pro tyto dvě roční období.

V zimě však může být manikúra zdobena i barevnými přísadami. K tomu se hodí například jasně modré sněhové vločky pokryté jiskrami nahoře. A pod novým rokem přikázal Bůh, aby ozdobil měsíček jasným novoročním tématem. Chcete-li vytvořit tuto možnost bude vyžadovat stejné materiály jako předchozí. Jediný rozdíl je v tom, že k vytvoření obrázku potřebujete barevné laky. Doporučujeme dát přednost jasným, sytým barvám, protože to vytvoří zajímavý kontrast na nehtech.

Existuje nesprávný názor, že pro vytvoření služební bundy je vhodná pouze bílá barva. Se stejným úspěchem vytvořit francouzskou manikúru, můžete použít libovolné barevné schéma.

Vše záleží na představivosti a tvořivosti toho, kdo kresbu vytváří. Například, v horkém létě, jasné, dokonce i kyselé motivy budou vypadat velmi expresivně na nehty. Tato manikúra je ideální pro plážové párty.

Matné laky jsou dnes velmi oblíbené. Stejné barvy, které jste použili proVytváření obrázku bude vypadat úplně jinak, pokud je vytvoříte matné. Samozřejmě, můžete okamžitě koupit lak, na láhev, která bude "mate" bude napsán, a můžete dosáhnout stejného efektu sami. To bude vyžadovat velmi jednoduché materiály, které lze nalézt v arzenálu hostesky: obyčejném laku a vodě. Voda musí být předem vařena. Pak se vaše nehty s lakem se vám líbí a pára nad ním. Když jsou nehty zcela suché, lak bude matný.

V každém případě, když si vyberete francouzskou manikúru, získáte vynikající výsledek. Koneckonců, bez ohledu na to, jak se mění módní trendy, služební bunda byla vždy, je a zůstane populární.