Výběr manikúry a kresby na nehtech

Nail design je celá řada jasných barev. Může to být kyselé barvy, jen šílené a tajemné, mdlé palety tmavých odstínů. Výkresy na nehtech jsou zvláště důležité na jaře av létě. Květinové kytice, šněrování, kapky - to vše může být součástí každodenní manikúry a zároveň součástí slavnostní manikúry, abych mohla mluvit pro zvláštní příležitosti: narozeniny nebo svatby.

A teď si promluvme více o tom, co jsou v módě a snažíme se vám pomoci rozhodnout se o vaší manikúre.

Květiny

Květiny jsou hlavním, neměnným tématem designu nehtů. Mohou najít svůj výraz na krátkých nehtech i na dlouhých a přírodních. Tento rok oslní celou řadou květinových aranžmá a odejde od rozmanitosti a domýšlivosti. Aranžování květin v letošním roce se stává stále rozmanitějším, ale snaží se uniknout z domýšlivosti a pestrosti. Například obrázekPovrchní barvy, ještě pravděpodobnější, náčrtky barev na jeden nebo dva nehty nahradit design s akvarelem, který byl favoritem minulých sezón. Navíc, nail art nám ukazuje jeho zájem o návrhy barev, které skutečně rostou na nehtech, zatímco odpočívá na konci nehtu. Taková manikúra je obtížná a vyžaduje dovednosti a silnou ruku. Květiny vypadají dobře na modrém, bílém a fialovém pozadí.

Holografie

Výše ​​uvedená manikúra je vhodnější pro strany, které se věnují novému roku a různým svátkům, protože vypadá příliš vzdorně a sotva si můžete dovolit pracovat s takovou manikúrou, ale tvořit pár nehtů, nebo jen jeden hřebík s duhovými holografickými prvky. design - můžete. Zbytek - můžete doplnit pastelovým odstínem matného laku. Je nepravděpodobné, že byste s takovou manikúrou šli bez povšimnutí.

Kaviár

Design kaviáru se v poslední době stal módní a je sypaný malými kulatými částicemi připomínajícími kaviár, nehtovou desku. Design kaviáru je aplikován stejným způsobem jako holografie, to znamená, že stojí za to zdobit pouze některé nehty s takovými zrny a zbarvit zbývající nehty matným lakem nebo lesklým lakem. Tento design je ideální pro dovolenou, nebo jen pro vytvoření dobré nálady. Máte-li touhu, můžete kombinovat tento design a předchozí, a uspořádat zbytek nehtů v jedné barvě.

Ethno

Na nehty znatelný dopad starověkých civilizací. Hřebíky jsou zdobeny různými ornamenty: jsou to cikcaky, bludiště, hady a směs kruhů a čtverců. Jsou úhledně propleteny jak na jednom nehtu, tak na všem.

Hrách

Hrach je nedílnou součástí nehtového umění. Tato jednoduchá, ale krásná kresba zabírala své místo v módě, k potěšení všech dívek a začínajících umělců, protože tato kresba nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Multi-barevný hrášek na bílém pozadí, nebo bílý hrášek na jakékoliv barevné pozadí efektivně vypadají. Může být lesklý i matný. Vezměte si jasně modrou nebo zelenou, pokud nechcete držet krok s módními trendy. Jasnější odstíny jsou vhodné pro dovolenou.

Rapacity

Leopard tisk, populární v době ready-to-wear móda, vstoupil do umění nail. Můžete vytvořit tento tisk s lakem nebo samolepkami. Spolu s klasickými barvami, které jsou přirozené, je zde také alternativa - modrá, zelená, fialová, máta a tyrkysové odstíny.

Romantika

Tato sezóna romantiky je zpět v módě. Atributy zasněného života budou hrát zcela novým způsobem: mraky, srdce, hvězdy a hvězdný prach. To vše se týká dívek a snů. Všechny tyto vzory mohou ozdobit celou nehtovou desku a špičku nehtu. Všechny tyto atributy můžete nakreslit nebo přilepit, vyříznout z fólie nebo odloupnout hřebík hvězdným prachem, který zdobí celý nehet z kůžičkyke špičce.

Ombre

Móda vás neomezuje pouze v přechodu ze světla na tmu, můžete to udělat a naopak, což bude vypadat neobvykle. Vypadá to skvěle na pastelovém odstínu nehtů, který je kombinován s jiným nebo rozpuštěn v růžovém odstínu. Dekorační prach, který jsme zmínili, může ozdobit špičku nehtu, zvednout se ke kořeni a mizet.

Směs ovoce a zeleniny

Nabízíme Vám ozdobit nehty ve stylu francouzské manikúry. Ale pouze špička nehtu nebude namalovaná v obvyklé bílé barvě, ale v různých druzích ovoce, bobulí a zelenině. Od první chvíle se může ukázat, že obraz není zcela úspěšný, ale pár tréninků a vy budete úspěšní, ale teď můžete kontaktovat manikúru.

Hadi

Snake print je stále relevantní a je úspěšný. Tento vzor vyniká a dělá vaše nehty neobvyklým. Budete potřebovat pár laků a třpytů. Mimochodem, v drahých kosmetických salonech je dámě nabídnuta, aby na nehty nalepila skutečnou pythonovou kůži, kterou po vylití prolévá. Opravdu luxusní.

Můžete také napodobovat neohrabané dětské kresby, zobrazovat postavy koček v různých pozicích.

Tvar nehtů

Zvažte tvar nehtu, než si vyberete vzor pro manikúru. Květinové, romantické kresby, vyrobené ve světlých odstínech, vhodnější oválné a podlouhlé nehty. Ale světlé odstíny a grafika - pro majitele čtvercových nehtů. Pokud jde o vzory v kombinaci s francouzštinoumanikúru, budou vyhovovat každému tvaru nehtu.

Varianty vzorů na nehtech doma

Přemýšleli jste někdy o tom, co je jednoduché, ale zajímavá je lekce, jako je vytváření kreseb na nehtech, může se stát vaším koníčkem, nebo dokonce prostředkem vydělávání? Tato umělecká forma, kterou lze skutečně nazvat takovou, přináší mimořádné potěšení a radost, pomáhá odhalit její nadání a fantazii. Použijte některé z obrázků, které jsou na internetu poprvé, jako příklad a začněte vytvářet manikúru. V této části článku vám povíme, jak je tato krása vytvořena.

Výkresy s jehlami

Využití jehly pod silou jakékoli dívky. Hlavní věc - nedostatek alergií na laky a jiné prostředky, stejně jako trpělivost. Tato technologie je jednoduchá a snadno pochopitelná a peněženka. Kresby na nehtech se provádějí v několika fázích:

 • Pro ochranu nehtů před poškozením jehlou naneste průhledný povlak.
 • Poté, co lak uschne, naneste lak, který bude hlavním ve vašem obrázku manikúry.
 • Vložte nějaké kapky laku a nakreslete pár čar.
 • Proveďte ornament štětcem a jehlou, dokud lak nezaschne.
 • Aby se manikúra po delší dobu zachovala, zakryjte hřebíky čistým lakem nahoře.

Výkresy s třpytkami, kamínky a samolepkami

Je tvé jméno? Pak můžete kreslit pomocípoužívající jiskry, kamínky nebo samolepky. Existuje také několik kroků:

 • Stejně jako v prvním případě je hřebík opatřen bezbarvým nebo barevným lakem.
 • Připevněte flitry nebo kamínky na polosuchý nehet.
 • Zajistěte vše čistým lakem.

Kapky a body na nehtech

Nejkomplikovanějšími výkresy jsou kreslení teček a kapek. Použijte všechny známé prostředky doma - párátko, pokud nemáte speciální, vytvořit body a kapky. Může to být obraz zvířat, geometrických tvarů nebo barev. Můžete kombinovat několik jasných barev najednou.

Výkresy na nehtech s barvami

Chcete experimentovat? Používejte neobvyklé materiály? Pak se pokuste nakreslit obrázky s akrylovými barvami. Pro vytvoření čar a bodů budete opět potřebovat párátko nebo jehlu. Po zakrytí nehtů několika vrstvami akrylových barev můžete začít kreslit barvy, pruhy, tečky a další tvary.

Výkresy s fólií

Překvapivě krásná a jedinečná manikúra může být provedena pomocí dostupných materiálů. Fólie vytvoří efekt zrcadlových nehtů. Zvažte pokyny pro aplikaci fólie na nehty:

 • Hrubost a nerovnosti nehtové desky nechejte přikrýt speciálním pilníkem, který zajistí hladký povrch a fólii se ideálně hodí k povrchu nehtu.
 • Fólii nakrájejte na deset kusů tak, aby odpovídaly šířce a délce.hřebík.
 • Naneste lepidlo na nehty a nechte je po dobu pěti minut, aby se lakové lepidlo vysušilo.
 • Při roztahování fólie po povrchu nehtové desky stiskněte hřeb.

Jakmile se přizpůsobíte k vytvoření vzorů na nehtech, svět nehtového umění bude pro vás zářit zcela novými barvami. Budete vědět o mnoha technikách, metodách, procesech implementace. Ano, a vaše přítelkyně bude mít rád nápad na manikúru!