Výběr laku k posílení a obnovení nehtů

Právě z tohoto důvodu získala krásná polovina takový status, že věnuje zvýšenou pozornost jejímu vzhledu. Pouze dívky mohou vypadat perfektně v každé situaci. Zároveň se snaží předvést krásu přirozené, ne ostentativní. Viditelná složka krásy jsou ruce. Péče o ně vyžaduje zvláštní pozornost. Totéž platí pro nehty. Křehkost, křehkost, měkkost nehtové ploténky nezávisí na věku, nýbrž na mnohem větším počtu různých faktorů. Proto by v tomto případě měl být boj veden ve dvou směrech: identifikovat příčinu slabosti nehtů a odstranit nedostatky - posílit nehtovou desku.

Pro odstranění viditelného poškození nehtů byl vyvinut speciální nátěr - zpevňující lak na nehty. Takový nástroj je povinným atributem každé ženy, která chce mít dobře udržované nehty.

Hledání příčiny křehkosti a delaminace nehtové desky

Různé faktory, včetně životního stylu, nedostatečné výživy, nedostatku vitamínů, oslabené imunity, stresu, agresivních fosfátů a chloru obsaženého v prášcích nebochemikálie pro domácnost, atd., nepříznivě ovlivňují celkové zdraví osoby a mají viditelné projevy, například ve formě poškozené nehtové desky. Proto je hlavním doporučením specialistů na léčbu nehtů složitost postupu. Pouze v tomto případě bude výsledek zobrazen rychle a pevně po dlouhou dobu.

Přípravky určené k posílení nehtů mají složky, které pronikají destičkou a saturují ji živinami. Užitečné vitamíny A, B, C, E, chybějící aminokyseliny, esenciální stopové prvky (železo, vápník) vedou k postupné obnově nehtu. Kromě toho fondy vytvářejí film na povrchu desky, jehož účelem je ochrana před dráždivými vnějšími faktory.

Určete nejlepší mezi dobře známými značkami laků na nehty

Zesílení není případ, kdy je nutné projevit nepřiměřené úspory. Vysoce kvalitní výrobek, známý výrobce, pozitivní recenze profesionálů a uživatelů - to jsou faktory, kterým je třeba při výběru věnovat pozornost. A cena, dotěrná reklama a argumenty prodávajícího jsou v tomto případě druhořadého významu.

Mezi lídry na trhu patří společnosti Frenchi, Trind, Sally Hansen a Orly. Studujeme, co odlišuje produkty těchto společností.

Francouzština: „inteligentní smalt“ na ochranu integrity nehtů

Společnost Frenchi nabízí komplexní péči o mezník. Použití sériedoplňkové typy produktů umožňují dosáhnout synergického efektu, když je účinek komplexu léků silnější než účinek každého z nich odděleně.

Systém posilování nehtů na nehty, stejně jako jakýkoli jiný výrobek na trhu, má své klady a zápory:

+ rychlý výsledek. Výrobce prohlašuje, že účinek se projeví nejpozději do 14 dnů od začátku aplikace;

+ urychlený růst nehtové destičky. To vám umožní nejen vyléčit desku, ale také ji rychleji aktualizovat;

+ dosah. Inteligentní smalt si můžete koupit ve většině lékáren za cenu 100-180 rublů /ks.

- rychlé zahuštění léčiva;

- oděru, který vyžaduje časté použití.

Sally Hansen: výběr odborníků

Pečlivá údržba, 100% obnova struktury desky, posílení a dlouhodobý výsledek je to, co odlišuje produkty této značky od konkurence.

+ postupná expozice poskytuje konzistentnější výsledek;

+ přijatelná cena. Výrobní náklady se liší v cenovém rozpětí 200-350 rublů /ks.

- ztráta lesku;

- projevem mikrotrhlin na hřebíku, který je pokryt tímto nástrojem;

- požadavek na přítomnost aplikačních dovedností.

Trind: Dual Opinion

Komplex léčiv zaměřených na odstranění křehkosti nehtu se skládá z: balzámu, prostředků péče o kůžičku a zesilovače laku. Nicméně, tento produkt má jak žhavé obránci apřesvědčení soupeři.

+ prokázaná účinnost v praxi;

+ přítomnost laků pro povrchovou úpravu s léčivým účinkem. Rozsah barev se pohybuje od jemných k nasyceným tónům.

- přítomnost formaldehydu, který byl uznán jako karcinogen již v roce 1998. Je to však jeho použití, které je základem technologie pro přípravu přípravků a zajišťuje zahušťování nehtové desky;

- prevalence. Tato série je snazší koupit přes internet než v tradičním obchodě;

- vysoké náklady. Cena začíná od 400 rublů /ks.

Orly: Pečlivé zotavení

Péče o nehty a dekorativní laky jsou součástí produktové řady Orly. Kvalitu výrobku uznávají jak profesionální kosmetologové, tak běžní uživatelé.

+ terapeutický účinek;

+ krásný, a co je nejdůležitější, zdravý vzhled nehtové desky, a to i bez použití vrchního nátěru;

+ odolnost proti povlékání;

- účinek sucha, ke kterému může docházet v důsledku zvláštností nehtů různých uživatelů a subjektivního vnímání;

- perleťový lesk není také velmi pozitivně vnímán ve světle nedávných trendů ve výběru dekorativních nátěrů na nehty.

Samozřejmě, že nabídka na trhu s laky pro zpevnění nehtové desky není omezena na uvažované značky. Mnozí výrobci je zahrnují do svého sortimentu. I na základě stručného přehledu nejoblíbenějších značek je však možné vyvodit závěry o kladech a záporech prostředků a rozhodnoutzda dáváte přednost doporučením, nebo využijete šanci, a vyzkoušejte novinku.

V potvrzení toho, co bylo napsáno, doporučujeme, abyste se seznámili s videem, ve kterém autor svým vlastním příkladem poskytuje informace o laku z francouzské série Smalt od Frenchi. Přejeme Vám příjemný výhled a nehty - zdraví a péče.