Všechny detaily prodloužení nehtů na nohou

U ženy by mělo být vše dokonalé, až do nejmenších detailů, počínaje špičkami vlasů a končícími nehty. Opravdový dámský vzhled je vždy nahoře. Pozornost věnuje nejen stavu kůže, vlasů, ale také obavám o vzhled jejích nohou. Stalo se tak, že pedikúra by měla být dokonalá, pak může být paní považována za dobře udržovanou a má smysl pro styl.

Ti, kdo mají správný tvar nehtů, aby si udržovali prsty v pořádku, nejsou obtížní. K tomu postačují pravidelné kosmetické procedury a lak na nehty.

Je mnohem obtížnější pro ženy, které mají nedostatky ve tvaru nebo struktuře nehtové desky. Pokud mají nehty dámy nažloutlý odstín z jakéhokoliv důvodu, nebo je nehtová deska ošklivá - je tam jen jedna cesta ven: budování nehtů na nohách. Díky tomuto postupu je možné korigovat nedokonalou strukturu prstů a dáma se bude cítit mnohem sebejistěji.

Nevýhody nehtové desky mohou nastat, pokud máte na sobě nepříjemné nebo těsné boty, vysoké podpatky a mechanická poranění také ovlivňují stav nehtů. Důvodem deformace hřebu mohou být individuální charakteristiky.

Syntetické materiály nízké kvality, z nichž jsou vyrobeny ponožky, punčochy a punčochové kalhotky, rovněž ovlivňují změnu barvy a tvaru nehtové desky. Umělé prodloužení měsíčkupomůže nejen skrýt tyto nedostatky, ale také potěší svou milenku na dlouhou dobu s rovnoměrným a brilantním povlakem.

Nyní je na internetu spousta fotografií s jasnými a úspěšnými příklady rozšíření nehtů. Každá dáma si může vybrat vaši možnost.

Vlastnosti nehtů na nohách

V případě zvětšení nehtů na nohách není volný okraj prodloužen. V podstatě, povlak na gel nebo akryl aplikovaný na přírodní nehty k jejich posílení. Brilantní modelovací materiál umožní skrýt všechny nedostatky na zvýšených špičkách.

Krása lesklého povlaku na nehtech spočívá také v jeho trvanlivosti. Konečně nehty rostou několikrát pomaleji než na rukou. Tato pedikúra proto zůstane nezměněna po dobu 6-8 týdnů.

Samozřejmě si můžete vybudovat umělé nehty sami, ale pro to budete potřebovat speciální vybavení a praxi. Je tedy lepší důvěřovat profesionálovi, který za pár hodin nejenže přinese vaše nehty v pořádku, ale dá jim také doslova druhý život a skvělý výhled pomocí gelu nebo akrylu.

Hlavní třída na prodloužení nehtů

Prodloužení umělých nehtů má naprosto identickou technologii s prodloužením na rukou. Jediný rozdíl je nedostatek prodloužení volnéhohrany nehtu.

Provádět takový postup, s výhradou základních pravidel pro modelování umělého nehtu. Díky zásahu specialisty mohou i ty nedokonalé nehtové destičky postupně měnit svůj tvar a stát se vyrovnanějšími a zdravějšími.

Pro stavitele existuje instrukce krok za krokem, kterou zákazníci znají. Nové, profesionálně zdokonalené nehty budou zářit krásou a zdravím, pokud tento postup provede skutečný mistr, který dodržuje všechna obecně uznávaná pravidla tohoto postupu.

  1. První věc, kterou je třeba udělat, je pečlivě provést pedikúru. K tomu se zpracovává nehtová deska, odstraní se všechny nepravidelnosti a drsnost a kutikula se odřízne. Volný okraj pilníku na nehty. Nezapomeňte na boční válce.
  2. Poté se nehty probraly, aby se odstranila vrstva tuku. K tomu použijte pilník s abrazivitou nejméně 180 zrnek.
  3. Dále se odpad z práce odvíjí od hřebíků, desky nehtů se odmastí. Na nehty se nanese základní nátěr.
  4. Prodloužení spočívá v aplikaci několika vrstev gelu nebo akrylu na nehet. Po prvním nátěru musí být materiál fixován. K tomu se používá UV lampa, aby se transparentní gel vytvrzoval po dobu dvou minut.
  5. S pomocí vrchního nátěru jsou prodloužení prodloužena. Potom se materiál suší a fixuje UV paprsky.
  6. Poté odmašťovač odstraní lepivou vrstvu z nehtu.Kůžička je mazána speciálním olejem.

Pro milovníky ideální a krásné pedikúry budou tyto informace zvláště užitečné tam, kde jsou kroky mistra popsány krok za krokem. Takže můžete sledovat správnost akcí prováděných tak, aby vaše prsty byly zdobeny dokonalými nehty. Správně provedené prodloužení změní vaši pedikúru na nic horšího ani na hvězdy a modely.

Originální nápady pro pedikúru

Některé z poctivého pohlaví upřednostňují pastelové tóny nebo jemné měsíčky. Někteří jako monotónní lak

Nejpřirozenější a upřímně ženská bude pedikúra ve stylu "francouzštiny". Bílé tipy dokonale zdůrazní krásu a eleganci nehtové desky. Francouzská manikúra je navíc výborným základem pro realizaci jakýchkoli světlých kompozic a letu fantazie mistra. Klasika je vždy v módě. To dokazuje neustálý návrat francouzské manikúry a pedikúry k módnímu Olympu. Dokonce i hvězdy často upřednostňují tuto klasiku.

Vaše představivost a emocionální stav se stanou dobrými pomocníky při výběru konkrétního výkresu. Možná budete chtít vytvořit své vlastní jedinečné dílo. Nebojte se jasných barev, odvážných rozhodnutí a experimentů.

Vzorek na nehtech může být cokoli, co vaše fantazie vypráví. Hlavní věc neváhejteotevřete, dejte svému toenails skutečnou péči a pozornost. Udělejte je perfektní! A nezapomeňte: dokonalá pedikúra na ženských nohách získá srdce každého člověka! A budete si jisti svou krásou, přitažlivostí a neodolatelností!