Vlastnosti pedikúry během těhotenství

Až donedávna šlo o mnoho kosmetických procedur během těhotenství mnoho spekulací, pověstí a dokonce pověry: je to možné? Není to nebezpečné? Není to špatné? Dokonce i neškodný postup jako pedikúra byl na pochybách. V praxi se ukázalo, že to může být užitečné i z hygienického hlediska. Pokud samozřejmě nesplní určité podmínky. Například aceton a toluen vstupující do laků a jiných výrobků pro pedikúru jsou upřímně nebezpečné pro dítě, a to i v množství pipet. Formaldehydové výpary mají destruktivní účinek na nervový systém nastávající matky, a tedy na plod. Neškodí, jak se zdá, ale velmi toxické gely. Jedním slovem je něco, o čem je třeba přemýšlet. Ale existují speciální nástroje.

Důvěřovat lékařům

Hlavním poradcem v této věci by měl být lékař, který pozoruje budoucí účastníky. Pouze on může uzavřít, formulovat doporučení založená na údajích o průběhu těhotenství, obecném stavu těla a dát názor na vhodnost postupu, který chcete udělat. Správně provedená léčba kůže nohou a nehtových destiček pomůže minimalizovat následky spojené s přibýváním na váze, zvýšenou zátěží na nohou, jako jsou mozoly, kukuřice, plísňová onemocnění. Kromě toho bude mít na těle hygienickou pedikúrurelaxační účinek.

Tak co by měla být pedikúra během těhotenství (přirozeně, jako součást obecných doporučení)?

Již jsme se zmínili o povinné konzultaci s lékařem. S ohledem na jeho připomínky byste měli kontaktovat pouze zkušené odborníky, nejlépe doporučené stejným lékařem, nebo jejichž pověst byla potvrzena z jiných spolehlivých zdrojů. Měli byste si domluvit schůzku na první polovinu dne, kdy nohy ještě nejsou unavené, neexistují žádné edémy a další možné následky nadměrného zatížení. Při návštěvě kabinetu nejprve informujte velitele o vaší zajímavé pozici, což umožní odborníkovi vybrat nejjemnější možnosti postupu.

Kyselina - záruka zdraví

\ t

V této situaci je nejvhodnější tzv. Kyselá pedikúra, založená na ovoci a kyselinách mléčné, která účinně odstraňuje mrtvé kožní náplasti. Aktivní zvlhčující a výživné složky jsou zároveň přirozené a bezpečné pro tělo a činnost specialisty eliminuje možné řezy - metoda navrhuje možnost neřezaného řezu. Kromě toho, s kyselým pedikúra lázně s horkou vodou pro vaření v páře není potřeba. Faktem je, že horká voda je alarmující pro mnoho těhotných žen, které považují takovou „koupel“ za další zátěž pro kardiovaskulární systém. Říkají, ne bez důvodu.

Nedávno na trhu kosmetických služebobjevila se celá řada látek, které mají příznivý vliv na regulaci metabolismu během těhotenství. A je založen na ovocných kyselinách. Indikace - první známky zarostlého nehtu, houby, praskliny, kukuřice, kuří oka. Kromě těhotných žen jsou léky vhodné i pro pacienty s diabetem. Výrobce nové řady výrobků byl vyroben izraelskou společností Kart. Průběh léčby z Kart je vybrán individuálně a probíhá v několika sezeních, v závislosti na stavu nohou.

Karton domácího stylu

Pedikúra Kart je také k dispozici doma (pokud existují dobré důvody, proč se obrátit na odborníky). V tomto případě byste měli pečlivě prozkoumat celou řadu léků Kart, s využitím dostupných zdrojů - techniky, videa, atd., Abyste si mohli přečíst recenze. Výrobce trvá na tom, že procedurální relace vylučuje použití jiných prostředků.

Postupný kurz vypadá takto. Především je nutné ošetřit nohy tekutým mýdlem a aktivně je masírovat. Pak byste měli rovnoměrně aplikovat peeling na nohu, ne masírování. Zabalte si nohy zábalem. To bude mít za následek zvlhčení pokožky, změkčení stratum corneum a zvýšení průtoku krve. Drsné kukuřice a natoptysh vyžadují další intervenční speciální drogy Kart. Aplikujte je pouze na problémové oblasti a poté „izolujte“ s filmem po dobu 30-40 minut. Po odstranění fólie je třeba odstranit změkčené, ztvrdlé kožní skvrny a poté nechty ošetřit obvyklým způsobem. Procedura končíMazací nohy hydratační a regenerační krém.

V salonech jsou kameny

.

A přesto je lepší kontaktovat kosmetický salon, zejména v posledních měsících těhotenství. Alespoň z jednoho jednoduchého důvodu: pokud nejsou žádné problémy s manikúrou, pak velké břicho bude zasahovat do vytváření tenkých manipulací na prstech. V kabině by měla být ostražitá. Tady jsou jejich úskalí. Nepostradatelný požadavek nutně dezinfikovat nástroje tam tedy není vždy dodržován. Zavedení sebemenší infekce v těle těhotné ženy je spojeno s nejzávažnějšími následky, protože léčba drogami v tomto období je kontraindikována.

„Zkušení“ matky, které neodmítly starat se o sebe v jakémkoli postavení, jsou chráněny tím, že do salonku krásy přinášejí vlastní, spolehlivě zpracované nástroje. A salóny také navštěvují „své“, osvědčené. Nešetřit prostředky na drogy, zajistit, že neobsahují škodlivé složky, pokud je to možné.

Bez technologie

V rámci tohoto článku nelze zmínit tzv. Hardwarovou pedikúru. Jsou-li mechanické operace, včetně pedikúry, prováděny technickými prostředky. Výrobci trvají na tom, že právě jejich potomci se právě narodili (omlouvám se za hříčku), aby pomohli ženám v brázdě nehtů. Argumenty známých: vyloučení horkých lázní, zbavení se neohrabaných nezávislých pokusů o uvedení nohou do pořádku,zaručené bezpečnostní postupy. Všechny řezačky, kleště a zbytek soupravy jsou automaticky dezinfikovány a mohou být dokonce sterilizovány, a to mnoha jednorázovými předměty.

Nevýhody zahrnují vysoké náklady na takový způsob, jakož i možnost chyby při nastavování zařízení - například nepočítal tloušťku vrstvy odumřelé kůže a účinek by byl nepostřehnutelný, nebo naopak by se při chůzi vyskytly potíže.

... Jedním nebo druhým způsobem je zřejmá jedna věc: těhotenství není důvodem k odmítnutí péče o nohy.