Video: Minx Moderní manikúra

Minx je hollywoodská technika. Dříve, to bylo používáno denně celebritami, ale teď každá dívka si může dovolit takovou manikúru. Tato technika opravdu získala srdce mnoha spravedlivého sexu. A to vše proto, že manikúra se liší nejen svou krásou, ale také praktickou a efektivní.

Co je to Minx manikúra? Jedná se především o speciální plenochka pro nehtové destičky, která má dobré tepelné smrštění. Výhodou této techniky je její holografický efekt se všemi druhy úžasných třpytů, třpytů a vzorů. Tato manikúra vypadá velmi pěkně na dlouhých i krátkých nehtech.

Kromě všeho jiného může tento design zabránit křehkosti a delaminaci nehtů. Tak, vaše nehty nejen vypadají skvěle, ale také jsou ve zdravém stavu.

Použití smršťovací fólie je následující. Specialista na zahájení ořezávání nehtové desky a čištění. Dále vyberte obrázek samolepky, které by měly být vzájemně kombinovány. Pak se každá nálepka zahřívá pod lampou a aplikuje se na nehet. Jakmile je postup dokončen, nehty jsou tradičně pokryty fixačním činidlem.

Díky programu Minx můžete na nehty namalovat nejrůznější obrazy, včetně výrazných, jasných, jemných, barevných, černobílých, které si přejete jen vy. Taková manikúra se provádí pouze v kosmetických salonech zkušenými řemeslníky.manikúra. Jeho cena je až 2000 rublů a postup pokračuje půl hodiny.