Vícebarevná stupnice laku na nehty Color Riche od firmy Loreal Paris

Velmi oblíbená kosmetická společnost Loreal Paris vyrábí každý rok různé výrobky, z nichž si každý může vybrat svého oblíbeného. Kromě rozsáhlého sortimentu dekorativních výrobků a výrobků pro péči o tělo a obličej, stejně jako vlasů, zavedla společnost vícebarevný sortiment laků na nehty. Kromě stylového designu mají laky značky Loreal Paris zvýšenou pevnost, takže si mohou po dlouhou dobu udržet elegantní designérskou manikúru. Jaké jsou výhody nové barvy Riche a jak si vyrobit populární francouzskou manikúru - dozvědět se více.

Loreal Paris zaujímá jednu z vedoucích pozic ve světě kosmetických výrobků. Jeho zástupci každý rok vymýšlejí rostoucí počet nových produktů, což zvyšuje rozsah společnosti. To vám umožní vybrat si libovolného kupujícího. V tomto případě je hlavní věcí stále kvalita komponentů používaných při výrobě. Klienti, kteří upřednostňovali tuto konkrétní značku, jsou zástupci všech věkových kategorií.

Jeden z nových produktů, které zaujaly pozornost módy po celém světě, byl Color Riche Nail. Tento lak se vyrábí gelovou technologií, která má vlastní ochrannou vrstvu a unikátní plochý kartáč, který umožňuje dosáhnout největší přesnosti při lakování nehtů. Tento lak, který se liší sytostí barev, je nejen snadno aplikovatelný, ale také rychle schne, což ho činí ještě atraktivnějším pro zaneprázdněné lidi. Série je známá teplými, studenými, pastelovými a velmi jasnými barvami.díky paletě 58 odstínů. To je důvod, proč si každý může snadno vybrat ten správný tón, aby vypadal úžasně.

Hlavní výhody a nevýhody laku Color Riche

Výrobce tvrdí, že nová technologie založená na gelu snižuje pravděpodobnost štěpení, zatímco manikúra trvá až 10 dní bez ztráty původního lesku. Abychom zjistili, zda je to tak, je nutné pochopit všechny složitosti nanášení gelového povlaku z Loreal Paris. Stejně jako ostatní dekorativní kosmetika má Color Riche své výhody a nevýhody. Nabízíme začít identifikovat hlavní výhody tohoto laku.

 • Stylový obalový design (klasický obdélník se zlatým víčkem) se znakem loga Loreal vypadá velmi působivě a zaměřuje pozornost kupujícího na barevný tón samotného laku.
 • Díky plochému tvaru štětce, který má širokou hromadu, je možné celou nehtovou desku natřít jediným pohybem, který poskytuje dokonale rovnoměrnou vrstvu,kreslení.
 • Textura laku připomíná příjemné želé, rovnoměrně rozložené po celé ploše nehtu. Tato konzistence umožňuje, aby se nátěr nerozkládal podél okrajů nehtu a nezanechával kůžičku.
 • Aby se dosáhlo hustějšího stínu, může se lak nanášet v několika vrstvách, bez bublin nebo pruhů.
 • Vícebarevná paleta odstínů od firmy Loreal Paris vám dává možnost vybrat si lak na oděvy všech tónů - od teplých pastelových až po kyselé světlé tóny.
 • Přirozená nehtová destička, navzdory vysoké úrovni pigmentace některých barev laku, se otírá obvyklými prostředky, které neobsahují škodlivé částice acetonu.
 • Při dostatečně silné hustotě laku má nátěr Loreal Paris vysoký stupeň sušení.
 • Cena barviva Riche je nízká, pohybuje se v rozmezí 100-200 rublů, a to je na vysoké jméno společnosti.

Ačkoliv lak má mnoho pozitivních vlastností a vyrábí se moderními technologiemi, podle některých módy má Color Riche lak na nehty významné nevýhody

.
 • Podle některých zástupců spravedlivého pohlaví, navzdory tvrzení výrobce o super-trvanlivosti nátěru (až 10 dnů) začnou po 5 dnech blikat špičky nehtových destiček.
 • Po delším kontaktu s vodou se vytvoří hrany nehtu a na povrchu nehtové destičky se vytvoří štěrk. Důvodem těchto účinků může být skryté nedodržování pravidel barvení nehtů dekorativním nátěrem (nízké odmaštění desky,špatně provedené přípravné činnosti před zbarvením nehtů).
 • Rychlá spotřeba laku. Jedna láhev laku, 5 mililitrů, stačí pouze na 10 skvrn při aplikaci dvojité vrstvy.
 • Pokud natřete hřebík v jedné vrstvě, bude mít povrch nehtové desky mezery. Druhá vrstva snadno opraví všechny nuance.

Navzdory existujícím nedostatkům mohou být laky Color Riche s jistotou připsány velmi kvalitním a cenově dostupným výrobkům. To je důvod, proč se Loreal Paris stává stále populárnější, protože mezi paletou více tónů si může každý fashionista vybrat oblíbený odstín, který charakterizuje její vnitřní svět a náladu.

Stylová nehtová manikúra s barevným nehtem

Mnoho hvězd používá dekorativní kosmetiku Loreal Paris nejen v každodenním životě, ale také pro červený koberec, který zdobí svůj obraz jasnými odstíny laků od značkového výrobce. Použití jedinečných barevných schémat se stává konečným přízvukem při vytváření velkolepého obrazu jakékoli krásy. Barvy barev Riche Nail vypadá, že láká s jejich nepřekonatelnou bohatou hloubkou. Tóny od karmínově-třešňového až po měkké korály činí obraz smyslným a vášnivým. Studená zelená modrá, jako smaragdová a teplá, jako broskev s mlékem, oranžová jako slunce, přitažlivá stříbrná a bohatá hnědá barva vám umožní vybrat si dokonalý odstín z plnohodnotné palety duhy. Po vyzvednutí harmonické barvy získáte skutečný náboj jasných emocí.

Kombinace různých odstínů manikúryumožňuje vytvořit unikátní, skutečně originální design nehtové manikúry. Použitím laků Color Riche nemůžete pochybovat o ideálním výsledku, protože každý z odstínů této řady zaujme hlubokou hloubkou. S laky Loreal Paris budete vždy vypadat nenapodobitelně. Bohaté barevné schéma vám umožní vytvořit nejen nepředstavitelný, harmonický design, ale také klasickou možnost pro každodenní manikúru.

Existuje mnoho možností, jak kombinovat různé odstíny barev Riche a nehtové dekorace - trojrozměrné vzory, mini-sochy, reliéfní aplikace, malby a grafiky, některé příklady lze vidět níže.

Jemné tóny mohou být doplněny speciálními nálepkami firmy Loreal, které dávají manikúru zvláštní lehkost a vzdušnost.

A některé samolepky v kombinaci s matným černým lakem učiní váš obraz agresivnějším.

Používání pastelových tónů s kontrastními barvami, jako je černá, se stává stejně populární.

Na novoroční a vánoční svátky, bude každá dívka chtít upozornit na sebe a barvy Riche nehty laky jí pomůže v tomto.

Náš výběr je doplněn o dokonalou francouzskou manikúru s neuvěřitelně jemným odstínem 202, který se nazývá „Marie Antoinette“.

Jak vytvořit originální sako?

Mnoho lidí se mylně domnívá, že francouzská manikúra pochází z Francie. Ve skutečnosti, první francouzština se objevila ve Spojených státech, a volal to francouzštinu, přitahovat pozornost módy. Koneckonců, Francie byla dlouho považována za trendy.

Kontrastní manikúra nemůže pomoci, ale přitahuje pozornost, zejména klasickou francouzštinu, kdy se k jejímu vytvoření používají světlé odstíny.

V závislosti na barvě aplikované na špičku nehtové destičky se rozlišuje vějířovitý vějíř, vějířovitý, barevné sklo a další. Podíváme se na různé typy klasických francouzských výrobků.

Za nejjednodušší je považován služební plášť, vyrobený z pruhů přilepených na konturu „úsměvu“. Chcete-li jej vytvořit, potřebujete:

 • Natřete nehtovou desku čirým lakem (nebo jinou vybranou základnou) ve dvou vrstvách.
 • Počkejte, až bude základna pod pláštěm zcela suchá.
 • Vezměte šablonu (lepicí pásek) a připojte ji na zvolenou úroveň (podél obrysu, pod nebo nad „úsměv“).
 • Výsledná plocha musí být pokryta bílým lakem a vyčkejte, až bude důkladně vysušena.
 • Teprve po úplném zmrazení bílého proužku můžete opatrně odstranit šablonu, aby nedošlo k poškození celé manikúry.
 • Poté musí být hřebík opatřen průhledným lakem.

Francouzská manikúra, vyrobená s lepícími pásy, vždy vypadá velmi elegantně a stylově.

Druhá metoda se od první liší tím, že nastane zbarvení nehtů bez použití šablon:

 • Připravené nehtové destičky jsou pokryty vybranou základnou. Poté musíte počkat na úplné vyschnutí laku.
 • pomocí štětce na lak, musíte nakreslit proužek na špičce hřebu požadované šířky. Pásek by měl být natažen na pravé a levé straně, spojující hrany ve středu nehtové desky.
 • Po zaschnutí laku je nutné zakrýt každý nehet průhledným lakem.

Tato metoda je ideální pro ty, kteří už mají ruku na vytvoření francouzské manikúry a mohou kreslit tenké a elegantní linie.

Třetí metoda je podobná druhé metodě, s výjimkou toho, že je nejprve proveden tenký pruh „úsměv“ a zbývající plocha platinové nehty je zbarvena. Po nátěru je nutné vyčkat na zaschnutí laku a zakrytí nehtu průhledným podkladem. I když je tato metoda jednodušší než ta předchozí, aby bylo kvalitativně od první doby, je to poměrně obtížné.

Ve čtvrté metodě se místo šablon používají škrabky. Tato metoda je ideální pro vytvoření základny, která bude později doplněna dalšími dekorativními prvky.