Velvet manikúra - nové slovo v umění nail

Každá dívka chce být vždy přitažlivá a přitahovat obdivné pohledy. To je důvod, proč ve snaze o originalitu žen módy jsou připraveni jít na všechny triky a triky. Nicméně, s pomocí sametové manikúry, to může být dosaženo s lehkostí, aniž by příliš mnoho úsilí. Ale nejprve musíte zjistit, co leží pod tímto tajemným jménem.

Co je to sametová manikúra

Jedná se o jakýsi druh nehtů, kdy se na lak nanáší speciální povlak, hejno, které ještě není zcela vysušeno, čímž se vytvoří požadovaný sametový efekt. Samotné hejno je malá částice z materiálů, jako je vlna, akryl, plsť, bavlna, viskóza, polyamid a podobné textury. Villi se může lišit svou strukturou, délkou a tloušťkou, což je ideální pro realizaci různých možností a nejodvážnějších experimentů.

Tvůrcem tohoto módního trendu byla britská společnost Ciate, která v roce 2012 představila pro své klienty speciální sadu k vytvoření takového designu nehtů. Sada obsahuje barevný lak na nehty, prášek a štětec. Tato inovace okamžitě přitahovala pozornost módy a vzala si čestné místo v kosmetickém průmyslu.

Nemyslete si však, že vytvoření takového sametového efektu na nehty je možné pouze v salonu. Je-li to žádoucí, každá dívka se může nechat hýčkat takovou manikúrou, vyrobenou doma. To nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Kromě toho, jeho vytvoření netrvá dlouho a efekt bude luxusní a elegantní.

Co potřebujete pro manikúru

Chcete-li vytvořit tento typ nátěru na nehty doma budete potřebovat docela dost:

 • průhledná manikúra
 • \ t
 • běžný běžný lak, který bude sloužit jako podklad pro budoucnost manikúry
 • stádo.
 • kartáč pro odstranění přebytečného hejna z hřebu.

Je důležité si uvědomit, že sametová manikúra není nahoře pokryta vrchním nátěrem, aby lépe vystihla její strukturu. Jinak sametové a veškeré kouzlo zmizí.

Hlavní etapy vytváření sametové manikúry doma

 • Připravte si nehty na manikúru - odstraňte starý lak, upravte délku a tvar nehtu, vyleštěte, ošetřete kůžičku.
 • Je nutné odmastit nehtovou destičku, po ní jít s bavlněným talířem s malým množstvím odstraňovače laku na nehty.
 • Naneste první nátěr laku a nechte jej dobře zaschnout.
 • Po několika minutách naneste druhou vrstvu laku, a než uschne, měli byste ponořit nehet do hejna. K tomu je třeba ji předem připravit - nalijte ji na list papíru a odstranit hrudky.
 • Odstraňte štěteczbytky hejna z hřebu.

Základní pravidla pro nošení sametové manikúry

Pro tento kryt nehtů nejsou stanovena žádná omezení. Je však třeba mít na paměti, že ve večerním snímku bude působit nejvíce působivě a přitahuje pozornost všech. To však neznamená, že nemůže být použit pro každodenní nošení. Velvet manikúra nevyžaduje žádnou zvláštní péči, ale existují některé nuance, že byste měli ještě věnovat pozornost:

 • domácí úkoly (praní, čištění, kontakt s vodou) by měly být prováděny pomocí gumových rukavic. To chrání nátěr před rmutováním a prodlužuje jeho životnost. Voda má bohužel škodlivý vliv na takovou manikúru - je velmi rychle vymazána.
 • při kontaktu s čajem a kávou se na něm mohou objevit skvrny, které lze odstranit pouze spolu s nátěrem samotným.
 • Velvetový povlak přitahuje všechny druhy vlasů a vlasů. Mělo by se pamatovat na módní ženy, které si vybraly takové umění nehtů, a kontakt s domácími mazlíčky by měl být tak pečlivý, jak je jen možné.

Povlak vyrobený v salonu potěší více než dva týdny. Ale podobná domácí verze dokáže přežít na nehtech, bohužel, jen pár dní.

Nejúspěšnější sametová manikúra vypadá na krátkých a středně dlouhých nehtech. Vzhledem k tomu, že design není příliš častý a přitahuje pozornost všech, vyžadují ruce a nehty velmi opatrnou péči.

Další výhodou sametové manikúry je její bezpečnost. Tento nátěr vůbec nebolí.nehtová deska a je velmi snadno odstranitelná.

V předvečer pádu bude tento typ manikúry velmi důležitý, protože to, co by mohlo být pohodlnější než samet? Je to právě tento pocit tepla a pohodlí, který způsobí takový povlak svým majitelům. Neměli byste se omezovat na výběr barvy - hlavním kritériem by zde měla být pouze vaše vlastní touha a nálada.