Velkolepé nehty - gelové polské kresby

Je nepravděpodobné, že by žena odmítla krásnou manikúru, ale ne každý má příležitost a někdy i čas navštívit salon. Musíte problém vyřešit sami. Pravidelná praxe s manikúrou zlepšuje tyto dovednosti a umožňuje navrhovat nehty stylovými kresbami. Hlavní věc je být trpělivý a nezastavit se tam.

Gel polský pro manikúru

Manikúra s pomocí gelového leštění je stále populárnější. Ženy si to vybírají v salonech, zastavují se na nich nezávislou péčí o ruce. Výhody této verze manikúry jsou již mnohým známé. Vydrží až patnáct nebo více dní, potěší svým vzhledem, nebojí se domácích prací.

Nanesení polštářku na gely není o nic složitější než běžný lak na nehty, ale pro jeho vysušení budete potřebovat ultrafialovou lampu. Na rozdíl od jednoduchého laku je gelové leštění obtížně poškrábatelné, neztrácí barvu a je velmi trvanlivé. Takový lak nezpůsobuje žádné poškození nehtů, protože pro ně vytváří příznivou atmosféru. Gel polský nemá žádný nepříjemný zápach.

Struktura gelu se vyznačuje hustotou a vysokou saturací. Takový lak se neroztáhne na nehtovou desku a umožní vám pracovat na vytvoření vzoru po dlouhou dobu. Pomocí gelové barvy je možné použít jak planární kresbu, tak vysoce uměleckou malbu. Řešení komplexních myšlenek přispívá k bohatýmbarevné palety.

Zvládnutí techniky ošetření gelu je zvláště obtížné. Bude to trvat jen materiály a trpělivost. Po získání prvních dovedností můžete začít kreslit na nehtové desce.

Jednou z výhod gelového leštění je schopnost míchat jednu barvu s jinou, což nemá vliv na kvalitu povlaku. Míchání barev pomáhá realizovat nejodvážnější nápady.

Gelový lak na výkresy

Je možné aplikovat kresby jakékoliv složitosti na nehty, od nejjednodušších po nej virtuóznější. Jednoduché vzory se obvykle skládají z kontrastních barev a představují tahy, tečky. Čím častěji jsou prvky aplikovány, tím efektivnější je celkový obraz.

Základní nátěr laku by měl být sušen lampou po dobu půl minuty, poté může být natřen. Výsledný vzor je také fixován ultrafialovým světlem. To je jedna z možností pro použití gelového laku, který dokáže zvládnout všechny.

Můžete se pokusit malovat na mokrém gelu. Pro tento postup budete potřebovat tečky. S ním jsou odstíny míchány a dávají neobvyklé odstíny.

Možné chyby při zakrytí gelu na nehty mohou být korigovány jiskrami. Jsou lepeny tak, aby samy pokryly možné nepravidelnosti a dutiny. Po zaschnutí se třpyt fixuje povrchovou úpravou.

Gelové polské kresby mohou být matné. Tento efekt se dosahuje broušením nehtů po jejich nanesení.

Vzorek na každém z nehtů se může lišit od sebe, pokud je to možnéByly navrženy ve stejném stylu. Často vzory manikúry opakují vzory oblečení, ale častěji prostě odpovídají náladě.

Základ pro výkresy může být jako průhledný lak a barva. Volba závisí na preferencích dívky. Vzorek je dobře viditelný na jakémkoliv základním pozadí, pokud jsou kresby gelového laku vyrobeny s kontrastními laky.

Vybrat vzor

Samozřejmě, že dekorace nehtů vždy přitahuje pozornost, ale na jakou možnost zastavit? Taková otázka trápí mnoho milovníků mimořádné manikúry.

Především byste měli vzít v úvahu vlastní preference a spojit je s módními trendy. Nesmíme zapomenout, že ne každý vzor bude přijatelný pro určité období, například sněhové vločky na léto.

Často je vybrán obrázek pro téma slavnosti, pro konkrétní oblečení. Hravost je dána obrazu manikúru s karikatury, vtipné hračky. Manikúra v hnědých a béžových tónech příjemně pohladí oko, v zelené - zklidňuje, v bílo-modré - přitahuje zvláštní pozornost.

Manikúra pro každodenní gelovou polštář musí být dostatečně klidná, jinak je pro ni těžké najít šaty. Náročné barvy ve výkresu se zavazují k tomu, aby se jim plně přizpůsobily.

Polštář na gely je dnes považován za jeden z nejlepších nátěrů na nehty. Je schopna poskytovat vysokou kvalitu bez hromadění podél okrajů nehtu. Tento lak zůstává brilantní několik týdnů. Vytváří barvu s vysokou hustotou bez zhrubnutí nehtu. Zatímco v designu gelu nehty polský nemákonkurence. S ním jsou realizovány všechny kreativní nápady.

Gel lesk je schopen vyzdobit i ty nudné nehty, takže můžete bezpečně dělat bez vzoru. Nádherné nehty, které se používají několik barev laku. Každá barva je „natažena“ v důsledku rozmazání laku vertikálně nebo horizontálně a zastínění. Když sloučíte květiny vytvořit krásné kompozice.