Varianty provedení nehtů s gelovým leštěním

Každá dívka sní o krásné ruce a nehty, pokud se můžete postarat o své ruce obyčejným krémem na ruce, pak je problém manikúry problematičtější. Pro manikúru, která překvapí ostatní a bude se lišit od jednoduchého tradičního leštění nehtů s monochromatickou barvou, můžete kreslit kresby nebo vzory na nehty.

Tento design manikúry se provádí pomocí speciálních sad nástrojů, které lze zakoupit v každém obchodě, který prodává profesionální kosmetiku pro prodloužení nehtů a design. Zde si můžete zakoupit různé hotové výkresy, které jsou jednoduše nalepeny na nehtovou desku, malé a velké kamínky v různých barvách, fólie na nehty a mnoho dalšího.

Jak zvýšit nehty akrylem, článek na našich webových stránkách.

Smutek je v tom, že po dokončení složitého designu vaše úsilí netrvá dlouho, protože, bohužel, běžné laky nejsou trvanlivé, po prvním mytí nádobí se lak odlupuje a odpadá. Druh peeling na nehty vypadá velmi ošklivě a je známkou nedbalosti.

Gel lak a jeho výhody

\ t

Velkou alternativou k běžnému polskému je gelový polštář, je to hybrid.laky smíchané s gelem na nehty, takový povlak není odlupující se a trvá velmi dlouhou dobu, nebojí se vnějších vlivů, jako je voda, krémy, lehké mechanické účinky a dokonce i krátká expozice acetonu. Gel polský nepoškozuje nehty a nezničí nehtovou desku, naopak, takový povlak chrání a posiluje nehet, což umožňuje růst a ne zlomení. Pokud jsou vaše nehty velmi křehké a nerostou na požadovanou délku, stačí použít gel.

Není těžké vytvořitlak na nehty , pro to nebudete potřebovat velké množství zařízení a nástrojů, jako v nehtových salonech. Přítomnost dvou nebo tří barevných gelů je dostačující, nejdůležitější je, aby barvy odpovídaly barvě.

Složení standardní sady pro tvorbu manikúry a pedikúry s použitím gelového leštění.

Nejmenší sada pro vytvoření manikúry a pedikúry zahrnuje:

  • první základní nátěr;
  • potahování gelem druhé barvy;
  • Horní patro;
  • Kapalina pro odstraňování lepivé vrstvy;
  • Ultrafialová nebo LED lampa.

Kromě této sady si můžete zakoupit samolepky, kamínky, korálky a mnoho dalších věcí pro nehty.

Vytvoření manikúrového gelového leštidla

  1. Prvním krokem k vytvoření takové neobvyklé manikúry s gelovým leštěním je odmašťování nehtu, pro tento účel potřebujete tekutinu pro odstranění lepivé vrstvy. Kapalina má několik funkcí, odstraňujelepící vrstvu a odmastí povrch nehtové desky. Tato tekutina může být nahrazena běžným lékařským alkoholem, aby se zabránilo vysychání kůže kolem nehtové destičky, alkohol se zředí vodou v poměru 50:50.
  2. Poté zakryjeme hřeb s prvním základním nátěrem, slouží jako adhezivní materiál všech následujících vrstev a dekorací přírodním nehtem. Povlak se suší v lampě po dobu tří až deseti minut, doba schnutí závisí na výkonu lampy.
  3. Dalším krokem bude nanesení barevné vrstvy gelového polštáře, zde můžete ukázat svou fantazii v designu nehtů. Povlak se také suší v lampě po dobu tří až deseti minut.
  4. Pak poslední etapu, zakryjeme nehty třetím vrchním nátěrem, usušíme je v lampě a odstraníme horní vrstvu lepidla kapalinou, aby se odstranila lepivá vrstva nebo alkohol.

Vrstvy nanášejte velmi řídce a rovnoměrně po celou dobu práce na vytvoření manikúry, ujistěte se, že se gel nedostane na pokožku rukou a neplyne do pokožky, protože po vysušení v UV lampě bude velmi obtížné odstranit a můžete pokazit celou manikúru.

Gel lak na nehty

Ve fázi nanášení barevné vrstvy na nehty můžete vytvořit jiný design, připevnit kamínky, vložit nebo kreslit kresby, malovat nehty různými barvami.Design gelové fotografie na nehtysi můžete prohlédnout v časopisech a na internetu a plně nebo částečně se vztahovat na design vaší manikúry.

Kamínky

Po nanesení barevné vrstvy ji nesuštelampa, a nejprve kartáčem nebo pinzetou, velmi opatrně položte kamínky na nehty, pak vysušte v lampě, naneste vrchní vrstvu na drahokamu a znovu ho osušte. Aby zůstaly kamínky pro jistotu, může být vrchní nátěr nanesen ve dvou nebo třech vrstvách, každá se suší v lampě.

Kamínky jsou nejoblíbenějším materiálem pro design, nikdy nevyjdou z módy. Je nutné zvolit barvu gelového laku a kamínku, musí být kombinovány dohromady, kamínky mohou být různých barev a velikostí, vypadají velmi originálně. Uspořádání kamínků může být také úplně jiné, lze je aplikovat na všechny nehty, ale jen několik.

Podrobněji - zde

Třpytky

Naneste barevnou vrstvu a posypte flitry nahoře, sušte v ultrafialové lampě. Poté zakryjeme posledním třetím nátěrem a také suchou lampou. Obchody prodávají různé jiskry v pytlích a sklenicích, liší se barvou a velikostí. V designu, můžete použít různé jiskry, pre-mix je, ale musíte vzít v úvahu kompatibilitu jejich barev.

Výkresy

Výkresy na nehtech by se měly aplikovat na druhou barevnou vrstvu, ale měly by se z ní sušit a lepit. Kresbu můžete aplikovat sami, pomocí tenkých kartáčků nebo jehel, nebo můžete nalepit hotovou nálepku nebo překladatel. Pak již zakryjte poslední vrstvu a usušte v lampě.

Existuje možnost vytvořit vzor, ​​protože tato barevná vrstva nemusí být sušena nad jednu barevnou vrstvu,Udělat skvrny, tečky nebo skvrny v jiné barvě, pak suché a aplikovat vrchní nátěr.

Vše o obrázcích je zde

Francouzská manikúra

Po vysušení barevné vrstvy odstraňte lepivou vrstvu, zakryjte špičku nehtu jinou barvou, pak ji usušte v lampě a zakryjte ji poslední vrstvou. Pro dokonale hladký obrys, který odděluje hlavní hřeb od špičky, jsou k dispozici speciální nálepky.

Naše články na téma francouzská manikúra

Manikúra Feng Shui

Taková manikúra spočívá v tom, že se design nepoužije na všechny nehty, ale pouze na několik konkrétních prstů. Také se v poslední době stává módou malovat nehty v různých barvách.