Vany s jódovým nehtem

Jaká žena alespoň jednou neměla problémy s nehty? V některých, oni stanou se tenčí a slabší po umělých nehtech, v jiní oni jsou exfoliated během období beriberi, v jiných oni se změní žlutý jako výsledek neustálé interakce s chemikáliemi. Ve všech takových situacích pomůže jod posílit nehty. Ale jak s ní řádně vyléčit nehty? Co je třeba zvážit a jaké postupy s tím pomohou? Pojďme na to přijít.

Jistě už má někdo zkušenosti s používáním jódu při léčbě nehtů. Jiní jsou překvapeni: jak lze jód použít, pokud je to prakticky alkohol, a schne! Může jód poškodit? Ano, jeho nadměrné užívání je opravdu škodlivé pro nehty. Vysychá nehtová deska a výsledkem jsou vrstvené nehty, které nejsou vyztuženy. Ale v rozumném množství as určitým rytmem použití jód posílí nehty, zabrání delaminaci a dokonce urychlí jejich růst. K tomu prostě nepoužívejte jód ve své čisté formě. Vstoupit do složení krémů, aplikací a koupelí pro nehty, pak výsledek takové jódové péče vás potěší. A nehty se zase živí užitečnými mikroelementy a vitamíny.

Recepty na jódové koupele

\ t

Vany s jódem mají vlastní doporučení týkající se doby podání žádosti. Některé procedury by měly být prováděny v noci.Nalepte je tak, aby jód nepoškozoval nehty:

  1. Vana s jodem a pomerančovou šťávou . Vezměte jednu polévkovou lžícimořská sůl a rozpusťte v ½ šálku teplé vody. Pak přidejte 4 kapky jódu a ½ šálku pomerančové šťávy. Vše důkladně promíchejte a položte prsty na 15 minut. Na konci času si otřete ruce ručníkem do sucha a okamžitě naneste krém na ruce, otřete jej v oblasti nehtů. Tato manipulace posílí nehty. To by mělo být provedeno 1-2 krát týdně.
  2. Vana s olivovým olejem . Tento postup by měl být prováděn v noci. Vana pomáhá bojovat proti suchým nehtům, zabraňuje jejich delaminaci. Vezměte 50 g olivového oleje, lehce zahřejte a odkapejte několik kapek jódu. Ponořte prsty do kapaliny a držte po dobu 15 minut. Po zákroku si naneste prsty, položte si bavlněné rukavice a jděte do postele. Vaše nehty v dopoledních hodinách potěší krásu a svěžest. Manipulace se doporučuje 1-2 krát týdně.
  3. Vana s jódem a citronovou šťávou.Je účinný pro tenké nehty, výrazně posiluje a hojí se po nošení nad hlavou a odstraňování nehtů. Vezměte 50 g slunečnicového oleje, trochu zahřejte a přidejte 3-4 kapky jódu a jednu lžíci citronové šťávy. V takových lázních prsty by měly být uchovávány po dobu 15-20 minut. Pak lehce otřete prsty ubrouskem. Tento postup se také lépe provádí v noci, takže zbývající olej se vstřebává do kůže a nehtů.
  4. Podnos s odvarem žralok.Vezměte dvě polévkové lžíce léčivé byliny žraloka, stejné množství mořské soli, pět až šest kapek jódu. Trávu zakryjte sklenicí vroucí vody, nechte asi jednu hodinu.Rozpustíme mořskou sůl v teplé, filtrované infuzi žampionů a položíme ruce do lázně. Doba trvání procedury je 20 minut. Po ní naneste krém na ruce.
  5. Zásobník s banánem . Vezměte 2 polévkové lžíce lékárny byliny jitrocel, 5-6 kapky jódu. Naplňte trávu sklenicí vroucí vody, nechte asi hodinu, kmen. Přidejte jód, promíchejte a ponořte prsty do vany. Držte 10 minut.

Mimochodem, jód může urychlit růst nehtů a zabránit exfoliaci, pokud se aplikuje v čisté formě na nehtovou ploténku. Udělej to lépe před spaním. Ráno se nehty zbarví žlutě, ale pak to projde. Ale mějte na paměti! Tento postup lze aplikovat pouze jednou za dva týdny, ne více! Doporučuje se po odstranění umělých nehtů, režie jako regenerace a posilování přírodních.

Takže jód v kombinaci s bylinkami, oleji, solí nahradí procedury salónu pro posílení nehtů. Pravidelně používejte koupele s jódem - a legíny vám děkují za sílu a zdraví!