Vany pro rychlý růst nehtů

Navzdory tomu, že mistři svým klientům nabízejí vysoce kvalitní prodloužení nehtů, mnozí stále dávají přednost pěstování svých příbuzných. Vždy vypadají výhodněji než umělé. Ano, a muži jako přírodní dlouhé nehty více. Přirozená krása nikdy nevyjde z módy. Ale jak pěstovat nehtové talíře? Zrychlit jejich růst pomůže speciálním postupům - koupelím.

Co ovlivňuje růst nehtů?

Každý člověk má svou vlastní strukturu, individuální charakteristiky. Dokonce i přirozeně silné nehty lze ředit, odlupovat. To se děje pod vlivem následujících negativních faktorů:

 1. Nedostatečná péče.Když žena nevěnuje pozornost nehtům, pravidelně používá tekutiny s acetonem, nevytváří manikúru, nebo používá levný lak, pak dříve nebo později tento postoj ovlivní jejich vzhled.
 2. Podvýživa a strava.Omezením těla na příjem sacharidů, vitamínů, vápníku, kolagenu, bílkovin, existuje riziko, že se nehty změní na tenké a křehké.
 3. Hormonální změny.Pokud žena bere hormony, nebo tělo selže na této úrovni v důsledku narušení štítné žlázy, pak prsty budou vypadat mnohem horší.
 4. Stres . Tento faktor může způsobit jakékoliv negativní změny v těle, a často ve vzhledu kůže, vlasů, nehtů.
 5. Nepřítomnostochrany.Pokud žena nepoužívá speciální rukavice při práci s agresivními domácími látkami a dokonce s vodou, během chladného období ruce nechrání rukavicemi, pak se nelze vyhnout problémům.

Možnosti postupů

Takže s přihlédnutím ke všem výše uvedeným skutečnostem můžete začít koupat dlouhé nehty pomocí koupele.

Zde jsou:

 1. Zahřejte ½ šálku olivového oleje (lze odebrat mandlový olej), ponořte předem vyčištěné špičky prstů, nechte stát 10 minut. Umyjte je papírovým ubrouskem a nechte zbývající kapalinu namočit. Manipulace by měla být prováděna denně po dobu 14-16 dnů.
 2. Mírně napijte půl šálku mandlového nebo olivového oleje, přidejte 50 gramů octa jablečného octa (přírodní!). Směs dobře promíchejte, ponořte do ní konce prstů. Po 15 minutách je osušte bavlněnou podložkou. Takovou koupel se doporučuje dělat každý druhý den.
 3. Nalijte 6 kapek 5% roztoku jodu a 1 lžíci mořské soli do sklenice teplé vody. Nechte zcela rozpustit a hřebíky vyléčit po dobu 15 minut. Po zaschnutí otřete ruku a krém na nehty. Vana se doporučuje provádět dvakrát nebo třikrát týdně po dobu 30 dnů.
 4. Zahřejte sklenici domácí syrovátky. Do ní nalijte lžíci pepřové tinktury, vše dobře promíchejte, ruce vložte do léčivé tekutiny na 20 minut. Průběh manipulace pro pěstování nehtových destiček tímto způsobem by měl být prováděn denně po dobu dvou týdnů.
 5. Zahřejte sklenici domácího mléka. V ní přidejte lžíci vysoce kvalitního medu, tolik mořské soli a špetku červené papriky. Po zamíchání do léčivé kapaliny snižte prsty po dobu 12-15 minut. Tento postup by měl být používán každý den, 2-3 týdny v řadě.
 6. Zahřejte 300 ml převařené vody a rozpusťte lžíci suché hořčice, 4-5 kapek vitamínu E. Doba regenerace je 15 minut.
 7. Smíchejte šťávu ze střední mrkve, půl pomeranče a nalijte do ní jednu ampulku vitaminu B12. Konce prstů drží v této směsi po dobu 12-15 minut. Ano, po zákroku se mohou nažloutnout, ale časem to projde.
 8. Zahřejte ½ šálku mrkvové šťávy a tolik domácí syrovátky. Do kapaliny přidejte 8-10 kapek pepřové tinktury. Doba trvání procedury je 13-15 minut.
 9. Smíchejte 50 gramů octa jablečného octa, mrkvové šťávy, syrovátky, přidejte jednu ampulku vitaminu B12. V terapeutické tekutině nehty držet po dobu 20 minut.
 10. Připravte si dvě polévkové lžíce dubové kůry, přikryjte ji sklenicí vařící vody, namočte 30 minut, namočte, nalijte do lžíce tinktury z červené papriky a 10-12 minut spusťte prsty.

Takže všechny manipulace jsou jednoduché. Není to drahé, hlavní je pravidelnost. Nebuďte líní, vystřihněte 20 minut na koupele a růst nehtů je zaručen!