Vany na nehty s medem

Majitelé krásných, silných a silných nehtů vždy přitahují pozornost svých rukou a stávají se předmětem závisti těm ženám, které příroda podváděla s takovou krásou. Bohužel, moderní dámy málokdy pochlubit velký vzhled nehtů. Vrstvené, křehké, špatně rostoucí nehtové ploténky se stávají kvůli negativnímu vlivu vnějších a vnitřních faktorů. Nedostatek užitečných prvků v těle, nesprávná péče o ruce, zanedbávání ochrany nehtů při čištění a mytí nádobí - to vše může způsobit křehké nehty. Tváří v tvář tomuto problému se ženy snaží udělat vše pro to, aby jejich manikúra vypadala perfektně. To je důvod, proč nemají ušetřit peníze na drahé restaurátorské postupy, koupit různé nástroje k posílení nehtů a dokonce skrýt desku pod vrstvou gelu nebo akryl. Doporučujeme, abyste nevynikali v boji o zdraví měsíčeků a snažili se je obnovit pomocí užitečného produktu - medu.

Každý ví o jeho příznivých vlastnostech, ale málokdo ví, že složení medku obsahuje všechny látky nezbytné pro nehtové destičky. Pokud se potýkáte s takovým problémem, jako je slabý růst nehtů, křehkost a jejich delaminace, pak medové koupele vám pomohou rychle opravit tento nepříjemný problém. O tom, jak správně provádět medové postupy pro nehty, řekněte našim odborníkům.

Začněme tím, že med přinese mnohoPřínos pro vaše měsíčky, pokud je aplikujete nejen zvenčí, ale i zevnitř. Proto, aby bylo pravidlo pít sklenici teplé vařené vody denně s 1 lžičku medu ráno před snídaní. Kromě toho, před pokračováním řezané manikúry, otřete nehtové desky očištěné od ozdobného laku vatovým tamponem namočeným v medovém roztoku. Abych zlepšil nehty, jednou týdně se připravují medové koupele. Tento postup nejen posílí nehtovou desku, ale také poskytne skvělý výhled na vaše ruce. Po aplikaci lázně s medem nehty se bílé, hladké a elastické.

Důležité! Medové procedury jsou kontraindikovány u žen, které jsou alergické na včelí produkty.

Lak na nehty s medem: Recepty

Med se perfektně kombinuje s citronem, mořskou solí, jablečnou šťávou, esenciálními a rostlinnými oleji. To znamená, že všechny produkty, které mají příznivý vliv na stav nehtové desky, mohou být kombinovány s medem. V našem článku Vám poskytneme několik receptů na medové koupele.

Proti křehkosti a loupání nehtů

Příprava a použití: Zahřejte 100 ml mléka, přidejte do něj 2 lžíce. lžíce medu a důkladně promíchejte. Poté promíchejte mléčnou tekutinu s 1 polévkovou lžící. Lžíce mořské soli, šťávy z půl citronu a 1 lžička jablečné šťávy. Je nutné držet ruce v takové lázni po dobu 15 minut, pak je otřete do sucha a otřete je vyživujícím krémem. Opakujte postup by měl být nejméně dvakrát týdně.

Pro bělavé měsíčky

\ t

Příprava a aplikace: rozpusťte ve sklenici teplé vody 1 lžíce. lžíce medu a šťávy z půl citronu. Ponořte ruce do tekutiny po dobu 20 minut, otřete je ručníkem a vyleštěte nehty měkkým hadříkem nebo buffem.

Proti trhlinám v nehtech

Příprava a použití: vložte do vodní lázně směs 1 lžičky medu a stejného množství glycerinu. Zatímco med-glycerin kapalina se zahřívá, nalijte 3 g boraxu 1 lžíce. s lžící vodky. Poté promíchejte všechny ingredience, zřeďte vodou a vykoupejte, dokud se kapalina zcela neochladí. Na konci otřete nehty vatovým tamponem namočeným v citronové šťávě.

Pro růst a hladký vzhled nehtů

Příprava a použití: v teplé bílé víno (asi 100 g), přidejte 2 lžičky medu a 1 polévková lžíce. lžíce másla. Udržujte ruce v lázni po dobu 10 minut. Pak si umyjte ruce mýdlem, osušte a vyleštěte leštěním.

Jak vidíte, postupy pro nehty pro medu jsou poměrně jednoduché. Vše o všem, co potřebujete 20 minut volného času. To bude dost dost na to, aby vaše nehty měly krásný a atraktivní vzhled. No, abych se podělil o výsledky procedur medu, vždy můžeš v komentářích pod článkem.