Vana na bělení nehtů

Francouzská manikúra se nevzdává svého vedoucího postavení, takže je stále na vrcholu popularity. Ale pokud jsme dříve použili bílý smalt k malování „úsměvu“, dnes můžeme dosáhnout stejného účinku bělením nehtové desky doma. Představte si, že k vytvoření módní bundy potřebujete pouze průhlednou podložku. A měsíčky a bez bílého smaltu budou vypadat přirozeně a dobře upravené! Jak lze tohoto efektu dosáhnout? Velmi jednoduché! Udělejte z toho pravidlo, jak pravidelně hýčkat vaše ruce s bělícími koupelemi, a vaše měsíčky budou závidět mnoha přátelům.

Před zahájením bělicího postupu je důležité vyšetřit nehtové ploténky pro plísňovou infekci. Často se jedná o houbu, která se stává příčinou žloutnutí nehtů. Kromě toho, prudká změna barvy nehtové destičky může být spojena s antibiotiky, onemocněními dýchacího ústrojí, patologií jater a metabolickými poruchami v těle. Proto je v takových případech nutné konzultovat odborníka. Nezapomeňte, že kuřáci nehty se stávají žlutými mnohem častěji než lidé, kteří nemají tento špatný zvyk. Agresivní působení chemických složek ve složení čisticích prostředků také nepříznivě ovlivňuje stav a barvu nehtů. Při čištění a mytí nádobí proto nezapomeňte nosit rukavice.

Pokud jde o přípravu bělenísložení nehtů, pak všechny potřebné ingredience najdete ve vaší kuchyni. Pro tento účel je vhodná sůl, soda, peroxid vodíku, citron, ovocné šťávy. Jak správně připravit a aplikovat lázně pro bělení nehtů, popisujeme níže.

Přípravné postupy

\ t

Nejprve je třeba v době takového ošetření ošetřovat nehty barevným lakem. Povoleno použití nástrojů pro bělení. Než začnete koupel, musí se nehty očistit a odmastit, jinak se účinek bělících desek nevyskytne. Všimněte si, že viditelný výsledek bude patrný pouze po 5 nebo 10 koupelích, v závislosti na stavu nehtů. Nečekejte tedy okamžitý efekt.

Tyto postupy by měly být prováděny každý druhý den po dobu dvou týdnů. Trvání příjmu lázně se pohybuje v rozmezí od 5 do 15 minut, v závislosti na složení roztoku. Po zákroku nehty neotřete a nechte je přirozeně zaschnout. Nakonec se na ruce aplikuje hydratační krém.

Recepty na bělení nehtových lázní:

  1. Vložte teplou vodu do misky, přidejte na ni šťávu z poloviny citronu a ponořte prsty do kapaliny po dobu 15 minut. Místo citrusů můžete použít kyselinu citrónovou v množství 1 lžičky na 200 ml vody.
  2. Zahřívejte 50 g rostlinného oleje ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Přidejte 100 ml teplé minerální vody a 1 polévková lžíce. lžíce citronové šťávy. Doba trvání tohoto postupu je 10 minut.
  3. Smíchejte jeden kusperoxid vodíku s pěti díly glycerinu, naneste směs na nehtovou desku a opatrně je masírujte. Pak dejte ruce do teplé vody po dobu 5 minut. Můžete také udělat masku pro bělení nehtů, míchání peroxidu se sodou a zubní pastou ve stejném poměru. Takovou směs je třeba uchovávat na rukou ne déle než 10 minut.
  4. Rozpustit hrst mořské sody v nádobě s teplou vodou, nechat ji rozpustit a vykoupat, dokud se kapalina zcela neochladí.
  5. Šťáva šťávu z rybízu, jahod, angreštu nebo limetky a držte v ní prsty po dobu 15 minut. Organické kyseliny obsažené v těchto plodech dokonale obnovují přirozenou barvu nehtů.
  6. Brew 1 lžíce. lžičku heřmánkových květů se sklenicí vroucí vody, nechte 30 minut v termosce a potom nalijte do misky. Vezměte si koupel před chladící vodou.

Teď už víte, jak si doma můžete vybělit měsíčky, takže se těšíme na vaši zpětnou vazbu k postupu.

A nezapomeňte, že krásná manikúra je výsledkem vašeho úsilí, a ne darem přírody, proto, aby žena zůstala atraktivní, měla by věnovat pozornost své kráse.