V provence stylu: 30 myšlenek na manikúru na fotografii

Provence je teplý francouzský venkovský styl, který dokonale vystihuje atmosféru jižní Francie. Provence se používá nejen v oblečení a interiéru, ale také v designu nehtů. Taková manikúra má jedinečné kouzlo, vypadá elegantně a bezchybně.

-

-

-

-

-

Ústředním místem ve stylu Provence je rafinovaná barva levandule, kterou milují romantici a básníci. Pastelové odstíny této barvy skvěle vypadají na krátkých i dlouhých nehtech a také zapadají do konceptu každodenního i slavnostního designu.

-

-

-

-

-

Levandulovou barvu doplňují obrazy jemných květin a samozřejmě dotekové skvrn levandule, které dokonale odrážejí rafinované kouzlo francouzské provincie.

-

-

-

-

-

Tento design jde dobře s šedým, růžovým, zlatým, modrým a mléčným oblečením. On dělá obraz tajemný, ženský a něžný.

-

-

-

-

-

Hluboká fialová barva vizuálně prodlužuje krátké nehty a na dlouhých nehtech pastel levandule, fialová a fialová vypadají lépe. Mírně světlý, ale zároveň poněkud zdrženlivý, nehtový design v podobném stylu je relevantní jak v teple, tak i uvnitřchladné období.

-

-

-

-

-

Prvky tohoto stylu mohou být natřeny štětcem a laky, nebo můžete použít designové samolepky pro design. Miniaturní květinová zahrada na nehtech, vyrobená z jemných pastelových odstínů, vám po dlouhou dobu poskytne dobrou náladu.

-

-

-

-

-

Manikúra ve stylu Provence tak zdůrazní ženskost a propracovanost vašeho obrazu. Je vhodný pro nehty jakékoliv délky a tvaru a bude relevantní pro každodenní vzhled a pro speciální akce.