Útulná manikúra s efektem pletených prvků

Pro ty, kteří milují módní manikúru a mají zájem o nové umění nail, bude jistě zajímavé seznámit se s technikou performance ve formě pletených prvků. Hřebíky mohou být zdobeny originálními vzory tkaní. Díky vlastnostem objemové krajky a kombinaci neobvyklého vzoru získávají nehty svou originalitu, která zase zdůrazňuje váš osobní styl, zatímco vy budete vždy v trendu. Dnes vám chceme představit nail art, který používá pletací prvky. V tomto článku můžete zjistit vše, co potřebujete k vytvoření takové manikúry, seznámit se se všemi nejmenšími detaily a prostudovat nejlepší příklady.

Důležitá součást pleteného vzoru

Zvláštností takového vzoru je, že na nehtech jakékoliv délky vypadá něžně a neuvěřitelně krásně. A samozřejmě, žádná žena módy nemůže zůstat tak lhostejná k takové manikúre. Vzhledem k nadcházející zimě, pletený vzor dodá teplo, a je ideální pro všechny události v životě dívky.

Pokud nic nenapadne na neobvyklý vzor, ​​vždy můžete použít design svého oblíbeného svetru. Vše, co potřebujete, je pečlivě prostudovat vazbu a jednoduše přenést výkres.na nehty. Bez ohledu na to, jak obtížný vzor se může zdát, pokud budete postupovat podle pokynů, vše bude fungovat. Zde je několik pokynů, které je třeba dodržovat:

 • Je nutné upřednostňovat gel před jednoduchým lakem. Má vlastnosti nezbytné pro objemový vzor, ​​dokonale zachovává tvar. Vzhledem k tomu, že schne o něco pomaleji, je možné přidat všechny druhy dekorů, jako jsou sametový písek nebo kamínky. I když výhodou pletených vzorů je, že nepotřebují další dekorace, bude to vypadat nádherně, jak to je.
 • Ti, kdo tento druh manikúry poprvé provádějí, by měli začít s jednoduššími prvky. V budoucnu bude možné použít složitější modely. Hlavní věc je začít s tím, že dostanete to nejlepší, například ne složité prvky pletení s copánkem.
 • Pro ty, kteří milují mimořádná rozhodnutí, je důležité dělat pletené nehty jen na několika prstech. Zdůrazní individualitu, dodá kouzlo a bude vypadat velmi módní.
 • Aby bylo možné namalovat jemný a teplý vzor, ​​budete muset použít laky dvou odstínů, jedna barva by měla být o něco tmavší než druhá. Je lepší nebrat jasné barvy, jak budou sloučit, a vzor bude silně viditelný. Je dobré použít tóny, například béžová, perlová, slonovinová, smetanová.

Tato doporučení vám pomohou vytvořit neuvěřitelně krásnou manikúru v jednom okamžiku. Vše, co potřebujete vědět, je správná technika.provedení.

Správná technika pletení nail art

Pokud si myslíte, že manikúra s prvky pleteného nehtového umění je velmi obtížná, doporučujeme vám prostudovat jednoduchou techniku ​​jejího provádění. Pro získání takových výkresů budete potřebovat: sadu na manikúru, speciální laky, dekorativní prvky (pokud se rozhodnete použít).

 1. Nejdříve budete muset dobře léčit nehty. Otřete přebytečný lak (je-li k dispozici), odřízněte všechny kůžičky, opatrně nasaďte hřebík, aby měl požadovaný tvar. Povrch nehtu by měl být plochý. Pak bude vaše manikúra vynikající.
 2. Povrch nehtu otřete odstraňovačem laku na nehty, poté naneste dvojitou vrstvu pozadí.
 3. Budete potřebovat tenký kartáč. Množství laku, které se na něj vejde, stačí použít jasný vzor objemu.
 4. Po vyplnění všech výše uvedených bodů pomalu nakreslete svůj vlastní návrh. Pak budete muset chvíli počkat, dokud gelový základ vyschne. Počkejte, až se povrch lehce lepí a naneste dekor, který jste připravili na vzor.

Pomocí všech těchto doporučení jistě dosáhnete pozitivního výsledku a získáte jemnou a sametovou manikúru. Při použití dekoru byste neměli klást žádnou ochrannou vrstvu. Kresba může ztratit veškerou svou něhu a teplo. Pokud nebudou použity další položky, pak popovrch gelu vyschne, bezbarvý lak lze aplikovat jednou vrstvou.

Původní příklady pro pletené nehty

V této poslední části článku se můžete podívat na původní příklady pletené manikúry. Také uvidíte fotografie, které jasně dávají představu o tom, jak módní pletené nehty umění může podívat na nehty.

 • Příjemné teplé odstíny budou vypadat velmi šetrně a zároveň efektivně. Taková manikúra udělá prsty každé dívky neuvěřitelně krásné. Hodí se na večerní manikúru a na každý víkend.
 • Pro jasnější efekt je možné použít jemnou oranžovou barvu. Nesmíme ale zapomenout, že musí být velmi světlá, aby nedošlo k poškození obrazu. Na takovém odstínu vynikne sametová výzdoba ještě silněji, což dále zvýrazní vaši individualitu.
 • Moderní mladé dívky mohou používat jasnější tóny s použitím dekoru, kombinující vzory. Takový výkon háčkované manikúry by vypadal neobvykle na prstech mladé dívky, ale velmi krásný.

No, tady jste podrobně seznámeni s módní a kreativní manikúrou s pletacími prvky. Zde jste se dozvěděli o třech důležitých fázích, které vám pomohou udělat manikúru rychle a snadno. Ale bez ohledu na to, jak lehké jsou popisy instrukcí a obrazových obrázků, není to vždy jasné až do konce. Proto Vám nabízíme možnost prohlédnout si instrukci krok za krokem, kde jsou kompletní informace důkladně prezentovány od samého počátku až do konce. OnaUrčitě vám pomůže vytvořit módní a velkolepou pletenou manikúru doma.

https://youtu.be/-wBxr9EVqXg