Úprava a styl: použijte šelak modrý

Tempo života mnoha moderních lidí jim někdy nezbývá čas. Tato skutečnost však neospravedlňuje zanedbaný vzhled. Koneckonců, první dojem nemůže být proveden dvakrát nebo třikrát. Proto byste měli vždy vypadat co nejlépe, to se týká oblečení a účesů, stejně jako manikúry a pedikúry. Co se týče posledních dvou okamžiků, k záchraně přichází dlouhotrvající lak nebo šelak. Modrá, jeho barva vám umožní vždy vypadat stylově, a také vypráví hodně o jeho majiteli, protože má zvláštní symbolický význam.

Šelak: přírodní a krásná manikúra

\ t

Látka zvaná "šelak" se vyskytuje v přírodě. Jedná se o speciální typ pryskyřice, který má jedinečné vlastnosti: neoxiduje a není poškozen průměrnou silou mechanického působení. Na základě vlastností této pryskyřice vyvinuli američtí vědci unikátní nátěr na manikúru, který dostal stejný název - šelak.

Nedávno, v roce 2010, představila kosmetická společnost CND světovému společenství odborníků na krásu své inovativní technologie. A proměnila myšlenky módy o tom, co by měla být perfektní manikúra. Šelak tak vytvořil vážnou konkurenci akrylových a gelových nehtů.

Šelak lze popsat jako dokonalou kombinaci vlastností laku a lakugelu. Od první dostal obrovskou paletu barevných odstínů a jednoduchost aplikace, od druhé - trvanlivost a relativní neškodnost pro nehet platinu.

Hlavní rozdíl mezi šelakem a prodloužením je, že simuluje nehtovou destičku na minimum. To znamená, že pokud potřebujete vážně změnit tvar nehtů, řekněme, jsou ve vaší podobě jako odrazový můstek, vzestupně vzhůru, pak je lepší se uchýlit k použití gelu nebo akrylu. Pokud tvar nehtu potřebuje mírné nastavení - šelak, který vám pomůže! Taková manikúra bude vypadat velmi přirozeně, s nepravidelnostmi a prasklinami skrytými na nehtové desce.

Hlavní rysy šelaku

\ t

Již jsme zmínili, že barevná paleta diskutovaného nátěru je prostě úžasná. Pomocí šelaku můžete přenášet jakékoliv barevné nuance. Nejedná se však o všechny výhody diskutovaného pokrytí. Zvýrazněte nejzákladnější:

  • Relativně tekutá konzistence šelaku umožňuje manikérce rychle a přesně provádět práci se vzorem jakékoli složitosti. Současně je zapotřebí minimálního úsilí a není třeba mít černý pásek v držení manikúru nebo nářadí. Výsledkem je, že klient stráví minimum času a dostane maximální výsledek - pár týdnů jeho měsíčky vypadají perfektně a pro udržení této krásy stačí použít krém na pravé ruce a kůžičku v čase.
  • Zvláštnost použití šelaku a jeho chemického složení svědčí o jeho bezpečnostinehtová deska. Faktem je, že pro vytvoření gelu nebo laku master odstraní horní ochrannou vrstvu nehtu. To je nezbytné k zajištění lepší pevnosti materiálu. A to je z tohoto důvodu, že nehty, po odstranění rozšíření, vypadají řídké a slabé. Pro použití šelaku stačí jen odmastit speciální kapalinou, při které nedochází k mechanickému poškození nehtové desky.

Chemické složení šelaku nezahrnuje toluen a formaldehyd, který je již jednoznačným plusem. Kromě toho ve svém vzorci existují užitečné stopové prvky, které pozitivně ovlivňují stav nehtů. Takže, pravidelně používáte různé barvy šelaku - violet, žlutá, červená a tak dále, můžete také léčit slabý nehtový talíř.

Chtěl bych zmínit, že povlak šelaku je snadno odstranitelný a tento proces samozřejmě neovlivňuje zdraví nehtů. To není jedinečná vlastnost, protože akrylová budova je odstraněna přibližně stejným způsobem - nehty jsou uchovávány ve vaně se speciální kapalinou, která změkčuje povlak a snadno se čistí. Dodáváme zde však nepřítomnost mechanického poškození při opětovném použití a dosažení výsledku - manikúru můžete bezpečně aktualizovat alespoň každý týden!

Vyberte si modrou barvu!

Tak jsme hovořili o jednoduchosti aplikace, estetice a užitečnosti, která má šelakový povlak. A jeho modrá barva bude stylová v téměř každé situaci. NapříkladMůžete se rozhodnout pro hluboké, inkoustové odstíny. Vypadá to, že není černá, vypadá jako dospívající rozmar, ale stále velmi tmavá, pevná barva. S takovými nehty si můžete jistě potřást rukou s obchodním partnerem.

Pokud se vám nelíbí příliš jasné barvy - žádný problém, zastavte výběr na jemnějších odstínech modré. Ale aby nedošlo k prolomení obchodní image, vyhněte se perleťové a podobně. Když to pracovní styl a nastavení dovolí, proč ne experimentovat s brilantními inkluzemi?

Pro ty, kteří k tomu nejsou lhostejní, chceme konečně mluvit o symbolickém významu modré. V kulturách mnoha národů je spojena s nebem a věčností. A je spojován s takovými vlastnostmi, jako je stálost, loajalita, laskavost, laskavost. Heraldika - studium emblémů a tradic - také čest, čestnost a čistota na modré. V Anglii byli zástupci aristokracie označováni za ty s modrou krví.

Proto, pokud chcete, aby vaše manikúra vypadala perfektně po dobu dvou nebo tří týdnů, nehtová deska je posílena a zároveň je barva nátěru stylová a pozitivně vás charakterizuje.