Unedged manikúra

Unedged manikúra je skvělý způsob, jak rychle a bezbolestně přinést ruce do pořádku a stát se majitelem dokonalé manikúry. Na rozdíl od klasické, zdobené manikúry, evropská (neřezaná) manikúra eliminuje použití piercing-řezání předmětů, odstranění kutikuly pomocí speciálního nástroje a tlačí pryč oranžovou tyč. Spravedlivě si všimneme, že při správném provedení neřízené manikúry, ruce vypadají o nic méně dobře než po návštěvě salonu.

Neřízená manikúra se doporučuje zejména pro držitele tenké kůže, stejně jako pro osoby trpící cukrovkou, protože odříznutí kutikuly může způsobit zánět a vést k neočekávaným důsledkům. Také taková manikúra je ideální pro muže a děti, protože to naprosto nebolí kůži rukou.

Abychom se mohli naučit, jak dělat manžestu, která není v pořádku, nabízíme vám mistrovskou třídu s instrukcemi krok za krokem.

Jak udělat neřízenou manikúru

Nejprve můžete provádět manikúru neořízenou třemi způsoby: mokrou, suchou a horkou.

Mokrá manikúra zahrnuje předběžné změkčení pokožky v teplé lázni. Suchý - nevyžaduje parící ruce, ale zahrnuje použití speciálních změkčujících činidel pro kůžičku. Horká metoda se používá pro silně kalenou kutikulu a nejčastěji se provádí v salonu krásy. Co se týče domova bez manikúry, je to lepšíZůstaňte na mokré metodě, která pomůže rychle odstranit dušenou kůžičku.

Master Class

Nejprve připravte potřebné nástroje:

 • gel nebo kapalina pro odstranění kůžičky;
 • bavlněné podložky nebo vata;
 • odstraňovač laků na nehty;
 • pilník na nehty;
 • oranžovou nebo silikonovou tyčinku pro vytlačení kůžičky;
 • olej kutikuly;
 • nehtová lázeň.

Průvodce krok za krokem

 1. První krok:tvar nehtů pomocí pilníku na nehty, pohyb nástroje v jednom směru a ne příliš řezání hran nehtu. Pokud chcete délku nehtů zkrátit, odřízněte hřebík jedním pohybem nebo jej jednoduše zkrájejte hrubým pilníkem.
 2. Druhý krok:položte ruce do lázně na pět minut, pak otřete do sucha papírovým ručníkem. Mějte na paměti, že teplota vody v nehtové lázni by měla být nejméně 35 stupňů, aby se kůžička důkladně párala. V lázni můžete přidat tekuté mýdlo, éterické oleje nebo mořskou sůl. A můžete spolu.
 3. Třetí krok:Naneste odstraňovač kutikuly na základnu nehtu, přidržte po určitou dobu a pak odstraňte zbytek bavlněnou podložkou.
 4. Krok čtvrtý:paličkou opatrně zatlačte kůžičku směrem k základně nehtu.
 5. Pátý krok:léčit kůžičku speciální olej, který zpomaluje jeho růst. Olej se třel nejen v kůžičce a nehtové desce.

Před zakrytím hřebíkůdekorační lak, odmastěte nehtovou desku odstraňovačem laku na nehty.

Jak vidíte, není ani pro začátečníka obtížné provádět neořízenou manikúru doma, což bude vyžadovat minimum nástrojů a času. Jediná věc, která by měla být vzata v úvahu, je, že pokud jste byli dříve zastáncem oříznuté manikúry, pak v prvních časech provedení neřízené manikúry, měli byste navíc použít nůžky k odstranění přebytečné kůžičky tlačí. Pokud však pravidelně provádějte manikúru, pak je potřeba používat nůžky.

Hodně štěstí a skvělé výsledky!