Účinek lakového gelu, správná volba!

Většina dívek, které milují své půvabné drápy, ví, jaký je gel. Tento gel umožňuje milovníkům krásných manikúr vytvořit silné a krásné nehty jakékoliv barvy a zároveň jim dává možnost lehce je prodloužit.

Gel polský může držet na nehty asi tři týdny, ale mnoho dívek zneužívají tuto možnost, která má negativní vliv na nehty talíř. V tomto ohledu byly k nahrazení gelu vytvořeny další produkty, které jsou stále populárnější. Jedním z nejoblíbenějších produktů je gel, který je méně odolný, ale nepoškozuje nehtovou destičku.

Na rozdíl od gelového laku nepotřebuje lak s gelovým efektem manikúru pro přidání kapky laku do gelu, protože v jedné lahvi je spojuje lak s gelovým účinkem. Laky s gelovým efektem jsou velmi pevně zavedeny na trhu, obecně se jedná o obvyklý lak na nehty, ale třpytí se stejně jako gelové leštění, i když ve složení jsou hustější a lépe se drží. Jedním z nejoblíbenějších výrobců, kteří vyrábějí produkt pro manikúru, je značka OPI. Výrobce tohoto laku se zaměřuje na skutečnost, že GelColor není sloučenina s lakem, ale absolutní gel! Důvodem pro další radost pro fanoušky byla zpráva o značce Essie o uvolnění lakové linie s účinkem gelu. Essie se proslavila velmi širokou škálou odstínů! Vzhledem k tomu, že zástupce značky slibuje, lak nejenže neublíží nehty, ale také jim pomůže posílit je, stejně jako v lakuExistuje provitamin B5 a vitamin E.

Aplikace a péče o gelový efekt

\ t

Výrobci tvrdí, že gelový lesk se aplikuje na nehtovou desku jako obvykle lak na nehty, ale nezapomeňte na přípravu nehtové desky! Nejprve musíte dát požadovaný tvar na konec nehtu, to vám pomůže jakýkoliv pilník na nehty nebo brusku na nehty. Také nezapomeňte na odmašťování nehtu, protože i obyčejný lak může prasknout, když se aplikuje na mastný povrch, který vám může poskytnout nežádoucí nepohodlí a poškození nehtů. K odmašťování nehtů vám pomůže alkohol nebo kapalina na bázi acetonu.

Stejně tak budete potřebovat odstraňovač laků, protože budete muset odstranit lak s účinkem gelu v jedné a půl hodině, maximálně dva týdny na odstranění! Je lepší aplikovat lak v salonech se stejným pánem, protože úkolem pána je zajistit, aby klient nechodil příliš dlouho se stejným nátěrem, protože příliš dlouhé nošení může poškodit nehet.

Je velmi důležité nezanedbávat výživu a obnovu nehtové destičky po nošení gelu. Je-li lak-gel na povrchu nehtu delší než stanovená doba, měl by být odstraněn, namočen ve speciální tekutině, která je neškodná pro prsty a nehtovou destičku pouze během krátkodobé expozice. Lak s gelovým účinkem má mnoho výhod, například směs gelu je mírně tekutá, jako je běžný lak na nehty.

Lac-gel je snadnýNaneste a naneste na povrch nehtu. Lak s gelovým efektem může být aplikován bez přípravné základny, ale v závislosti na odstínech není první vrstva vždy hustá a někdy je třeba aplikovat druhou vrstvu na vrchol. S včasnou péčí se lak-gel snadno smaže, protože se nevstřebává do vašich půvabných měsíčku.

Volba laku na nehty

\ t

K dnešnímu dni, výrobci lak na nehty s gel-efekt obrovské množství, to dává velkou příležitost vybrat si lak, který je vhodný pro vás. Stojí za to vzít si výběr laku velmi vážně, protože podle barvy laku a typu manikúry posuzujete temperament a charakter dívky!

Je dobré mít na skladě celou paletu barev tohoto laku, což vám dá příležitost být individuální a mít dobrou náladu, protože nehty nebudou stejného typu a živé. Pro ženy módy, které milují světlé odstíny laků s gelovým efektem, budou prezentovány s klidným obdivem a krásou, které zdůrazní vaši nezávislost a individualitu.

Ale pamatujte si, že nejdůležitější věcí je, že lak by neměl odpovídat vašemu stylu a módě, ale dát vám dobrou a nezapomenutelnou náladu. Dívky nebo dospělé ženy, které milují tmavší barvy, se doporučuje aplikovat lak s účinkem gelu stejné barvy. Tmavé odstíny jsou ideální pro večerní procházky nebo skvělou večeři se svým blízkým. Držení sklenice nádherného a bohatého vína v ruce, lesk lakového gelu vám pomůže zachytit obdivné pohledy každého z násokolních mužů. V kombinaci s vhodně zvoleným rtěnkovým rudým lakem bude možnost win-win zůstat vždy milovanou a žádanou.

Módní znalci doporučují zvolit barvu laku pro doplňky, například: luk na kabelku, brož nebo rtěnku. Nezapomeňte, že odstín laku by měl být nejen módní a krásný, ale také zdůraznit vaše výhody!