Tvářové plazmolifting: vše, co potřebujete vědět o postupu

Plazmolifting pro lidi začal mluvit po Kim Kardashian tweeted její krvavou tvář. Tento postup byl okamžitě přezdíván jako „upírské zvedání“ a „krvavé zavěšení“ a miliony ženských fanoušků se stáhly do salónů, aby si tuto inovaci vyzkoušely na sobě. Ve skutečnosti nebyl Kimmy prvním pacientem s plazmovým zdvihem. Prostě ho udělala módní.

Plazmolifting: jak to všechno začalo

Dnes a týden neprocházískutečnost, že se na Instagramu neobjevila žádná fotka celebrit, aby otestovala krvavý facelift. Jen málokdo však ví, že narození tohoto postupu předcházela dlouhá historie lékařských experimentů, z nichž první byl proveden v roce 1905.

Před více než 100 lety lékaři zjistili, že když pacient dostal injekci s vlastní krví, zlomeniny se hojí rychleji. Během příštích několika desetiletí začali jednotliví lékaři k léčbě svých klientů používat intramuskulární injekce s krví. A teprve v roce 1980 byla tato praxe uznána v lékařském světě.

Po více než 20 letech se injekční aplikace plazmy klientů používají k léčbě kůže po popáleninách. Jmenovitý postup a sportovci. Například slavný Rafael Nadal se uchýlil k injekcím krve, když se zotavoval ze zranění.

Původní metoda byla vyvinuta pro dentální použití. A v roce 2003 byla patentovaná technologie plazmového zvedání a použita k omlazení a ošetření pokožky obličeje.

Ruští vědci Renat Ahmerov (profesor, MD, plastický chirurg a maxilofaciální chirurg, oncodermatolog) a Roman Zarudiy (MD, maxilofaciální chirurg, implantolog) jako první na světě použili krevní plazmu k léčbě zánětlivých a atrofických onemocnění. Zaregistrovali ochrannou známku Plasmolifting ™.

V současné době je zvedání plazmy úspěšně prováděno gynekology, ortopedy, zubními lékaři a trichology.

Zákaznické plazmové snímky zpracovávají skalpaktivace růstu vlasů

Co je to plazmové zvedání?

Při použití krevních složek pro různé typy léčby vědci prokázali, že lidská krev je schopna zvýšit buněčnou aktivitu. A to se týká nejen svalů, ale i kůže. Kosmetička nemohla takovým magickým efektem projít. Koneckonců, ztráta mládeže pokožkou je vždy poklesem buněčného růstu a jejich reprodukce. Snížení množství kolagenu a elastinu v kůži obličeje je také spojeno s nízkou aktivitou buněk.

Plazmolifting je speciální typ mesoterapie, kosmetický postup, do kterého se vstřikují látky šetrné k pokožce. V případě odběru krve je možné do kůže dodat krevní plazmu obohacenou krevními destičkami. Destičky mají vysoké hladiny růstových faktorů, což umožňuje jejich zavedení do kůže za účelem stimulace aktivního obratu buněk. Kromě toho se kompozice bohatá na destičky vyznačuje antioxidačními a hydratačními vlastnostmi.

Nezaměňujte zvedání plazmy a plazmofilery

Někdy klienti klinik mylně představují zvedání plazmy. Vtahují do svých rtů injekční stříkačky naplněné krví, které se vkládají do rtů, aby se zvýšil jejich objem. Tento obrázek popisuje další proces využívající plasmofilery.

Když byli kosmetologové přesvědčeni o bezpečnosti expozice plazmy na kůži obličeje, zdálo se, že tato myšlenka používá jako krevní náplň klientovu vlastní krev. Nedostatek alergií na tuto přirozenou "drogu" tlačilexperimenty. V současné době se v kosmetologii široce používají obličejové výplně z krevní plazmy. Plnidla bohatá na destičky pomáhají při korekci vrásek, zvětšování rtů a sochařství.

Injekce s plazmou klienta se rovnoměrně vkládají po celém povrchu kůže

.

Kdo potřebuje postup

Klienti řízení jsou ženy a muži různého věku. Nezáleží na typu pleti a odstínu pleti. Můžete také vyzkoušet plazmové zvedání, pokud chcete:

 • snížení předčasných vrásek;
 • obnovení kůže po spálení sluncem;
 • dávají obličeji vyrovnanější tón a svěží, mladistvý vzhled;
 • zbavit kůže toxinů;
 • snížení jizev;
 • obnovit kůži v období po akné.

Počet zobrazení

Navzdory skutečnosti, že kosmetické postupy s pomocí plazmy jsou stále mladé, mají již několik výkladů. Kromě klasické metody ruských lékařů, moderních klinik a salónů nabízíme:

 • laserové plazmové zvedání;
 • plazmové zvedání hardwaru;
 • Švýcarské zvedání plazmy.

Laser

Laserová plazmová procedura zahrnuje použití laserového paprsku v procesu terapie. Existuje neinjekční metoda, při které je obohacená krev distribuována po obličeji laserem, který umožňuje účinným látkám proniknout hluboko do kůže. Tato metoda se vyznačuje krátkou dobou rehabilitace.

Další možností je injekce. Efektivně se používá paprsek koncentrovaného světlapronikání plazmy do kůže.

Hardware

Kromě laseru mohou být při plazmovém zvedání použity i jiné způsoby omlazování hardwaru, například fotorejuvenace nebo rádiové zvedání. Tato kombinace postupů dává pleti komplexní účinek.

Švýcarský

Někdy rozlišují švýcarský typ zvedání plazmy pro obličej. Podstata metody se nemění, pro její implementaci se používá pouze dražší zařízení Regen Lab (tento termín se někdy nazývá samotná metoda). Postup se stává dražší, ale můžete očekávat aktualizaci a omlazení kůže na hlubší úrovni.

Plazmolifting by měl být prováděn pouze na certifikovaných klinikách

Výhody

Proč dnes a stále více žen následuje příklad Kim Kardashian, Bar Rafaeli, Scarlett Johansson a snaží se sami „upírové zvedání“?

 1. Rizika alergických reakcí jsou snížena na nulu. Protože v tomto procesu platí pouze vlastní plazma klienta. Injekce injekce se nevyskytuje.
 2. Sinyakov a prodloužený otok se téměř nikdy nestane. Kožní reakce je téměř stejná jako u domácího mezorolleru: mírný otok a zarudnutí.
 3. Bolestivé reakce jsou vyloučeny v důsledku lokální anestézie.
 4. Období rehabilitace přesahuje stěny kliniky, klient pokračuje ve svém běžném životě pouze dodržením nezbytných opatření.

Kontraindikace

Zvedání s obohacenou krevní plazmou je obecně jednoduchý postup, ale proPro některé to může být riskantní podnik. Existuje několik skupin klientů, kteří by měli odmítnout plazmové zvedání. Toto je:

 • těhotné ženy;
 • menší pacienti;
 • pacienti s rakovinou;
 • klienti trpící akutními infekčními chorobami;
 • osoby s různými poruchami krve, včetně špatné srážlivosti;
 • pacienti s duševním onemocněním.

Tento postup nelze provést, pokud užíváte léky, jste opilý nebo máte při návštěvě salónu opici.

Může být také kontraindikována alergická reakce na antikoagulancia používaná v procesu obohacení krve. Nejčastěji je touto látkou heparin.

Psoriáza a ekzém jsou také kontraindikací pro tento postup.Pokud je vaše pokožka náchylná k akné, poraďte se s dermatologem dříve, než se vydáte na módní „zvedání vamp“.

Plazmolifikace a těhotenství

\ t

Účinky, které má plazmové zvedání na tělo, nejsou dobře pochopeny. Nelze tedy říci 100%, že proces nepoškodí dítě vyvíjející se v děloze. Z tohoto důvodu se těhotným ženám nedoporučuje uchýlit se k plazmovému zvedání. Je lepší počkat na narození dítěte a teprve pak se připravit na krevní výtah.

Vedení doma

Plazmolifting se často přirovnává k akupunktuře, když chtějí rozptýlit pochybnosti o bolesti a dlouhýchrehabilitace. Proto může existovat mylná představa o procesu. Akupunktura, někteří mistři mohou strávit doma nebo na místě u klienta. Na rozdíl od „jehel“ je plazmové zvedání lékařskou procedurou a není možné to dělat doma. Tento proces vyžaduje speciální vybavení, sterilní nástroje a specialista musí podstoupit předběžný výcvik.

I malé poškození kůže může způsobit infekční proces v těle!Následky jsou nejvíce nepředvídatelné a někdy negativní. Máte-li zájem o postup, svěřte svou tvář klinice nebo salonu s příslušnými licencemi a certifikáty.

Jak se připravit

Příprava na postup zvedání plazmy neznamená nic mimořádného. Za prvé, musíte se poradit s lékařem. Bude Vám předepsán krevní test, aby se zjistilo jeho složení a zjistily možné kontraindikace pro plazmové zvedání. Další doporučení pro klientské procedury jsou:

 • snižují fyzickou aktivitu po dobu 3 dnů plazmového zvedání;
 • přestat užívat některé léky několik dní před procesem (např. Tablety jako aspirin a analgin mohou být mezi zakázanými);
 • nepít alkohol, stejně jako pikantní a tučné potraviny 2-3 dny před zákrokem;
 • začít pít více čisté vody;
 • nejíst 4–5 hodin před zasedáním.

Všechna tato opatření jsou nezbytná pro zlepšení kvality krevní plazmy. Váš lékař Vám také může doporučitdalší přípravné postupy s přihlédnutím k individuálním vlastnostem vašeho těla.

Jak je postup pro plazmové zvedání obličeje

Pokud přijdete do salonku pro plazmové zvedání, celý proces bude trvat asi 30–45 minut. Postup se skládá ze tří hlavních fází.

Tabulka: Tři fáze postupu facelift

Stupeň 1 Fáze 2 Fáze 3
Jak dlouho trvá 5 minut 5 minut 20–30 minut
Co se děje Krev se odebírá pacientovi ze žíly. Krev je obohacena o plazmu s vysokými terapeutickými vlastnostmi. Na kůži je vyrobeno mnoho puchů bohatých na plazmu.

První etapa

Krev se odebírá do speciální vakuové zkumavky. Pro postup sklizený od 10 do 60 ml. Pro jasnost si představte dezertní lžičku, kterou budete mít ne více než dvě takové lžíce. Ztráta tohoto objemu nemá vliv na lidské zdraví. Vaše tělo si tuto fázi ani nevšimne a bude i nadále fungovat jako vždy.

Odběr krve pro plazmové zvedání

Druhá etapa

Klient se může během druhého stupně trochu oddechnout. V této fázi bude klinika fungovat. Spíše speciální vybavení. Krev se otáčí v odstředivce, aby se oddělila plazma (tekutá část krve) od červených a bílých krvinek. K tomu použijte biotechnologické zkumavky. Výsledná koncentrovaná plazma je bohatákrevní destičky - krevní látky s růstovými faktory. To je velmi cenný nástroj pro omlazení a obnovu pleti.

Běžný člověk má asi 150 000 krevních destiček na mikroliter v krvi. V plazmě, která se používá pro zvedání obličeje, se toto číslo zvyšuje na 1 milion.

Obohacení plazmy se provádí v přítomnosti klienta, proces je velmi rychlý, toto složení nelze uložit

Třetí etapa

Plazma bohatá na krevní destičky se vstřikuje do různých částí obličeje klienta. Postupně to vypadá takto:

 1. Kůže na obličeji je očištěna od nečistot a make-upu. Pro snížení bolesti se aplikuje anestetický gel nebo krém. Pokud to práh bolesti dovolí, můžete anestézii odmítnout, ušetří čas na zákroku. Anestetikum začíná pracovat za 10–15 minut.

  Anestetický krém začíná pracovat několik minut po aplikaci

 2. Plazma klienta je odebrána ze zkumavky do injekční stříkačky s velmi tenkou jehlou.

  Celý postup probíhá za sterilních podmínek

  .
 3. Tvář je podrobena četným injekcím. Nepoškozují kůži, propíchnutí je mikroskopické. V tuto chvíli se připravuje většina „upírských selfies“, které jsou na Instagramu tolik. Plazma proudí trochu z defektů, takže se na obličej objeví kapičky. Nejsou to však modřiny a rány, krev se snadno vymyje z obličeje a nezanechá žádné stopy.

  Slavná "tvář upíra" z Bar Rafaeli

Počet injekcí závisí na stavu kůže a hloubce injekce. Čím hlouběji je jehla vložena do krytu, tím méně je potřeba propíchnutí. Povrchové injekce jsou vhodnější pro mladou a ne problematickou pleť. Hlubší injekce jsou vyráběny pro stárnutí pleti s velkým nedostatkem kolagenu a elastinu.

Účinnost a bezpečnost postupu lze zajistit pouze použitím certifikovaného zařízení a prací zkušených odborníků. Proto pečlivě vyberte kliniku pro plazmové zvedání.

V klasickém způsobu zvedání plazmy se injekce umístí na obličej v krocích po 1 injekci na 1 cm2. S povrchní metodou injekce může být mnohem více.

Video: Plasmolifting proces stávkováním (mělké povrchové pichnutí)

Kolik postupů bude vyžadováno

Kosmetologové nevidí tento bod v jednom postupu.Pro spolehlivý výsledek budete potřebovat alespoň tři klinické návštěvy.Mezi návštěvami by mělo být 3-4 týdny. Pak budete muset jednou za rok přijít do plazmy, aby byl účinek zachován.

Ceny řízení

\ t

Co se týče všeho, co je módní a populární, ceny za postup jsou stále trochu vysoké. S největší pravděpodobností budou s časem klesat, kdy salóny zaplatí za drahé vybavení. Ale teď jedno zasedání krve v dobré klinice může stát až 1000 dolarů. Jedná se o horní hranici ceny z kliniky luxusního segmentu. Dno závisí na vaší poloze, dostupnosti bonusového programu. Nejpřijatelnějšínáklady na jednu relaci pro osobu, se kterou jsem se setkal na síti, je 6000 rublech.

Období rehabilitace

Velmi záleží na tom, jak vnímáte mezoterapii. Pokud vaše kůže nereaguje na mikrodip nějakým zvláštním způsobem, pak bude trvat 1-2 dny, než se z plazmy úplně zvedne.

To neznamená, že musíte strávit dva dny na nemocničním oddělení. Okamžitě po zákroku bude tvář červená jako po spálení sluncem. Edema je možný. Ale jít ven a nadále žít svůj život můžete.Důrazně se doporučuje používat opalovací krém bezprostředně po zvedání plazmy.A nástroje pro líčení musí být během prvních 48 hodin opuštěny.

Za týden se vyhněte návštěvě sauny a bazénu.

Možné důsledky

Navzdory invazivní povaze postupu je plazmové zvedání považováno za bezpečný proces s minimálním rizikem pro pacienta. Alergie jsou vyloučeny, dlouhodobé uzdravení také.

Existují pouze dva špatné výsledky: infekce a modřina na žíle v oblasti odběru krve. Pokud si vyberete zkušeného odborníka a dobrou kliniku, pak infekce neohrožuje. Za několik dní zmizí modřina a malá rána na ruce.

Výsledky řízení

\ t

Kůže se zotaví za den nebo dva, ale omlazující výsledky budou muset počkat alespoň týden. Kůže bude mnohem hustší, vrásky budou narovnány, objeví se přirozený červenat a bude se objevovat zdravá záře. Po 10 dnechpigmentové skvrny jsou znatelně zesvětleny. Pokud kůže před zákrokem byla nerovnoměrná, byly tam díry a jizvy, pak po zákroku krve se tyto nedokonalosti sníží nebo úplně zmizí. Tyto změny uvidíte za 2 týdny.

Plasmolifting obličeje: recenze fotografií před a po

Recenze kosmetologů a klientů

Postup má mnoho fanoušků mezi zákazníky. Ale lékaři ještě nepřišli k jedinému posouzení účinnosti plazmového zvedání.

Tento postup poskytuje dočasný účinek v důsledku určitého otoku kůže a dosud neexistují vědecké důkazy o jakémkoli dlouhodobém zlepšení pokožky po zvedání plazmy.

Miles Berry, konzultant pro plastické chirurgy v Cosmetic Surgery Partners, Londýn

https://www.telegraph.co.uk/news/health/10949952/Vampire-facials-the-cold-facts.html

Zřídkakdy nabízím pacientům procedury, které nevyzkouším pro sebe, a považuji plazmové zvedání za jeden z nejinovativnějších postupů moderní doby. Je to zvláště efektivní, podle mého názoru, v kombinaci s hardwarovými technikami.

Dnes je plazmové plazmové zvedání schopno nahradit tradiční konturové plasty plnivy - plazma vstřikovaná pod kůži nejenže bojuje svrásky, ochablost a pigmentace, ale také obnovuje kontury obličeje a zpevňuje pokožku.

Raksha Dina Aleksandrovna, dermatolog-kosmetolog, lékař fyzioterapeuta VersuaClinic

https://www.elle.ru/krasota/beauty_blog/plazmolifting-za-i-protiv

Plazmolifting není čistě anti-věkový postup, proto ho mohou dívky ve věku 25 let bezpečně vykonávat. Zlepšení barvy kůže, turgoru, růstu vlasů - v tomto plazmovém zvedání je poměrně silný. Existují různé varianty tohoto postupu. Nejlepší kvalita je pozorována ve švýcarském zvedání plazmy, takže pokud chcete nejen „krmit“ kůži, ale dosáhnout viditelných výsledků, zvolte ji.

Dermatokosmetolog „Estet Clinics“ Julia Varbuzova

https://www.glamour.ru/beauty_health/practice/90366_mnenie_eksperta_kakie_protsedury_rekomenduyutsya_devushkam_ot_25_let

A pacienti klinik krásy jsou obecně spokojeni. Zanechávají pozitivní zpětnou vazbu na jejich „upírskou“ zkušenost. I když někteří by chtěli vidět hmatatelnější výsledky.

Při neúspěšném čištění obličeje v kabině jsem byl infikován. Trvalo mi asi 5 let, než jsem vyléčil obličej. Zůstaly však hluboké jizvy. Ani laserové leštění ani chemický peeling nedaly dobrý výsledek. Dokonce i hyaluronka zavedla do jizvy tkáně zvednout a změknout. Také minimální účinek. Plazmolifting mi doporučil můj kosmetolog jako způsob, jak se vypořádat se starými (více než 15 lety) postacne.

Podařilo se mi zbavit se starých (více než 15 let) jizev. Kůže přestala býtcitlivost. Kompaktní. Postacne, zánět a jemné vrásky zmizely. Vzhled zdravější a dobře udržovaný. Tón pleti se vyrovnal. Kdo má pigmentové skvrny - doporučuji (tento výsledek jsem viděl mámu).

vena_sera

http://irecommend.ru/content/vozmozhno-li-ubrat-starye-shramy-postakne-plazmoliftingom-i-poluchit-krasivuyu-kozhu-bonusom

Plazmolifting není „wow efekt“, ale kůže vám to řekne. Ano, výsledek je patrný. Nečekejte však zázrak. Neexistuje žádná okamžitá transformace a super pozice. Kůže se postupně zdá být nasycená, stává se pružnější, hustší, sametovou a zdá se, že svítí zevnitř. To znamená, že ne tak vnější účinek jako vnitřní. Všiml jsem si to, ale ze strany, a dokonce i pod vrstvou kosmetiky, to je sotva znatelné.
Po zákroku zůstávají malé modřiny, obličej se zvětší.

sartex, Rusko, Petrozavodsk

http://otzovik.com/review_2997581.html

Plazmové zvedání je mladé, nové. Proto, zatímco mnoho skeptiků. Ale pokročilé kliniky již zvládly trendovou metodu. Nyní jejich klienti mohou přesně opakovat omlazující terapii, kterou Kim Kardashian a Bar Rafaeli před nedávnem vychloubali. Hlavní plus plazmoliftinga - hypoalergenní a minimální negativní účinky. A pokud vaše tělo odmítne tradiční injekční metody, pak můžete věnovat pozornost injekcím vlastní krevní plazmy. Online hodnocení výsledků je povzbudivé.