Tvar a charakter nehtů: existují nějaké paralely?

Barva vlasů a očí, tón pleti, tvar těla - to a mnohem více otiskují osobnost a její charakter. To je věřil, že exteriér mluví jasně o osobě. Vyvinuté stereotypy se okamžitě objevují v hlavě. Naštěstí existují výjimky. Ve většině případů však v našich stereotypech existuje více pravdy. Ruce a nehty spolu s barvou vlasů a očí jsou odrazem osobního charakteru. Mohou tedy nést spoustu informací o svém majiteli.

Psychologové již dlouho přemýšleli o paralelách mezi vystupováním rukou, tvarem prstů, nehtů a povahou osoby. Spolu s liniemi na dlaních, vzhled a tvar nehtových talířů vypovídají o jejich majiteli. Nejprve analyzujeme existující formy a zdůrazníme primární rozlišovací znaky, které jsou u žen s takovými nehty charakteristické. Pojďme zhodnotit jejich dopad na osobní vlastnosti.

Opravdu nejběžnější forma na světě. Osoba, která upřednostňuje tuto formu, se vyznačuje nevyčerpatelnou vitalitou a důvěrou, že každý podnik uspěje. Jsou schopni přijímat radost i z maličkostí a radovat se v každém okamžiku života. Jejich majitelé se musí naučit, jak dosáhnout svých cílů. A nebude to obtížné, jak budou účtovatoptimismus obklopující lidi. Dosažení úspěchu navzdory všem obtížím si zaslouží respekt. Dívky s obdélníkovou deskou vnímají obtíže, se kterými se setkávají v jejich cestě, jako neocenitelnou zkušenost, vydrží lekce, které vám umožní jít dál, spíše než zpomalit.

  • Hřebíky čtvercové

    \ t

Má-li tvar nehtu čtvercový tvar, pak s velkou jistotou můžete říci, že jste vůdce. Majitelé této formy mají v mnoha životních situacích odhodlání, odvahu a vytrvalost. Ale takový člověk by neměl být nazýván přísným, protože má ostrou mysl a jemný smysl pro humor. Čtvercové nehty "dělají" jeho vlastníkem duši společnosti. Takoví lidé se při řešení osobních problémů spoléhají více na důvody, jen zřídka poslouchají preference srdce. Na jedné straně je to mínus. Ale počet výhod a sil převažuje nad postavou člověka s čtvercovým tvarem. Koneckonců, výrazný rys - v každé situaci, udržet klid a rovnováhu.

  • Hřebíky lichoběžníkové

Vizuálně se zužují směrem k volnému okraji měsíčku. Dívky, obdařené podobným typem, jsou tvořivým obrazem silného ducha. Zároveň obdařena vysokou sebeúctou, hraničící s tvrdohlavostí. Stojící vírav jeho správnosti je často příčinou kolizí, kvůli nedostatku smyslu pro konflikt s vždy nesouhlasící osobou. Majitel tohoto typu nezištně chrání svůj názor, který je a priori považován za výlučně správný. Nepočítají se s názory jiných lidí. Výše popsaný pevný charakter a posedlost svým názorem je spojen se zranitelností žen. Potřebují neustálou podporu a schválení, zejména od svých blízkých. Energetické povahy jsou neustále v pohybu, a proto ovlivňují všechny oblasti života.

  • Nehtové nehty

Lopatoobraznaya nebo vějířovitá forma označuje rodinu svého manažera. Dívky od dětství až k krbu, jsou to krásná milenka. V první řadě vždy kladou vztahy se svými blízkými. Mezi zástupci této formy najdou muži nejlepší ženy. Se všemi pozitivními rysy charakteru, takové dívky vyžadují hodně péče. Ve svých duších jsou obvykle příliš zranitelní a emocionálně. To znamená ostrou reakci na životní události, i ty nejmenší. Jsou hlubokými vizionáři, milují přemýšlet a snít o smyslu života, o svém místě v tomto životě. Lze říci, že filosofické otázky jsou na stejné úrovni jako otázky domácnosti. Majitelé desek ve tvaru ventilátoru se vyznačují lehkostí a nádherným smyslem pro humor. Spolu s aktivním životním stylem to přispívá k velkému počtu přátel.

  • Oválné hřebíky

Na druhém místě svého milovanéhoženská forma nehtu zabírají ovál. Tyto povahy jsou romantické, zasněné a často sentimentální, mohou žít ve smyšleném světě. Zástupci takových měsíčeků milují poetizovat svět kolem nich, neobcházejí okolní milé lidi. Zároveň jsou to jen lidé, kteří to požadují jak od sebe, tak od příbuzných. Rdea pro spravedlnost, dívky netolerují krutost a bojují s ní po celý život.

Spolu s formou je třeba věnovat pozornost stavu měsíčku, který hovoří o jejich zdraví. Příčné světelné pruhy mohou znamenat problém s páteří. Pokud najdete tmavé pruhy - musíte zkontrolovat práci ledvin. Příliš vyboulené nehty signalizují onemocnění plic. Barva nehtů také odráží procesy v těle. Pokud najdete skvrny, tečky, změněné zbarvení, okamžitě kontaktujte svého lékaře a nejdříve změňte dietu.

Na závěr bych rád poznamenal, že v článku jsme se zabývali pouze vztahem osobních kvalit a přirozených kontur nehtové desky. V současné době může být modelována podle vůle a fantazie. Pokud změníte přirozenou formu, neznamená to, že se spolu s ní změní charakterové rysy.