Trend roku: Manikúra nápady se slovy

Manikúra se slovy je jedním z hlavních trendů sezóny 2019/2020. Už se mu podařilo chytit fantazii mnoha dívek, protože to vypadá nádherně na dlouhých i krátkých nehtech.

Bílá barva je dnes na vrcholu své popularity, proto ženy módy nenechají ujít možnost ozdobit měsíčky s ní. Ano, nápisy na světlém pozadí vypadají velkolepě.

Aby se manikúra stala slavnější, guru nehtového umění navrhne nakreslit na nehty jeden hřebík. Dokonce i ten nejskromnější design bude slavnostnější.

Atraktivní matná manikúra v kombinaci s nápisy je prostě neodolatelná. Je povolena kombinace neprůhledných a lesklých textur a také jasných a průhledných barev.

Negativní prostorová manikúra, doplněná slovy, se stane skutečnou bombou v letech 2019–2020. Průhledný prostor na nehtech dodává lehkosti a stručnosti nehtů.

Světlé barvy jsou vynikajícím řešením pro jarní a letní období. Šťavnaté a neonové odstíny mohou být v souladu s obrázky nebo kamínky.

Pro odvážné dívky je ideál odvážný a obscénní psaní na nehtech. Co-co, a oni určitě pomohou vyniknout z davu!

Různá slova jsou dokonale spojena s tematickou malbou na nehtech. Výkresy lze aplikovat štětcem i razítkem.

Pro ty, kteří mají rádi diskrétní a diskrétní manikúru, je lepší zvolit si pastelové barvy. Například manikúraNude výkon vypadá jemně a vejde se do jakéhokoliv stylu.

Pokud duše potřebuje nové výrobky, moderní manikúra se slovy pro dnešek je to, co potřebujete! Tematické nápisy pomohou vytvořit možnosti pro každodenní život, a pro zvláštní příležitosti, a nápady na špičkový design vytvoří skutečné mistrovské dílo na nehtech. Můžete bezpečně experimentovat, protože v sezóně 2019/2020 neexistují téměř žádná omezení pro módní trendy manikúry.