Tradiční řezané manikúry

Nejoblíbenější manikúra je klasický střih. To se provádí naprosto ve všech kosmetických salonech a kromě toho se můžete snadno naučit, jak to udělat doma. Hlavní výhodou je, že je účinnější a účinnější ve srovnání s jinými typy manikúry.

V tomto procesu byly použity účinné základní techniky a kroky, které se po mnoho let od samého počátku existence této manikúry nezměnily. Proto je používán nejen ženami, ale i muži.

Byl nazýván tradiční střih, protože postup spočívá v odstranění kůžičky a speciálního ošetření nehtů nůžkami a kleštěmi. Jinými slovy, otřepy nejsou čištěny kosmetikou, ale speciálními nástroji. To je také považováno za mokré manikúru, protože pro jeho realizaci koupele jsou používány pro kouření rukou.

Pokud jde o techniku ​​provádění této manikúry, je podrobněji ukázána ve videu.

Před zahájením takového postupu je však nutné pečlivě vyšetřit ruce, jsou-li zranění nebo kožní choroby. Kromě toho existují některé zákazy, a to, že tato manikúra je zakázána pro ty, kteří mají příliš tenké kůže rukou a těch, kteří mají cukrovku. Před zahájením procedury by měla být provedena dezinfekce, aby se zabránilo kontaminaci.

Klasická klasická manikúra se dnes provádí jako dodatečná procedura po masáži rukou nebo lékařských masek.