Top Korean Tissue Face Masks: Efektivní hodnocení

Kosmetické obchody a většina lékáren mají širokou škálu masek korejské tkáně na obličeji. Jsou vyráběny ve formě ubrousků namočených ve specializovaném složení. Před odchodem do obchodu se doporučuje seznámit se s hodnocením nejlepších korejských masek na obličejové tkáně, jejich výhod a nevýhod.

Vlastnosti korejských textilních masek

Tkáňové (archové) masky vytvořené unikátní technologií.Hlavním rysem těchto kosmetických přípravků je, že podstata obsažená v nich je zcela absorbována kůží, protože speciální materiál neumožňuje odpařování těkavých látek.

Sérum obsahuje převážně přírodní složky a syntetické látky, které jsou ve většině z nich přítomny, nepoškozují lidské zdraví. Jsou nezbytné k zabránění vzniku věkových skvrn a stimulaci buněčného metabolismu.

Podle většiny kosmetologů mohou korejské látkové masky nahradit péči o salon při zvlhčování pokožky. Začnou jednat ihned po aplikaci, nasyceníepidermis vitamíny a antioxidanty.

Navzdory skutečnosti, že takový nástroj je na jedno použití, zůstane v balení po úpravě malé množství esence, což vám umožní namočit látku a znovu použít masku.

Hodnocení nejlepších prostředků

Korejské masky na textil se liší svým účelem a složením. V žebříčku nejlepších kosmetických přípravků se jedná o rohože, omlazující a výživné produkty, jakož i produkty pro různé typy pleti. Všechny tyto obličeje obdržel pozitivní zpětnou vazbu od kupujících a profesionálů.

Skin79 Čistění pórových bublin

První místo v žebříčku zaujímá Skin79 Pore Bubble Cleaning Mask, jejíž účinnost je dána působením kyslíku. Při aplikaci vznikají malé bublinky, které pěnu pronikají do pórů, čistí a zužují. Po první aplikaci se pokožka stává vlhkou a měkkou.

Pravidelné používání tohoto nástroje umožňuje zlepšit mikrocirkulaci krve, vyhladit jemné vrásky a obnovit práci mazových žláz.

A; T Fox Teacell

A, T Fox se specializuje na kosmetické výrobky na bázi bylinného čajového extraktu. V prodeji existuje několik druhů těchto nástrojů, které zahrnují jednu z čajových odrůd. Jsou skvělé pro hlubokou hydrataci pokožky a odstranění odlupování.

Účelem této listové masky není pouze vysoká účinnost, ale také její vhodnostdenně. Navíc díky kvalitě materiálu, ze kterého je maska ​​vyrobena, je dokonale upevněna na obličej.

Blithe Blue Zone Marine Intenzivní maska ​​Mořské okurky

Tkaninová maska ​​této společnosti je univerzální, protože je stejně dobře vhodná pro citlivou, suchou a mastnou pleť i pro ženy jakéhokoli věku. Má několik řízených akcí najednou:

 • zesvětlování kůže;
 • hluboká hydratace a výživa;
 • úzké póry;
 • eliminují záněty a vrásky.

Blithe Blue Zone Marine Intenzivní maska ​​Mořské okurky je jiné a dobré složení. Základem prostředků - mořská okurka, která má antioxidační účinek. Dalšími složkami tohoto kosmetického přípravku jsou glycerin, alantoin, nikotinamid a mořské organismy.

Milatte Fashiony Pearl

Tato maska ​​na obličej je zaměřena na zlepšení pokožky. Zlepšuje tón, odstraňuje nedokonalosti a dodává pokožce lesk. Hlavní složkou ve složení produktu je perlový extrakt. Obsahuje také olivový olej, kyselinu hyaluronovou, alantoin a niacinamid.

Milatte Fashiony Pearl Mask je účinná maska ​​pro zralou pleť. Již po prvním použití lze pozorovat, že vrásky se staly méně patrné a obrysy se zpřísnily. Kromě účinku proti stárnutí má maska ​​hydratační účinek na pokožku a chrání před negativními účinky ultrafialového záření.

FoodAHolic Natural Essence 3D

Výhodou tohoto produktu je širokýSortiment masek zaměřených na vyhlazení vrásek, hluboké zvlhčení pokožky a vyrovnání tónu obličeje. Prostředky, ve kterých je hlavní složkou hlemýžď ​​mucin, řas a granátového jablka, mají další protizánětlivý účinek. Pod touto značkou jsou masky vyráběny také na bázi aloe, okurky, bambusu, brambor, citrusů a rajčatové šťávy.

Další výhodou 3D masky FoodAHolic Natural Essence je její nízká cena ve srovnání s podobnými výrobky.

Tajný klíčový šnek + oprava EGF

Secret Key je jednou z nejznámějších korejských značek. Nejúčinnější z masek vyráběných pod touto značkou je regenerační činidlo s hlenem šneků. Takový kosmetický přípravek pomáhá obnovit pružnost pleti a odstranit pigmentové skvrny.

Secret Key Snail + EGF Oprava maska ​​je univerzální nástroj vhodný pro všechny věkové kategorie a typy pleti.

Sally's S Box Loverecipe

Tato značka vyrábí širokou škálu textilních masek na bázi různých složek (hrozny, aloe, citron, jahoda, jablko a další). Všechny produkty mají okamžitý účinek. Po prvním zákroku vypadá kůže zdravě a zářivě.

Výhody masek Sally'S Box Loverecipe Masks:

 • zvlhčující a protizánětlivý účinek;
 • přírodní kompozice;
 • krásný design obalu;
 • přijatelná cena.
Nevýhodou tohoto výrobku je to, že má poměrně úzké spektrum činností.

Tony Moly I'm Real

Tony Moly I'm Real Mask je jednou z nejlepších asijských značek. Látkové impregnační sérum pro tyto produkty je vyrobeno z různých přírodních složek (extrakt z čajovníku, brokolice, granátového jablka, citrusů a dalších).

Na regálech obchodů je široká škála těchto výrobků, která je rozdělena do tří typů:

 1. Vodní. Tyto masky dodávají pleti svěžest a zář.
 2. Mléko. Prostředky na bázi mléčných výrobků hluboce zvlhčují a vyživují pokožku.
 3. Emulze. Kosmetické výrobky tohoto typu jsou zaměřeny na zúžení pórů.

Illi list

Tento luxusní kosmetický přípravek je určen pro ženy starší 40 let. Látkové masky z listu Illi s výtažkem z kamélie, lotosu, hedvábí a dalších užitečných složek mají výrazný liftingový účinek. Při pravidelném používání těchto prostředků se pokožka obličeje stává pružnou, pružnou a zvlhčenou.

Šperky Petitfee Koelf

Petitfee Koelf Šperky Masky listových masek na bázi hlemýžďového mucinu, perly, rubínu a zlata patří také ke korejské luxusní kosmetice. Dávají pleti přirozený lesk a obnovují buňky. Tyto korejské masky jsou doporučeny pro ženy s matnou pokožkou, protože také zlepšují pleť.

Tento korejský kosmetický přípravek je velmi populární, protože je poměrně účinný a levný. Před získáním určitého nástroje se však doporučuje nejen studovat hodnocení nejlepších masek, ale také konzultovat s odborníkem,které vám pomohou najít správný produkt.