Top 10 nejlepších látkových masek pro pleť obličeje

Tento produkt péče o pleť se v našem každodenním životě objevil poměrně nedávno, ale okamžitě si podmanil trh. Ale v zemích východní Asie ji používají již mnoho let a místní dermatologové spolu s kosmetology již vyvinuli pokročilé technologie pro výrobu nejlepších masek na obličejové tkáně. Domácí výrobci se však mohou pochlubit také účinnými a vysoce kvalitními výrobky. Abychom se neztratili v mnoha tisících zboží, měli byste se dozvědět více o jeho rozdílech, vlastnostech kompozice a pravidlech používání.

Vlastnosti

Maska na obličej je v podstatě vložka z netkaného materiálu nebo celulózy, která má zaoblený tvar. Ve většině případů je vybaven otvory pro oči a ústa. Tkanina je impregnována speciálními roztoky.a umístí se do zapečetěného neprůsvitného obalu, kde je spotřebič otevřen až do otevření obalu.

Důležitým bodem je, že maska ​​by měla být vytištěna bezprostředně před použitím, v opačném případě vyschne a neposkytne slibný účinek výrobce.

Všechny tyto výrobky jsou určeny k jednorázovému použití. Nelze vložit již použitou tkaninu zpět do sáčku, i když je tam ještě hodně tekutiny, protože je výborným prostředkem pro reprodukci různých mikroorganismů, včetně patogenní flóry.

Látkové obličejové masky pracují na principu komprese. Všechny živiny, které jsou součástí impregnace, mají na epidermis delší účinek (ve srovnání se smetanovými, filmovými a válcovými), takže očekávaný efekt se vyskytuje mnohem rychleji a je patrný poprvé.

Pro získání stabilního a výrazného výsledku nestačí použít nástroj pouze jednou. Bude to trvat sedm nebo desetidenní kurz, po kterém si můžete odpočinout. Podrobnější informace o tom, jak často použít konkrétní masku látky podle pokynů výrobce.

Podmínky používání

Aby byl nástroj účinný, musíte dodržovat několik jednoduchých pravidel používání:

 1. ubrousek se aplikuje pouze na obličej, zbavený kosmetiky.Protože složení tkáňové masky může být látkou, která proniká dovnitřhlubší vrstvy kůže, budou za nimi tahat i ty cizí součásti, které jsou určeny pouze pro povrchovou aplikaci. Důsledkem bude vyrážka nebo podráždění.
 2. Látka by měla pokrýt celý povrch obličeje s výjimkou rtů a očních víček.Produkty vyrobené v asijských zemích mohou pro ženy evropského vzhledu způsobit určité nepříjemnosti. V tomto případě je třeba ubrousek pořezat na bocích nebo zvětšit štěrbiny na něm, s ohledem na jejich anatomické vlastnosti.
 3. Zbytky masky se nevymyjí.Kapalina, která zůstane na obličeji po odstranění ubrousku, by měla přirozeně vyschnout. Teprve pak může být make-up použit.
 4. Nesmí být překročena doba použití uvedená v návodu.Samozřejmě, 5-10 minut nebude hrát velkou roli, ale sedět s látkovou maskou na tváři za hodinu nebo déle se nedoporučuje, protože začne vysychat a vytáhnout vlhkost z kůže.
 5. Po zákrokuse provádí masáž tleskáním.To nejen umožňuje rychlejší vstřebávání zbytkových tekutin, ale také zlepšuje krevní oběh.

K dosažení maximálního účinku doporučuje kosmetologové používat masky při koupeli. Pod vlivem páry se póry rozšíří, což značně usnadní absorpci a zvýšená teplota vzduchu v místnosti tento proces také urychlí.

Jak si vybrat

K správnému výběru nestačí číst, co je napsáno velkými písmeny na přední straně obalu. Měli byste čísts úplným seznamem komponent, které tvoří nástroj, a také zkontrolujte jeho datum vypršení platnosti. Pokud se již blíží ke konci, je lepší nechat takový výrobek v obchodě.

Složení

Látky uvedené na začátku seznamu složek jsou nezbytné. Čím blíže ke konci určité složky je registrována, tím méně bylo použito při výrobě. Všechny užitečné složky by tedy neměly být dále než ve středu kompozice; pokud je však možné najít cenné oleje a extrakty pouze v posledních polohách, taková maska ​​je sotva hodná získání a testování na vaší kůži.

Výrobci nejčastěji uvádějí do receptu:

 • Kyselina hyaluronová.Dokonale hydratuje pokožku, pravidelným použitím odstraňuje vrásky a činí pleť přirozenou, zářivou.
 • Peptidy. Jejich molekuly posilují a utahují konturu obličeje.
 • Koenzym Q10.Je určen k omlazení pokožky a její saturaci kyslíkem.
 • Výtažky rostlin (aloe vera, zelený čaj, řasy, heřmánek, růže).Každý z nich plní svou funkci, přispívá ke zvlhčování, vyhlazování nebo bělení kůže.
 • Výtažky z ovoce a zeleniny (borůvky, granátová jablka, mrkev, rajčata, citron, broskev, kiwi). Rozsah jejich činností je také poměrně široký.
 • Želé a jiné včelí produkty.Přispět k omlazení a odstranění viditelných kožních defektů.
 • Niacinamid a adenosin.Tyto látky regulují buněčný metabolismus aobnovit ochranné funkce epidermis.

Je důležité si uvědomit, že čím přirozenější je maska, tím vyšší je riziko alergických reakcí. Pokud nesnášíte žádné složky (například med nebo citrus), měli byste se vyhnout kosmetice obsahující tyto produkty.

Formulář vydání

Nízká cena textilních masek se zpravidla skládá z jedné celé vložky. Mnohem méně často lze nalézt možnosti dvou polovin, které jsou navrstveny na horní a dolní části obličeje. Tato forma uvolnění je výhodnější, protože vám umožní umístit látku na kůži, s ohledem na jednotlivé vlastnosti exteriéru.

Hodnocení nejlepších masek na obličejové tkáni

\ t

Výrobci každý rok rozšiřují svůj sortiment výrobků a nabízejí spotřebitelům něco nového a jedinečného, ​​nicméně existuje celá řada kosmetických přípravků, které se již osvědčily a které by se měly začít seznámit s textilními maskami. Následující žebříček nejlepších obličejových masek je založen na zpětné vazbě uživatelů a na základě odborných doporučení.

Saem Pure přírodní maska ​​S

Určeno pro ženy starší 35 let. Pomáhá bojovat s kožními změnami souvisejícími s věkem, napíná a bělí, odstraňuje mírně výraznou pigmentaci (včetně pih). Při pravidelném používání má dobrý hydratační a výživný účinek. Vyrobeno na bázi slimákového mucinu. Také ve složení je ricinový olej, který někdy způsobuje vyrážku na obličeji. Spotřebitelé, kteřís podobnou reakcí se doporučuje tuto masku přestat používat.

Balíček s maskou pro ochranu obličeje Elizavecca Face Care

Vhodné pro majitele citlivých, problémových a kombinovaných pleti. Eliminuje suchost a peeling, bojuje s akné a urychluje hojení různých ran. Účinné při léčbě akné. Kolagen a kyselina hyaluronová zabraňují předčasnému stárnutí a ovocné výtažky (švestka, meloun, hroznový, granátové jablko, broskev, jablko) hladké jemné vrásky, mají tonizující a zpevňující účinek.

Garnier Skin Naturals hydratační + čerstvost

Vyrobeno ve Francii. Tuto masku mohou používat ženy jakéhokoliv věku s normální a kombinovanou pokožkou. Díky extraktům ze zeleného čaje a šneků, stejně jako speciálnímu hydratačnímu séru, je možné obnovit vodní rovnováhu epidermy během pouhých 15 minut. Kromě toho, nástroj utáhne póry, bělené a čistí, dává pocit svěžesti a hedvábí.

Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Pearl

Obsahuje panthenol a allantoin, který účinně pečuje o pokožku, vyhlazuje ji a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Výtažky z mnoha rostlin, včetně fialové, okurky, citronu, kořene pivoňky, jablka, papáji, chrpy, heřmánku a levandule, podporují šetrné vyjasnění, tón a eliminují zánět.

Petitfee & Koelf Resurrection Plant zklidňující gelová maska ​​

Skutečná spása pro tupou a unavenou pleť. Doporučeno pro ženy ve věku 35+které chtějí dosáhnout účinku vlhkosti a oddálit výskyt hlubokých vrásek. Extrakt z růže Jericho a extrakt z kokosu bource morušového působí na buněčné úrovni, obnovují přirozené funkce epidermis a borůvky a bobule acai upravují tón obličeje a přidávají pružnost.

Fito kosmetické brambory s botoxickým účinkem

Tato tkaninová maska ​​od mladé, ale již poměrně známé ruské společnosti je schopna pracovat zázraky. Simuluje obrys obličeje, zpřísňuje pokožku a činí ji svěží, vláčnou, zářivou. Hlavní složkou impregnace je bramborový škrob. Také ve složení se objeví koenzym Q10, olej z pšeničných klíčků, citronová šťáva. Chybí jakékoliv parabeny a silikony.

Garnierovo čistící pleťové uhlí se zvětšenými póry

Tento prostředek pro francouzskou značku obsahuje černé řasy a kyselinu hyaluronovou, která aktivně nasycuje pokožku vlhkostí. Kyselina lipohydrová změkčuje a odstraňuje vrstvu mrtvých buněk a hlavní složka - prášek s aktivním uhlím - odstraňuje toxiny a vytáhne všechny nečistoty, které se tam nahromadily.

BelKosmex Home Cosmetician: Maska pro boj proti třem známkám stárnutí kůže

Maska proti stárnutí. Výrobce doporučuje používat přípravek od věku 25 let, aby bylo dosaženo maximálního účinku a prodloužení mladosti. Extrakt z černého kaviáru a mořské minerály, chitosan, aminokyseliny nasycují epidermis prospěšnými látkami, díky čemuž je pokožka vláčná, hladká a dobře upravená.

Esfolio Pure Skin Essence Rose Mask Sheet

Šnekový filtrát, který je zde obsažen ve velkém množství, zpomaluje stárnutí, nasává obličej vlhkostí, zabraňuje vzniku jizev po hojení akné a různých ran.

Freeman Feeling Beautiful Mask

Kombinuje funkce masky, křoviny, čisticího prostředku a základu. Hlavní účinnou látkou je ocet vyrobený z jablečného moštu. Zlepšuje pružnost pleti, bělí a zjemňuje barvu, vyhlazuje jemné linie, urychluje regenerační procesy, odstraňuje nečistoty (včetně zbytků kosmetiky).

Látkové masky budou užitečné jak pro pravidelnou péči, tak v situacích, kdy je nutná nouzová hydratace a výživa. Stojí za to vzít si s sebou v letadle během dlouhých letů, po návštěvě pláže se stanou skutečnou záchranou, bez nich se nebudete moci obejít, pokud je váš obličej zvětralý a začal se odlupovat. Tento nástroj je vhodný pro použití a rozhodně si zaslouží pozornost.