Tipy od Eveliny Khromchenko na manikúru

Módní trendy v oblasti manikúry se dnes rychle vyvíjejí. Každá dívka chce být v trendu a neztrácí ze zřetele nic. Proto, pokud chcete být stylový a módní letos, pak poslouchat radu Evelina Khromtchenko.

Známý módní expert vám řekne, která délka nehtů je důležitější, jaké barvy a odstíny použít k provedení manikúry a mnoho dalšího.

Tak například dnes není třeba stavět nehty nebo se je snažit pěstovat, naopak minimalismus v módě. Dobře upravené krátké a zdravé nehty - to je módní! Snažte se také použít přirozenější barvy, ne světlé barvy.

Samozřejmě, pokud se jedná o tematickou párty nebo do nočního klubu, pak máte možnost použít třpytivý a barevný prach, stejně jako kamínky. Ale co je nejdůležitější, pamatujte, že všechno bylo v mírnosti a rovnováze.

Francouzská manikúra zůstane v módě, stejně jako použití barev, jako je béžová, bílá a šedavá. Klasická červená manikúra je perfektní, nebo kosmický modrý kovový odstín. Japonská manikúra je také v módě, ale je více zaměřena na zlepšení a obnovu nehtových destiček.

Podrobnosti o módních trendech naleznete na videu, kde vám Evelina Khromchenko řekne, co byste měli věnovat této sezóně.