Technika jednoduchých výkresů na nehtech

Mnozí se domnívají, že pouze odborník je schopen vytvářet výkresy na nehtech, ale to je chybný názor. Ve skutečnosti existuje mnoho jednoduchých obrázků, které můžete snadno namalovat na nehty. K tomu budete potřebovat speciální nástroje pro manikúru, kartáč, jehlu a vícebarevné laky. Můžete dokonce použít skotskou a párátko.

Technika provádění takových výkresů je jednoduchá a každý si ji může osvojit a mít takovou touhu. Odstíny laků mohou být velmi odlišné, hlavní je, že se navzájem spojují a harmonizují s obrazem. V tomto případě by se barvy neměly sloučit.

Takže nejprve musíte vyčistit nehty a kůži rukou, odstranit kůžičku a použít krém na ruce. Dále nechty přikryjte bezbarvým lakem. To se provádí proto, aby nedošlo k poškrábání povrchu nehtu v procesu vytváření vzoru.

Po vyschnutí vrstvy naneste další barvu, která bude základem vašeho jedinečného obrazu. Pak naneste několik kapek laku a jemně nakreslete čáru. Nečekejte na zaschnutí laku a ihned natřete tenkou jehlou nebo štětcem. Jakmile je výkres dokončen, vyčkejte, až uschne, a zakryjte hřeb speciálním fixačním přípravkem.

Toto video ukazuje techniku ​​tvorby vzorů pomocí geometrických tvarů, vzorů a krajin. Pro vás je zobrazen velký počet základních konstrukčních typů. Takže se můžete snadno naučit vytvářet mimořádnévzory na nehtech rukama