Tajemství krásy víry Brežněv

Věra Brežněva byla více než jednou rozpoznána jako nejskvělejší ruská zpěvačka. Když se na ni dívali, muži se zbláznili a ženy se závistí kousali lokty. Takže jaký je její trik a jak se zpěvákovi podaří vypadat ohromující? Jaké tajemství krásy dělá Věra Brežněvová?

Výkon

Zpěvák preferuje vyváženou stravu v potravinách

.

Věra Brežněv se nevyčerpává mono diety a hladovkami. Její strava je správná a vyvážená, jí všechno kromě rychlého občerstvení, margarínu, mastného masa, omáček a balených šťáv. Top 3 pravidla:

  • mít večeři 4 hodiny před spaním;
  • jíst jídlo v malých porcích 5krát denně;
  • vypijte alespoň 2 litry vody.

"Břicho!" Pokud se vám nelíbí, jak vypadá vaše břicho, pak je čas to udělat! Nespokojeni se žaludkem - začněte kontrolovat jídlo. Všechny snědené excesy se usazují právě tam a níže, “říká celebrita.

Ráno zpěváka začíná talířem ovesných vloček a sklenkou čerstvě vymačkané šťávy. Během dne preferuje zeleninu, ovoce, obiloviny a mléčné výrobky. Pokud je pracovní den firmy Vera natřený, nemá na cestách kousnutí, ale jí domácí potraviny, které byly předem připraveny v nádobách. Pokud však nebylo možné vařit, není hřích mít v kavárně občerstvení a vybrat si z menu nejneškodnější pokrmy. Například dušená zelenina,ozdobte a pečené kuře.

Vzdělávání Brežněv

Brežněv vidí ve sportu nejen cestu harmonie, ale i zdraví a mír

.

Jedním z tajemství krásy Věry Brežněva je pravidelné cvičení.Nejúčinněji, podle hvězdy, přispívají ke snížení hmotnosti.Pro sebe si vybrala třídu elipsoidů, která klouby nezatěžuje. Také ráno trénuje a dvakrát týdně navštěvuje jógu.

„Nejlepší je„ suché “kardiovaskulární tělo a žaludek pomůže odstranit břišní cvičení. Cvičení alespoň za den, za měsíc uvidíte změny, ve dvou - zlepšení, ve třech - výsledek. To vše však bude fungovat pouze ve spojení se správnou výživou, “říká Vera.

Tajemství péče o vlasy

Zpěvačka důvěřuje profesionálům, aby se starali o její nádherné vlasy

.

Brežněv dává přednost profesionální péči v salonu, a pokud to čas dovolí, navštíví svého osobního kadeřníka. Je to on, kdo pomáhá hvězdě zachovat krásu vlasů, a to i po mnoha styling na scéně.Zpěvačka se snaží doma umýt vlasy nejvýše jednou za 4 dny.Před mytím si nutně čistí vlasy, pak je dvakrát omyje šamponem a opatrně vymačká. Kondicionér Vera se aplikuje na spodní část vlasů, trvá asi 10 minut a omývá se teplou vodou. Pak vlasy přirozeně schnou.

Jednou z nejoblíbenějších značek péče o vlasy je CHI a jemnáčesání zpěváka používá štětce s přírodními štětinami. V každodenním životě Vera raději nepoužívá vysoušeč vlasů. Ale pokud je to nevyhnutelné, zpěvák doporučuje použít tepelnou ochranu ve formě spreje a nastavit minimální teplotu. Nechte sušení trvat déle, ale vaše vlasy nebudou vystaveny významnému mučení.

Krása kůže

\ t

Vera je přesvědčena, že úplné očištění kůže je důležitým bodem péče o obličej

.

Vera Brežněva považuje čištění za důležitý aspekt v péči o pleť. Ráno si vždy utírá obličej mokrým ručníkem nebo kostkou ledu, dvakrát týdně používá křoviny, a pokud je volný čas, dává přednost hydrataci pleti různými maskami. V kosmetickém sáčku Vera je často přítomna tekutina Wiqo Fluido Levigante pro omlazení pleti a krém Embryolisse Lait-Crème Concentré pro pružnost. Několikrát za měsíc navštíví kosmetologa, kde provádí peeling a mezoterapii vitamínovými koktejly.

Celý spánek je dalším tajemstvím Věry Brežněva pro zachování krásy.Pokud se z nějakého důvodu Vera nepodařilo usnout a pokožka nechala hodně být žádoucí, pak k záchraně přichází kontrastní mytí, které nejlépe zlepšuje tón a dělá pleť zdravou.

Styl víry

Eleganci zpěváka může závidět mnoho žen

.

Obraz Brežněva je vždy ženský a elegantní. Pokaždé, když se objevuje na společenské akci, dokazuje, že můžete vypadat velkolepě, aniž by to bylo šokující šaty a směšné účesy. Jeho základním pravidlem je: „Lepší méně, ano lepší.“

Nejčastěji Vera preferuje jednobarevné šaty s luxusním střihem.Kompenzuje nedostatek barev s příslušenstvím a jasnou rtěnkou. Ve všední dny, zpěvák preferuje ležérní styl a nebojí se podívat "ne jako hvězda." Hlavní věc je spojit správné věci, pak se v teniskách můžete cítit jako dáma!

Ve všední dny může zpěvák obléknout roztrhané džíny a jehlové boty.

Víra říká, že abyste mohli vypadat dobře, musíte hodně pracovat na svém vnitřním světě. Dopřejte si více tolerance, nenechte se odradit kvůli maličkostem a začněte jednat okamžitě. Cesta k štíhlé postavě začíná naším podvědomím!