Tajemství krásy, štíhlosti a mládí Jennifer Aniston

Mnozí fanoušci se zajímají o to, co tajemství krásy a harmonie Jennifer Aniston ví - jedna z nejkrásnějších amerických hereček. Miliony žen po celém světě se diví, jak může vypadat tak dobře ve svém věku. Zdá se, že její vzhled je nabalzamovaný a čas nad ní není mocný.

Sport v každodenním životě

Jennifer trénuje každý den, preferuje cvičení Booty Barre.Jedná se o speciální program, který zahrnuje atletické cvičení, techniku ​​Pilates, prvky choreografie, jógy a baletu. Tento systém vám umožní zpracovat téměř všechny svaly v jednom sezení.

Sport pomáhá Jennifer Aniston vypadat dobře a krásně

Aniston se snaží začít ráno s během a ve svém volném čase nevadí cyklistice. Herečka nemusí nutit k sportu, protože chápe, že bez něj nebude její tělo štíhlé.

Výživa jako tajemství harmonie

Hvězda se zavázala ke zdravé výživě. Na snídani preferuje jíst celozrnný toast, vejce a kávu bez cukru a večeře se skládá z proteinových potravin a čerstvé zeleniny. Jako svačina, herečka používá jablka a mandlový olej.

Jen od dětství byla náchylnáplnost, takže správná výživa vám umožní udržet tvar štíhlý

Celá denní dávka filmové hvězdy se dělí na 5 recepcí a večeří nejpozději do 19 hodin. Odmítnutí z tuku, smažené, ostré, sladké a mouky umožňuje, aby se cítil snadno a udržet si krásnou postavu po mnoho let.Správná výživa se stala nedílnou součástí života.

Vlasy: funkce péče

Jenniferiny vlasy jsou zvlněné přírodou, ale vždy vypadají hladce. S pomocí vysoušeče vlasů, kulatého kartáčku na vlasy a spreje na sušení Blowout se herečka sama přizpůsobila tomu, aby si styling udělala sama.

Jennifer Aniston účes je kopírován mnoha ženami

Aby se zabránilo suchosti na koncích a nadměrnému chlupení vlasů, hvězda vytváří různé masky. Jeden z nejoblíbenějších pro ni byl Noční čepice noční péče, která dělá kadeře lesklé a silné.

Krása kůže Jennifer

Podle Anistona se nikdy neobrátila na plastické chirurgy a nedala injekce Botoxu.Aby se zachovala mládež, je nutné pouze pečlivě přistupovat k péči o pleť. Důležitým aspektem je zvlhčování pokožky zvenčí i zevnitř. To je důvod, proč herečka pozoruje vodní režim, spotřebovává hodně tekutiny.

„Piju vodu celý den,“ řekla herečka na blogu Goop. - Starám se o svou pleť a snažím se nechodit na slunce často. Myslím, že jsme tak mladí, jak se cítíme, a že se chováme správně, je skvělý způsob, jak se cítit dobře. Být šťastný je dalším klíčem k pohledumladší.

Jennifer ráno začíná sklenicí vody

Na poličce v koupelně je vždy velké množství čisticích prostředků. Bez ohledu na to, jak je den zaneprázdněn, Aniston v noci umyje všechny barevné kosmetiky.

V létě hvězda nikdy nevyjde bez opalovacího krému a v zimě a na podzim aplikuje na kůži mateří kašičku.

„Miluji také masáže a různé lázeňské procedury, pomáhají mi zotavit se, když nemám dost času na odpočinek,“ říká celebrita

Kinodiva doporučuje nedávat tlak na pupínky na kůži, pokud nějaké existují. Je lepší je namazat speciálním sušidlem. Jennifer sama používá mléko Mario Badescu.

Styl anistonu

V každodenním životě Aniston preferuje míchání různých stylů. Například, příležitostná ona úspěšně ředí s grunge, vojenský nebo klasický. Každému obrazu dominují pastelové odstíny a tmavé barvy.

Džíny - častá součást módní cibule Jen. Šikovně je kombinuje s košile, bundami, bundami a kabáty.

V každodenním životě, Jen rád nosí džíny.

Na vysokých akcích se filmová hvězda objevuje v ženském a elegantním oděvu. Zde preferuje červené, černé a béžové barvy.

Společenské akce pro Jennifer - příležitost předvést se v šatech

Podle Jennifer Anistonové, aby zůstala mladá a krásná, nestačí jíst a sportovat. Vnitřní svět hraje nejdůležitější rolidosáhnout excelence. Často se usmívej, zvládni všechny problémy a za všech okolností zůstaň.