Tajemství krásy Emily Ratakovsky: magické geny nebo každodenní práce na sobě

Emily Ratakovski se narodila v rodině umělce a spisovatele a od mladého věku byla obklopena nahými modely. Možná to je důvod, proč se tělo stalo výrazem kreativního myšlení pro model. Její Instagram se hemží upřímnými bikini fotkami, které obdivují muže a závist ženy. Samotná Emily neskrývá její tajemství krásy vůbec.

Výkon

Díky přirozeným údajům se hvězda neomezuje na potraviny

.

Hvězda vděčí svým genům za dobrou postavu. Dieta, kterou pozoruje jen proto, aby se cítila dobře. Pokud chce Ratakovski uspořádat „svátek břicha“, ráda sníst mexické burrito nebo vypít šálek kávy s dezertem s vysokým obsahem kalorií.

„Asi po 30 letech začnu přemýšlet o tom, jak neztratit tvar. Mezitím si užívám života, “říká dívka.

Navzdory dobré dědičnosti stále existují potravinová omezení. Dívčí denní strava sestává hlavně z obilovin, zeleniny, libového masa a mořských plodů. Ona také zbožňuje řepné šťávy s kurkuma, který je spotřebován mezi obědem a večeří. Pití dokonale odstraňuje cholesterol z těla.

Sporty

Emily podporuje formu s mírným, ale přetrvávajícím kardio-zátěží

.

Sporty Emily nebyly moc dobrévztahu Baletní umění, které opustila ve svých dospívajících. Namísto vyčerpávajícího tréninku model preferuje turistiku, běhání s přáteli nebo relaxační jógu dvakrát týdně.

„Nejsem fitness fanoušek, nemám osobního trenéra a nejdu do posilovny,“ připouští celebrity.

Péče o pleť

Emily se stará o pleť obličeje a těla ráno, odpoledne a večer s pomocí značkové kosmetiky

.

Model uvádí, že až do věku 20 let naprosto nemyslela na stav kůže a v noci nemyla. Ale opak je pravdou: Emily věnuje velkou pozornost večernímu rituálu krásy. Ve večerních hodinách odstraňuje make-up s L'Oreal a používá čisticí gel pěny Kiehl's Calendula Cleansing Gel Foam, poté aplikuje dobrý hydratační přípravek nebo retinol. Jedním z oblíbených je Cellularose Baume d’Eau By Terry.

„Většina produktů se špatně vstřebává do mé kůže a okamžitě proniká póry. Cítím se s ním dobře, “sdílí model.

Ratakovski se zřídkakdy obrací na kosmetology, místo toho navštěvuje korejské lázně Natura, kde je po celém těle vydrhnuta a dává masáž bodu.

„Toto nejsou klasické lázně. Tam se nikdo nezeptá, jak byl váš den. V tichosti jsem se uvolnil a moje procedury způsobují, že kůže je měkká a sametová, “říká hvězda.

Péče o vlasy

\ t

Emily podporuje krásu svých vlasů značkovými výrobky

.

Emilyho vlasy jsou přirozeně rovné a ztrácí objem. ProAby vypadal účes působivější, používá Ratakovski šampony Conair Magic Wand. Ona také často kroutí její tipy a česání kroutí v Dolce & amp; Gabbana.

Ve dnech volna z práce model aplikuje kondicionér na vlasy, které vydrží několik hodin, a pak je opláchne vodou.Tato procedura způsobuje, že prameny jsou měkké a zvládnutelné.

Parfémy

Parfém Paco Rabanne byl jediná, která se odvolala na hvězdu

.

Není to tak dávno, co Emily vůbec nepoznala žádný parfém, protože si uvědomuje, že porušuje jeho přirozenost.

„Možná jsem ještě nenašel vůni, která by mě utlumila. Všechny jsou moc silné a sladké. Navíc mám rád svou vlastní vůni, “vysvětlil model.

V roce 2018 se však stala velvyslankyní pro značku Paco Rabanne a představila veřejnosti novinu Pure XS, která, jak se má věřit, přišla k její duši.

Styl

Hvězda si vybírá odvážné oblečení, které zdůrazňuje její postavu

.

Jedním z tajemství krásy Emily Ratakovsky je dokonalý styl. Pro společenské akce si vybírá spíše upřímné oblečení, ale na ní nevypadají dobře. Šaty a kombinézy s hlubokým výstřihem a odvážnými styly zdůrazňují dokonalou postavu hvězdy.

V každodenním životě model upřednostňuje pohodlné oblečení a obuv.Oblíbená položka šatníku je vrchol plodiny, který obnažuje plochý žaludek.

Být zahalený přináší Emily báječné příjmy v modelářství. Ale teď její plány mají vytvořit ohromujícífilmová kariéra, která jí umožní ukázat nejen jejich formy, ale i talent. Doufáme, že ta nádherná krása uspěje.