Tajemství krásy a stylu Evelina Khromchenko

Módní expert, televizní moderátorka a novinářka Evelina Khromchenko je vzorem mnoha žen. Při tvorbě obrazu nedovoluje chyby: všechno je vždy dokonalé. Mnoho lidí chce znát její tajemství krásy a stylu. Jak se tedy jedné z nejdůležitějších postav ve světě módy podaří vypadat co nejlépe s pevným pracovním plánem?

Výkon

Evelyn bere jídlo velmi vážně. Silně se omezuje na sladkou a moučnou mouku, dávno odmítla mastné a smažené potraviny.Denní dávka módního znalce sestává hlavně ze zeleniny a bílkovinných produktů, které nikdy nespojuje se sacharidy.

Evelina Khromchenko dodržuje zdravou výživu

.

Menu celebrit zahrnuje 5 jídel: snídaně, oběd, večeře a pár občerstvení. Veškeré jídlo je přineseno do domu v samostatných nádobách.

„Šetří spoustu času. Kromě toho nejsem spojen s kavárnou v Ostankino, kde vaří chutné, ale velmi kalorické potraviny, což pro mě není přijatelné, “říká televizní moderátorka.

Během dne pije Khromtchenko nejméně 2 litry čisté vody, aby udržel kůži v dobrém stavu.

Životní styl

Podle Khromchenka hraje sebekázeň důležitou roli v boji za mládež a krásu.Anchorwoman věří, že vy musíte cvičit sebe denně dělat cvičení pro obličej a tělo, \ tsledovat denní režim a spát nejméně osm hodin denně.A také se ujistěte, že chodíte a pozorujete osobní hygienu.

Podle Eveliny je vzhled a zdraví výsledkem sebekázně

.

Evelina Khromchenko si je jistá: čerstvá manikúra a pedikúra, čisté vlasy, žehlené oblečení, epilace, líčení a dobrý parfém jsou klíčem k úspěchu každé ženy.

Sporty

Před zahájením sportovních aktivit doporučuje Evelyn každému, aby se poradil s lékařem.Pomůže identifikovat problémy se srdcem, klouby a cévami, pokud existují. Na základě výsledků si můžete vybrat vhodný sport.

Ne běžte do posilovny a sedí na prvním simulátoru - to může vést k špatným následkům. Měli byste také odmítnout běh pro ty, kteří jsou kontraindikováni nadměrným zatížením kolen.

Windsurfing je oblíbeným sportem módního odborníka

.

Samotná hvězda, 2-3 krát týdně, věnuje čas posilovacímu tréninku a v létě preferuje windsurfing a navštěvuje terapeutické masáže.

Péče o pleť

Kosmetická taška Evelina Khromtchenko se skládá z profesionálních produktů péče o pleť.Mezi nimi je oblíbený pleťový krém s vysokou údržbou Jean Louis Sebagh, hydratační gel Nars Aqua Gel Hydrator Nars a sérum Bellefontaine.

Khromchenko používá pouze profesionální kosmetiku

.

Pokud má televizní moderátor volný čas, uchýlí se k očištění.pak použijte páru a zaujměte kontrastní sprchu.

Péče o vlasy

Podle Eveliny mohou i nejdražší šaty od známého módního návrháře zničit neupravený účes. Proto věnuje zvláštní pozornost svým vlasům.Dvakrát týdně dělá hvězda výživné masky doma a také provádí regenerační procedury v kosmetických salonech.

Evelina Khromchenko pečlivě sleduje zdraví a stav vlasů

Aby televizní moderátorka vždy vypadala dobře, doporučuje, aby nedocházelo k tomu, aby se objevovaly regrownované kořeny, aby se pravidelně stříhaly a nevycházely bez pokládání.

Styl

Evelina miluje styl Total Black, protože černá barva vždy vypadá výhodně a je schopna skrýt jakékoli chyby v obraze.Ona také často se objeví na společenských událostech v červeném oděvu.

Evelina dává přednost černé barvě v oděvu

„Skříň skutečné ženy by neměla být monotónní. V tom musí být přítomny koktejlové šaty, kalhoty a sportovní oblečení, “říká celebrita.

Hlavním doplňkem každého obrazu Eveliny jsou brýle, které potřebuje jak ze zdravotních důvodů, tak i pro vytvoření jedinečného obrazu. Oblíbený tvar rámu - "Kočičí oči", díky kterému je výraz výrazný a dravý.

Evelina Khromchenko ví mnoho nejen v módě, ale také v kráse, a proto vypadá mnohem mladší než její léta. Není pochyb, že se má co učit.