Tajemství krásy a mládí Valeria

Valeria je úspěšná zpěvačka, manželka a matka tří dětí, které překročily 50letou věkovou linii. Ale při pohledu na fotografii této krásné ženy, více než 30 je nemožné dát. Jak se hvězdě daří vypadat tak dobře s pevným pracovním plánem? Tajemství krásy a mládí Valerie spočívá ve zdravém životním stylu, kterému je věrná mnoho let.

Výkon

Valeria dodržuje správnou výživu.Ze své stravy zcela vyloučila kávu, mastné a smažené potraviny, uzená masa, pečivo a cukr.Pikantní a příliš slaná je také zakázána. V její lednici jsou vždy zelená jablka, kefír, čerstvá zelenina, 2% tvaroh a mandle. Tepelné zpracování potravin probíhá v pomalém sporáku nebo v troubě bez přidání oleje.

„Nevím, jak jíst brambory smažené na másle. Ačkoli v dětství jsem jedl s radostí, “říká Valeria.

Valeria - zastánce zdravé výživy

Hvězda se po 18–00 letech sama zjevila. Odmítnutí k večeři jí umožňuje, aby se ráno cítila dobře a zůstala štíhlá.

Zpěvačka rozděluje denní dávku potravy 5 krát a před jídlem vždy pije sklenici čisté vody. Jednou týdně si pro sebe připraví půst na jogurtu a jablkách.

Sporty

Valerijské krásné tónované tělo není genetika, ale výsledek tvrdé práce. Denní trénink věřípředpokladem pro udržení svalového tonusu.Hvězda začíná každé ráno a dvakrát týdně navštěvuje posilovnu.

S pomocí cvičení na simulátorech si zpěvačka udržuje tělo v pořádku

.

Valeria praktikuje jógu po mnoho let, což jí pomáhá zůstat mladou a krásnou. Tvrdí, že cvičení jí dodávají pružnost, duchovní a fyzickou sílu.

Jóga pomáhá Valerii cítit se dobře každý den

.

Celebrity při každé příležitosti se zahřeje, protože poskytuje dobrý zdravotní stav a povznášející. Podle zpěváka, není nutné vyčerpávat silový trénink v posilovně, domácí úkoly budou dostačující.

Péče o pleť

Valeria nepovažuje za nezbytné používat drahé krémy a séra pro péči o pleť. Upřednostňuje přírodní kosmetiku a lidové léky.Maska zakysané smetany z tučné vesnice je jednou z oblíbených hvězd.Mít to na kůži po dobu 10-15 minut, můžete získat ohromující účinek. Valeria také používá kolagenové masky a otře si obličej kouskem ledu z infuze heřmánku. Pomáhá zúžit póry a zjemnit pokožku.

Pro péči o pleť zpěvák často používá masky z přírodních složek

.

Zvláště pečlivě se hvězda přibližuje výběru čisticích prostředků a pravidelně provádí peeling v salonu SPA.

Oční víčka, podle Valeria, potřebují jemné očištění, tak používárůžová voda. Ve večerních hodinách, celebrity zvlhčuje kůži kolem očí mandlemi nebo olivovým olejem, takže nechat působit po dobu 20 minut. Pak přebytek odstraní bavlněný tampon.

Péče o ruce

Ruce ženy jsou schopny rozdávat svůj věk. Ale ne v případě Valerie, protože se o ně stará stejně pečlivě jako o obličej.

Star věnuje zvláštní pozornost péči o pleť

V jednom z rozhovorů se hvězda podělila s fanoušky o drsný recept, který pomáhá dosáhnout velkého efektu.Štětce cukru, lžíce medu a pár kapek olivového oleje způsobí, že kůže vašich rukou bude měkká a sametová.

Styl

Valeria má úžasný smysl pro poměr: nikdy nemá další doplňky a oblečení s kamínky a jiskrami. A minimalistický styl zpěváka zdůrazňuje její dobrý vkus. Upřednostňuje ušlechtilé odstíny. A proč honosné barvy s tak jasným vzhledem?

Valeria je vždy oblečená s chutí a elegantním vzhledem

.

„Mám obraz, mám vlastní tvář. Styl je individualita, která se v tuto chvíli formovala, a ne něco, co ve vás zamrzlo. To je pocit života, “říká zpěvák.

Za padesát let vypadá Valeria ještě okázaleji než v mladém věku. Nepije alkohol, nekouří, správně jí a hraje sport. Diligence a tvrdá práce, kterou nedrží. Zpěvák však považuje přísné sebekázeň, sebevědomí a absenci pocitu závisti za skutečné tajemství mládí a krásy.