Tajemství krásy a mládí Salma Hayek

Salma Hayek v 52 letech vypadá ohromující. Její kůže svítí zdravím, vrásky téměř chybí a každá mladá dívka bude závidět postavě. Herečka nerozeznává ani plastickou operaci, ani kontury plastů, ani injekce Botox. Zvláště zajímavé je tajemství mládeže a krásy Salmy Hayekové.

Výkon

Ve studentských letech měla herečka problémy s nadváhou. Zničila všechny své životní selhání spoustou nezdravého jídla, dokud si jednoho dne neuvědomila, že potřebuje něco změnit. Ne, celebrita neseděla na tuhé stravě a nevyčerpala se hladovkami. Salma si vzala tělo tak, jak to bylo, a dala věci do pořádku v hlavě.

Salma Hayek miluje čerstvé šťávy a každý den se nesnaží jíst maso.

Hayek nyní nedodržuje přísný plán výživy. Říká, že pokud jste podvyživení, kůže na tváři se rychle stane ochablou a vrásčitou. Proto se herečka nic nepopírá. Jediným pravidlem není přejídání. Všechno by mělo být umírněné.

Teprve po těhotenství musela jít na krátkou dietu, aby znovu získala svou váhu. Pila jen zeleninové šťávy z celeru, špenátu a zelí.

„Kdybych měl všechny tyto zeleniny jíst, bylo by to skutečné mučení. A ve formě šťáv jsou velmidobrý vkus, “- říká celebrita.

Téměř každý den, Salma jí kostní vývar s lžící jablečného moštu. V takové směsi je spousta kolagenu, což vám umožní bez Botox injekce. Obsahuje také správné tuky, které pomáhají posilovat vlasy a nehty.

Sportovní náklady

\ t

Výcvik Grueling není určen pro společnost Salma. Ale sportovní herečka stále nezanedbává. Aktivně se snaží strávit každou volnou minutu: chodit po schodech, chodit po ulici, dělat několik jednoduchých cvičení.

Salma Hayek říká, že nemá téměř žádný čas na sport

.

Hvězdná posilovna se nezúčastní, ale ráda pracuje doma se svým osobním instruktorem. Byl to on, kdo jí pomohl pochopit, jak důležitý je sport, a vytvořil pro ni speciální tréninkový program, který zahrnuje prvky jógy a pilates.

Péče o pleť: Tajemství mládeže

Praní je základním postupem pro mladistvou pleť. Salma nikdy nechodí do postele s make-upem, odstraní ji hydrofilním olejem. Pokud během dne nepoužívala dekorativní kosmetiku, pak osvěžuje obličej pěnou.

Ráno si herečka upřednostňuje umýt pouze studenou vodou bez použití pleťových vod, aby nedocházelo k přesušení kůže.

Salma Hayeková byla inspirována babičkou, aby vytvořila vlastní kosmetickou řadu

.

Na umytém obličeji hvězda umístí tenkou vrstvu krému z vlastní linie Nuance, kterou vytvořila herečka společně.s farmaceutickou společností CVS. Základ kosmetiky - pouze přírodní bylinné složky, které mají příznivý vliv na pokožku.

V noci Salma raději nepřetěžuje obličej: po očištění stačí použít dobrou noční krém a lehkou masáž.

Péče o vlasy

\ t

Salma má přirozeně kudrnaté vlasy. Pečlivě se o ně stará nejen s pomocí profesionálních řemeslníků, ale i doma. Majonéza, kokosový olej, avokádo, vaječný žloutek - to vše se pravidelně používá k obnově vlasů.

Salma Hayek připouští, že vlasy a žehlička pokazí vlasy, ale hvězda ji musí použít kvůli častému natáčení

.

A aby kadeře ležely dokonale a nebyly načechrané, po umytí hlavy je herečka postříká postřikem mořskou vodou a umožní jim přirozené usušení. Salma připouští, že kdyby to nebylo pro natáčení, odmítla by vysoušeč vlasů a žehličky, které neúprosně kazí vlasy.

Salma Hayek Style

Jedna z nejúspěšnějších hollywoodských hereček preferuje ženské obrazy i v každodenním životě. V oblečení ocení pohodlí a dokáže správně vybarvit akcenty doplňky.

V každodenním životě může být Salma vidět v džínách, ale obvykle herečka preferuje ženské šaty

.

Salma nikdy nenosí věci, které se jí nehodí.

„Oblečení i velikost menší než štěstí vám nepřidá. Krása není o oblečení a slávě.Štítky a přirozené kouzlo, schopnost usmívat se, milovat a starat se o sebe, “- řekla hvězda.

Různé šaty se staly základem šatníku celebrit. Zdůrazňují tenký pas a krásná prsa. Ale na procházku není ochotna nosit obyčejné džíny a nějaký hedvábný vršek.

Salma nemá žádný oblíbený parfém, vybírá vůni podle nálady

Pokud jde o obuv, Salma často nosí boty a boty na vysokém podpatku. Masky zakrývají nedostatek modelového růstu a nohy jsou vizuálně delší.

Salma vždy nosí boty na vysokém podpatku

Salma Hayek nepovažuje svá tajemství krásy za nadpřirozená. Hlavní je naučit se milovat své tělo a být šťastný bez ohledu na to, co je.