Tajemství krásy a mládí Jane Fonda

Jane Fonda - herečka, spisovatelka, filantropka, producentka a aktivistka. V 81 letech vypadá nádherně: miliony žen závidí její postavě a stavu kůže. Na Oscara Film Awards v roce 2018 se hvězda objevila v těsných bílých šatech a zasáhla všechny se svou napjatou siluetou a okouzlujícím vzhledem. Tajemství krásy a mládí Jane Fonda chce odhalit mnoho z poctivého sexu a my to rádi pomůžeme.

Sport v životě Jane

Pravidelné cvičení je jedním z důvodů, proč nadace vypadá ve svém věku na červeném koberci tak dobře

.

Systematická tělesná aktivita, kterou herečka považuje za nejlepší mléko pro mládež.Od mladého věku se věnuje aerobiku a dokonce zaznamenala několik cvičebních disků, které se staly populárními po celém světě.V roce 2010, s protézou místo kyčelního kloubu a umělého kolena, se hvězda rozhodla vrátit se k základům vytvořením video kurzu pro seniory. Zatížení v něm se stalo o něco měkčím a jsou navrženy tak, aby udržely tvar.

„Přesuňte nebo ztratíte všechno nejlepší!“ Volá Jane.

Celý život nadace se věnuje sportu a navštěvuje tělocvičnu. To je důvod, proč i v roce 81 může každá dívka závidět hvězdnému tisku.

Výživa pro krásu

Jane říká, že je to nezbytné pouze tehdymáte hlad, ne proto, že nastal čas

Ve svém mládí trpěla herečka bulimií a anorexií. Musela projít tvrdými zkouškami a obrátit její stravovací návyky vzhůru nohama.

„Vybral jsem si život,“ říká Jane. "Jednou jsem nechtěl vypadat jako holé krůtí maso ..."

Jane poprvé přemýšlela o zdravém stravování ve věku 30 let během těhotenství. Ze života vyloučila kávu, alkohol a cigarety, začala konzumovat více mléčných výrobků a zeleniny. Na radu osobního odborníka na výživu nadace začala snižovat množství tukového masa ve své stravě, odmítla mouku a sladké a snížila příjem soli. Každý den je v nabídce játra, ryby, ovoce a dostatek vody.

Herečka je přesvědčena, že dieta by měla být vyvážená, ale mělo by se zcela vyhnout jakékoli dietě.

Tajemství péče o pleť

nadace se domnívá, že není hanebné obrátit se na plastické chirurgy

.

Sport a výživa řádně dotahují kůži, ale nezapomeňte na vnější péči. Jane má recept na čisticí masku, kterou dělá několikrát za měsíc. Za tímto účelem by měla být kukuřičná mouka smíchána s vodou, dokud nebude získána homogenní suspenze, naneste směs s masážními pohyby na dušenou tvář, vyhněte se kůži kolem očí a ponechte po dobu 10-15 minut.

Po tomto postupu by bylo hezké zvlhčit pokožku výživným krémem. Nebo, pokud máte volný čas, udělejte domácí masku, kterou herečka také používá. Pro niVaření by mělo porazit drcené zrno pšenice vaječným žloutkem. Maska se aplikuje tenkou vrstvou na obličej. Po několika minutách, kdy hmota trochu vyschne, se nanese druhá vrstva a pak třetina. Směs zůstává na kůži po dobu 20 minut a potom se promyje studenou vodou. Kromě toho, jako hydratační krém, můžete použít denní krém.

V arzenálu hvězdy neexistují žádné drahé přípravky péče o obličej.Používá lidové metody, ale přiznala, že se přihlásila na plastického chirurga.

„Jsem unavený z rozdílu mezi tím, jak se cítím a jak se dívám,“ sdílela hvězda.

Stylové fondy

Jane může být právem nazývána královnou kalhotových obleků: v nich se objevuje v každodenním životě a na červeném koberci.

Herečka přiznává, že se ve své duši cítí mladší než za 30 let

.

Každý její obraz vypadá elegantně. Ona vždy dovedně vybírá doplňky a šperky, a také rád zdůraznit štíhlý pas s pomocí výřezů a širokých pásů.

Kombinézy na Jane Fonda nejsou o nic horší než mladá dívka

Jane se neobléká podle věku. Ona snadno vyjde v květinové šaty a těsné kombinézy. Oblečení z ní dělá čerstvější a mladší.Herečka radí všem ženám při výběru šatů, aby se zaměřila na svou postavu, chuť a módu - vše, ale ne na věk.

Jane Fonda miluje velké šperky

Ve všední dny je Jane stejně jasná a velkolepá. Nejčastěji jilze vidět v montovaných bundách, halenkách, těsných kalhotách a jehlových podpatcích.

Její milost je patrná na oficiálních akcích av každodenním životě

Jane Fonda se má co učit. Ve svých letech je stále elegantní, štíhlá a krásná. Podle ní je život po 60 letech jen začátkem a stáří není trest. Hlavní věcí je zůstat v mládí.