Tajemství krásy a mládí Beyonce

Beyonce je jeden z nejjasnějších popových zpěváků. Tisíce fanoušků po celém světě chtějí být jako ona. I když je jí již 37 let, její postava je vynikající a její vzhled jako celek neprošel změnami souvisejícími s věkem. Jak se dokáže udržet v perfektním stavu? Jaké jsou hlavní tajemství krásy a mládí Beyonce?

Výkon

Beyoncé je přesvědčeno, že zdravá výživa je hlavním pomocníkem pro zachování krásy a štíhlosti. Její strava se skládá z obyčejných potravin. Na snídani - ovesné vločky nebo pohanka, na večeři, libové maso a salát, na večeři - něco lehkého, jako je zelenina nebo ovoce. Každý den používá zelný salát a zelenou šťávu.

V neděli si hvězda dovoluje jíst fast food

.

V běžných dnech vylučuje z jídelního lístku mastné a smažené potraviny, sladké a moučné potraviny, kořeněné a příliš slané potraviny.Ale v neděli si zpěvačka dovoluje relaxovat a jíst škodlivé rychlé občerstvení nebo velký kus vaší oblíbené pizzy.

Výcvik

Beyonce preferuje intervalový trénink: zabírají méně času a ovlivňují různé svalové skupiny.

Od útlého věku se Beyonce účastnil tanečních a hudebních soutěží a akcí

.

Kombinace krátkých kardiálních přístupů a výkonových zátěží spaluje tuk rychleji. Chytání 40 minut denně, po dvouměsíc uvidíte vynikající výsledek!

Péče o pleť

Další tajemství krásy Beyonce: aplikuje oční krém na celý obličej. Obsahuje menší částice, které lépe pronikají kůží. Ale předtím, než to udělá, zpěvák doporučuje test na absenci alergických reakcí a konzultovat s kosmetičkou.

Kůže zpěváka je vždy v dokonalém stavu

Pokud vám tato metoda vyhovuje, nespěchejte s obvyklým krémem na obličej, protože se dokonale vyrovná s hydratací pokožky rukou, nohou a dokonce i zad.

Vlasy

Beyonce experimentuje s vlasy už od dětství: neustále mění účes a stín svých zámků.

Samozřejmě, že geny určují mnoho, ale s náležitou péčí můžete dosáhnout i vynikajících výsledků

.

„V každodenním životě mám rád trochu rozcuchané vlnité vlasy, jako bych byl tak vzhůru. Také se mi líbí, když kořeny trochu vyrostou a konce vlasů vypadají na slunci lehce spálené. “ - akcie zpěváka.

Navzdory všem výsměchem vlasů vypadají hvězdné vlasy skvěle.Tajemství je jednoduché: často používá výživné a hydratační masky a přírodní oleje a po umytí hlavy vytváří teplé zábaly.Zpěvačka prakticky nepoužívá vysoušeč vlasů a nechává hlavu vysychat přirozeným způsobem.

Parfémy

Zpěvačka nikdy neopouští domov bez svého oblíbeného parfému. Upřednostňuje trvalé aroma, které zanechává tajemnéoblak

„Když jsem vystoupil ze sprchy, dal jsem parfém. A v tomto ohledu jsem Monogamous. Pokud jsem našel parfémy, které mám rád, nosím je už léta. Miluju charakteristické chutí - tak, že procházím kolem, a každý může pochopit jen jednu smyčku - to je Beyonce! “, Říká hvězda.

Podle Beyoncé by každá dívka měla mít láhev drahého parfému. Osobně se rozhodla pro parfém ANGEL od firmy THIERRY MUGLER.

Styl

Každý obraz popové divy zdůrazňuje její kreativitu a charisma. Její styl je jasný a extravagantní, ale zároveň ženský a elegantní.

Zpěvák často mění svůj styl a pokusy s výběrem oblečení

.

Beyonce kostýmy jsou vždy provokativní, ale ne vulgární. Nejčastěji se veřejnosti objevuje v kombinéze, těle a síťovaných punčochách.

Obraz na scéně příznivě zdůrazňuje všechny přednosti obrázku

V každodenním životě upřednostňuje různé oblečení: od vzdušných šatů až po džíny. Téměř všechny oblečení Beyonce zvedne velkolepé boty s podpatky.Žádný její obraz není kompletní bez příslušenství.Kožešinové tašky, sluneční brýle, hodinky, klobouky se širokou krempou - něco je vždy přítomno ve hvězdném luku.

Dokonce i v neformálním oblečení, zpěvák vypadá úžasně

Pro mnoho se Pop Queen stala ikonou skutečného stylu. Kopíruje se, napodobuje. Ale sama zpěvačka si je jistá, že byste měli vždy zůstat sami a nechat se inspirovat pouze svými nápady. Není třeba se snažitBýt jako někdo, musíte se neustále zlepšovat a být člověkem.