Tajemství krásy a mládí Angelina Jolie

Angelina Jolie je považována za jednu z nejskvělejších hereček v historii kinematografie. Ve 43 letech vypadá ohromující a může dát šanci mnoha dívkám. Jak se jí podaří udržet velkolepý vzhled s pevným pracovním plánem? Zde je několik tajemství krásy od Angelina Jolie, která pomůže zachovat mládež a štíhlost.

Hlavním tajemstvím krásy Angeliny Jolie je správná výživa

.

Po rozvodu se Angelina Jolie dopustila hrubých chyb ve výživě. V Hollywoodu říkali, že nemůže jíst po celé dny, ani s malým množstvím zeleninového salátu. Jako výsledek, hvězda stala se podobná anorexic.

19

Ale brzy herečka začala jíst správně. Nyní se řídí následujícími pravidly:

  • pít hodně čisté vody;
  • udržet rovnováhu ve spotřebě bílkovin, sacharidů a tuků;
  • jedí 5 krát denně v malých porcích.

Při dodržování správné výživy Angie postavila tělo do pořádku a získala svalovou hmotu . Tělo herečky vypadá štíhle a fit.

Sporty

Jolie má už dlouho ráda kickbox a navštěvuje posilovnu, kde rozvíjí sebekázeň. Ataké několikrát týdně praktikuje jógu, která pomáhá herečce zbavit se stresu a zůstat v jakékoli situaci veselá.

Angelina Jolie se dlouhodobě zabývá sportem

.

Hvězda raději dělá kruhová cvičení s činkami, kombinující kardio a zátěž.Podle Angeliny je ve sportu hlavní věcí systematičnost.Pouze u běžných tříd můžete dosáhnout úžasných výsledků.

Péče o vlasy

Herečka preferuje organické šampony a kondicionéry obsahující výtažky z aloe, heřmánku, rozmarýnu, měsíčku a máty.Jako maska ​​používá olivový olej, který hvězda rovnoměrně rozloží po celé délce vlasů a ponechá ji 30 minut, obalí si hlavu filmem a ručníkem.

Angelina vlasy mohou závidět mnoha krásám

Angelina vlasy jsou od narození blonďaté, ale v tmavých odstínech s malými barvami. Stejně jako herečka několikrát za měsíc se uchyluje k regeneračnímu salonu.

Péče o pleť

Od narození je kůže Jolie suchá a tenká, takže hvězda věnuje velkou pozornost zvlhčování.Podle japonského kosmetologa vytvořili japonští kosmetologové řadu ekologických produktů určených speciálně pro její pleť.A ani v zimě herečka nezapomene použít opalovací krém.

Jolie zvlhčuje a chrání pokožku speciálními prostředky a také systematicky navštěvuje kosmetologa

.

Pro zachování mladosti Angie doporučuje jíst zázvor a česnek, blahodárně působící na kůži. Není tajemstvím, že se hvězda často uchyluje k laserové terapii a mikrodermabraze.

Styl herečky

Angelina Jolie preferuje klasické oblečení: béžovou, kávovou, černou.Jedním z nejoblíbenějších stylů je totální černá, která vypadá docela stručně a zdrženlivě.

Angelina Jolie dává přednost stylu totální černé, což doslova znamená „zcela černou“

.

Všechny luky herečky jsou minimalistické. Neexistuje žádný další dekor a dotěrné doplňky. Díky tomuto přístupu dokáže Jolie vždy vypadat elegantně.

Přes všechny obtíže života se Angelina Jolie neustále usmívá. Dokonce i v tisku opakovaně přiznala, že pozitivní postoj a vnitřní harmonie jí pomohly udržet si mládí. Je toho hodně co se naučit!