Tajemství krásy a mládeže Julia Roberts

Julia Roberts je globální hvězda. Má mnoho úspěšných rolí, ocenění a titulů. Podle The New York Times se v roce 2018 umístila na žebříčku nejlepších herců. Celebrity se proslavila nejen svými zásluhami, ale také svým jasným vzhledem, který okouzlí na první pohled. Výrazné oči, oslnivý úsměv, štíhlá postava, hladká kůže - jak se jí daří vypadat za 51 let? Tajemství krásy a mládí Julie Robertsové vzrušuje mnoho žen, takže je na čase je odhalit.

Nutriční funkce

Julia Roberts nepopírá sám sladkosti

Hvězda nedodržuje žádnou dietu a neodmítá sacharidy. Všechny potraviny jsou přítomny v její stravě, ale v rozumném množství. Snídaně herečky se skládá z vařených vajec, toastu s avokádem, kávy bez cukru a kokosové vody. Na večeři hvězda upřednostňuje jíst libové maso těstovinami nebo zeleninou. Večeře se skládá z lososa a lehkého salátu.

Ve stravě Julie je místo a dezerty. Miluje čokoládové sušenky a banánové muffiny. Hlavní věcí není přehánět to, pak to nebude škodit na obrázku.

Na jeden den radí vypít alespoň 2 litry minerální vody bez plynu, aby byla udržena rovnováha vody v těle.

Sporty

Čtyřikrát týdně tráví hvězda trénink času. Může to býtjóga, plyometrics, aqua aerobik, pilates nebo jednoduché běhání na čerstvém vzduchu.

„Spokojenost, jasnost vědomí, nárůst energie a síly, pocit euforie - to je vše, co díky sportu získám. A tyto státy mě doprovázejí ve všem, co dělám, “říká Roberts.

Sportovní aktivity samy nepřinášejí Julii žádnou radost, ale líbí se jí pocit, který po nich přichází

.

Tajemství péče o pleť

Aby byla zachována krása Julie, je zde dostatek opalovacího krému a jemná látka pro kůži kolem očí. Používá noční krém, který přidává pár kapek olivového oleje. Pomáhá zvlhčovat pokožku, což ji činí jemnou a hedvábnou.

Julia Roberts tvrdí, že věk není v životě životem

.

Herečka se nikdy nezajímala o injekce Botoxu a neobrátila se na plastické chirurgy.Jedinou slabinou jsou kosmetologové, v nichž provádí různé čistící a obnovovací procedury.

Vlasy

Péče o její vlasy Roberts položil na ramena hvězdného stylisty Serge Normana. Po návštěvě salonu si herečka neumývá 4–5 dní vlasy a používá pouze suchý šampon.

Nejčastěji je Julia Roberts viditelná s vlajícími vlasy

Doma vyrábí výživné masky na vlasy přidáním svého oblíbeného olivového oleje. Dává vlasům lesk a zabraňuje rozlomení konců.

ÚsměvJulia

Juliin úsměv je dar od Boha

Sněhobílý úsměv je vizitkou Julie Robertsové. Dvakrát denně si čistí zuby drcenými jahodami a pastou s fluorem, po jídle si opláchne ústa a několikrát každých šest měsíců přidělí čas zubnímu lékaři.

Styl

V každodenním životě Julia preferuje tmavé nebo pastelové odstíny. Nikdy nenosí krátké sukně a nevystavuje výstřih limitu. Všechny její obrázky jsou stručné a ženské.

Julia přiznává, že její oblíbený styl oblékání je ležérní

.

Oblíbeným doplňkem herečky je šátek, se kterým často doplňuje oblečení.

Julia ve svých outfituch vždy úspěšně vybírá barevné schéma.

Ve společenských akcích se Roberts objevuje v elegantních šatech nebo velkolepých oblecích. Na pozadí náročného oblečení jejích kolegů, Julia vždy vypadá majestátně a vznešeně. Je to jedna z mála hvězd, které mají dobrý vkus.

Julia Roberts se nikdy nevystavuje nad rámec míry, hvězda dává přednost přísnému stylu

Podle Julie může vypadat jen šťastný člověk. Žádná z kosmetických procedur nenahradí objetí milovaných. Tak častěji obejmout, radovat se z maličkostí, hrát sport a jíst správně: tímto způsobem života je zaručena věčná mládí!