Tajemství krásy a mládeže Jennifer Lopez

Jennifer Lopez bude brzy projít 50letým milníkem. Ale při pohledu na ni je nemožné uvěřit: hvězda vypadá úžasně mladá. Ženy jí závidí, muži ji obdivují. Nadšení fanoušků vybízí k pochopení, co je tajemstvím krásy Jennifer Lopez.

Výživa Jennifer

Jennifer si zařídí dny půstu, ve kterých pije proteinové koktejly a jí málo

.

Jennifer se zavázala k zdravému životnímu stylu. Nefajčí, nepije kávu a alkohol. V jejím menu nejsou žádné mouky a sladké potraviny, mastné a smažené pokrmy. Denní strava sestává hlavně z dušené zeleniny, hnědé rýže, ryb nebo kuřete.

Během dne Lopez vypije nejméně 12 sklenic ledové vody. Na jeho vytápění tělo utrácí spoustu kalorií, a kapalina sama o sobě pomáhá snížit chuť k jídlu.

Sporty

Dokonce i s náročným pracovním programem zpěvák platí sport alespoň hodinu denně. Raději kombinuje kardio zátěže s posilovacími cvičeními. V dopoledních hodinách Jen neustále medituje po dobu 30 minut a praktikuje jógu, která jí pomáhá získat energii a dobrou náladu.

Jennifer Lopez pravidelně hraje sporty

.

Hvězda navíc miluje latinskoamerické tance, které praktikuje 2-3krát týdně.

Lopez nebyl zvyklý na sebe omlouvat. A i kdyžvelmi unavený, vždy dělá cvičení.Domnívá se, že vzdělávání by mělo být systematické, jinak je to ztráta času.

Tajemství péče o pleť

Kosmetika Jennifer se vyrábí na základě osobní objednávky. Dermatologové, kteří s ní dlouhodobě spolupracují, znají všechny rysy její kůže a vybírají komponenty na základě svých potřeb. Ve sbírce zpěvačky jsou toniky a pleťové vody, které obsahují placentu a retinol-A. Moisturizers patří kokosový olej, avokádový extrakt a růže.

Jennifer se vyhýbá otevřenému slunci, bronzová kůže je výsledkem činění

Lopez používá pro mytí obyčejné mýdlo, které jí její osobní kosmetologka poradila, a pokud na ruce nebyl žádný odstraňovač make-upu, otře si obličej vazelínou.

Zpěvák popírá jakoukoli plastickou operaci.A my jí věříme, protože rysy obličeje zůstávají nezměněny.

Vlasy krásy

Jennifer pravidelně provádí masáž hlavy, která zvyšuje krevní oběh stimulací růstu vlasů. Jednou týdně používá regenerační masky jak z profesionální série, tak z domácích surovin.

Pro natáčení se Jennifer uchyluje k hlavovým vlasům

.

Na radu osobního kadeřníka si Lopez vezme dovnitř komplex vitamínů a před koupáním v bazénu vždycky nasává hlavu pitnou vodou. Kapalina zaplňuje vlasové šupiny a bělidlo nepoškozuje jejich stav.

Lopezův styl

Postava Jenniferperfektní, takže vždy vypadá nejlépe na jevišti

Jevištní obraz Jennifer vždy vyvolává rozruch. Pro její show oblečení zároveň vytvořil Versace, Zuhair Murad, Costello a Balmain. Každý jeho výstup je nezapomenutelný a kostýmy zdůrazňují štíhlou postavu hvězdy.

V životě, Jennifer preferuje skromnější oblečení, ale o nic méně velkolepé. Je to jedna z těch dívek, kterým se daří nosit mini šaty bez sebemenšího náznaku vulgárnosti a vulgárnosti. Oblíbeným doplňkem jsou masivní náušnice, které kombinuje s různými oděvy.

Dokonce i v ležérním oblečení je Jennifer vždy elegantní

.

Lopez miluje bílou. Ve skříni je mnoho jasných věcí, které jsou její.

Jennifer Lopezová umí zdůraznit své zásluhy

Jennifer Lopezová pracovala na svém ideálním vzhledu a velkém jménu již mnoho let. Na její cestě bylo mnoho potíží, ale díky vytrvalosti se stala světovou celebritou, ikonou stylu a příkladem, který následoval.