Tajemství krásy a mládeže Irina Sheik

Irina Shayk je jedním z nejpozoruhodnějších modelů moderní doby. Zemská dívka z Ruska dokázala dosáhnout úspěchu a globálního uznání. Podle samotné celebrity je její vzhled výsledkem tvrdé práce na sobě. Být krásná je její profesionální povinnost. Aby jste vždy zůstali ve formě, musíte znát několik tajemství krásy Iriny Shaykové, kterou neskrývá.

Sporty

Běžecké poplatky Irina Shayk s energií na celý den a pomáhá udržet svaly ve tvaru

Irina vede aktivní životní styl. Ráno často začíná běh na čerstvém vzduchu. Zabývá se boxem a pilates. Každý model volných minut se rozcvičuje.

"V New Yorku není obvyklé být" shnilým ". Do sportu se zapojuje každý, “říká hvězda.

Shayk nenávidí tradiční kardio, zvažuje to nudný a monotónní.

„Jiu-jitsu je další věc. Tělo provádí různé kombinace pohybů. Je to, jako byste sami vyzývali a snižovali vyčerpání. “

Podle modelu je nutné neustále zlepšovat.Chcete-li získat krásné tělo, musíte cvičit denně, aniž byste se uvolnili.

Výkon

Nízkokalorická jídla - záruka štíhlosti Irina Shayk

V zájmu štíhlé postavy model prakticky opustil sladké a tučné potraviny. V níVe stravě dominuje zelenina, ovoce a proteinové potraviny. Sacharidy a tuky jsou také přítomny v menu Irina, ale v omezeném množství.

„Mám vynikající metabolismus, díky za to geny. Ale na rovnováhu nezapomenu. Pokud jsem v neděli večer dovolil jíst hamburger, znamená to, že dalších šest dní v týdnu pracuji zoufale v tělocvičně, “říká Sheik.

Dívka se nikdy nepotáčí a jí malé jídlo.Každý den vypije alespoň 2 litry teplé vody s citronovou šťávou a místo kávy pije celer a petrželku.

Shake nevěří v účinnost stravy, věřit, že porušují metabolismus, a to přispívá k získání větší váhy v budoucnu.

Péče o pleť

Přírodní recepty krásy - nejlepší volba pro péči o pleť

Kokosový olej pro Irinu je hlavním produktem péče o obličej. Vyživuje pokožku, chrání před slunečním zářením a zabraňuje vráskám. Dokonce i ve svých oblíbených krémech chenot přidává celebrity několik kapek másla.

Model se domnívá, že ruská lázeň je nejlepším způsobem, jak omladit celé tělo a zbavit se celulitidy.V USA pravidelně navštěvuje parní lázeň. Šejk nevěří na zázračné drahé výrobky a nezávisle připravuje hydratační pleťový peeling, díky němuž je elastický.

„Pouze 50 g mořské soli, lžíce medu a zázraků v olivovém oleji!“, Říká Irina.

Ranní rituál k očistě kůže tváře dívky začíná krychlíledu, a než jít ven na ulici musí dát opalovací krém. Nezapomíná vyživovat pokožku zevnitř, takže pravidelně používá rybí olej.

Vlasy

Hlavním nepřítelem vlasů Iriny Shaykové je barvivo, které jí dává přednost léčení éterických olejů

.

Podle Iriny si nikdy nezbarví vlasy a vybírá přirozenou barvu.Pro lesk a hedvábí model používá místo masky kokosový olej.Jedná se o univerzální lék, který se distribuuje po celé délce a obalí hlavu fólií, na hlavě má ​​zahřívací čepičku. Tento postup činí vlasy poslušnými a zvlhčenými.

Po vysušení model aplikuje arganový olej na konce vlasů, které je přivádějí zevnitř a zabraňuje sekci.

V každodenním životě se Irina vzdala složitých kudrlinek a stylingových výrobků, které jí poskytly odpočinek.

„Přirozenost je v módě. Můžu chodit klidně s volnými vlasy. Není třeba kleští a upevňovačů, které by mi tolik poškodily kadeře, “říká celebrita.

Irina Shayk Style

Irina Shayk dává přednost šatům s nízkým klíčem a minimu doplňků v šatníku

Irina Shayk je velkým fanouškem černé: je univerzální a vhodný jak pro červený koberec, tak pro každodenní život.

Ve ​​všední dny model nosí pohodlnou obuv bez podpatků a oblečení z klasických materiálů: úplet, džíny a kůži. Make-up, jako manikúra, je výhradně nahý. Chytrá značka je vhodná pouze pro světskéudálostí.

Irina Shayk už dávno přestává věřit v pohádky, pozná jen tvrdou práci a odhodlání. K dosažení těchto cílů musíte být připraveni na potíže a mít sílu překonat je, a přitom zůstat v dobrém stavu.